Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera GTA IV przesunięta

125 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2007 o 10:36, Grz3chu napisał:

"chodzi o problemy natury technicznej"
chodzi o wersję na XO ? ;)


Co to jest ''XO''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 10:09, Domek napisał:

> No cały czas mówią że przesuną wersje na Xbox 360 i PS3 a PC nic nie mówią.

Nie mówią, bo ta gra nie jest zapowiedziana na PC w ogóle.

A ja ci powiem, bo niewiem czy wiesz że GTA4 na PC będzie dużo później niż na konsole.

To już niejest odpowiedź
Hmm... warto poczeką, będzię więcej radochy po zakupie dopracowanej gry, a nie tak jak z innymi GTA że jedziesz np. kaszlaczkiem, i walniesz w ciągnik siodłowy(TIR) i oba pojazdy mają te same uszkodzenia, a w 4 będzie inacze, kaszlak do kasacji a ciągnikowi siodłowemu nic(oczywiście jak dopracują).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 10:46, PEACE22 napisał:

A ja ci powiem, bo niewiem czy wiesz że GTA4 na PC będzie dużo później niż na konsole.


Jakieś wtyki w Rockstarze i Take-Two zapewne? :)
Czy pobożne życzenia?

Przypominam raz jeszcze - oficjalnie ani wydawca ani developer nie mówił dotychczas na temat PeCetowej wersji GTA IV. Inna sprawa, że łatwo się domyślić jak będzie patrząc na poprzednie odsłony serii. Ale ciągle są to tylko i wyłącznie domysły, na pewno nic co uzasadniało by wypowiedzi w rodzaju "a ja ci powiem że będzie, o!" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem dla czego przesuneli bo wersja na xpudło sobie nie radzi bo nawet nie maja pojemniejszych płyt i nie maja dysku!!! A next genowego GTA bedzie trudno bez tego zrobic... A na PC to napewno nie wyjdzie, nawet twórcy nic nie mowili o wersji na PC i nie wiem gdzie ty to słyszałes ze ma wyjsc pól roku po wersji konsolowej tak to tyllko gadaja fanboje którzy sraja w pory bo nie wyjdzie na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się tego. Po tym co pokazali na zamkniętym pokazie na E3 wiadomym było, że sie w tym roku nie eyrobią. (Źródło z pokazu to CDA [ ich strona] jakby kto pytał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 10:52, Domek napisał:

> A ja ci powiem, bo niewiem czy wiesz że GTA4 na PC będzie dużo później niż na konsole.


Jakieś wtyki w Rockstarze i Take-Two zapewne? :)
Czy pobożne życzenia?

Przypominam raz jeszcze - oficjalnie ani wydawca ani developer nie mówił dotychczas na temat
PeCetowej wersji GTA IV. Inna sprawa, że łatwo się domyślić jak będzie patrząc na poprzednie
odsłony serii. Ale ciągle są to tylko i wyłącznie domysły, na pewno nic co uzasadniało by wypowiedzi
w rodzaju "a ja ci powiem że będzie, o!" ;)

No mam wtyki patyki, ale nie w RockStar i developer, tylko w PSX EXTREME(PSX... coś jak NEO PLUS, tylko że lepsze), a mój brat pracuje dla PSX... i RockStar im powiedział że będzie wersja PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, to było logiczne do przewidzenia, ja traktowałem tą październikową "premierę" jako coś, dzięki czemu można powiększyć szum przy GTA IV, nigdy nie traktowałem tego na serio : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 11:01, PEACE22 napisał:

No mam wtyki patyki, ale nie w RockStar i developer, tylko w PSX EXTREME(PSX... coś jak NEO
PLUS, tylko że lepsze), a mój brat pracuje dla PSX... i RockStar im powiedział że będzie wersja
PC.


Ach, OK. To wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 11:05, killer18 napisał:

Na Pc nigdy nie wyjdzie, moze za 2 lata buahahah JAkos nie widze ze by programisci sie palili
do zapowiedzi wersji na PC


Taaaaa.....tylko że ta gra zawsze wychodziła na PC więc raczej zrobią. A jak nie to poczekam aż PS3 stanieje i sobie kupię.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko Wiedźmina przesunąć o miesiąc lub dwa no i będę mieć idealny plan wydatkowy :D
Nie no - wszystko zaczęło się układać tak jak chciałem :P (dziiiwne.....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 11:22, killer18 napisał:

No i dobrze ze na PC nie wyjdzie bo i tak miał by pieronskie wymagania, GTA zwasze miało duze
hehehe


Czemu tak w to nie wierzycie??? A zresztą większych wymagań od crysisa nie będzie a mi crysis "jakoś" pójdzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to i dobrze...przynajmniej gdy kupie PS3 i GTA 4 gra będzie świeższa niż gdyba była wydana na jesień. Oby to była tylko pierwsza i ostatnia zmiana daty premiery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować