Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera GTA IV przesunięta

125 postów w tym temacie

Formaty DVD Pojemność Planowane dostarczenie na rynek europejski

DVD5 jednowarstwowe jednostronne 4,7 GB 1997r.
DVD9 dwuwarstwowe jednostronne 8,5 GB 1997r.
DVD10 jednowarstwowe dwustronne 9,4 GB koniec 1997 r.
DVD 18 dwuwarstwowe dwustronne 17 GB I połowa 1998 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę zrobienie gry na konsolę jest o wiele trudniejsze i dłuższe, niż na PC. Na blachę nikt się nie przejmuje wymaganiami. Inaczej jest z konsolą, na płyty B-L można upchnąć biblioteki bez ekstremalnej kompresji, dalej załadowanie gry na płytkę DVD ze stacji roboczej na której gra zajmuje kilkadziesiąt, bądź kilkaset gigabajtów jest niezwykle czasochłonne. Do tego dochodzi optymalizacja na devkicie, bezwstydne wyrzynanie textur, detali, by gra działała płynnie. To wszystko dodatkowo kosztuje. Stworzenie dobrej gry na konsole jest kilka razy droższe, od jej odpowiednika na PC, pomimo płyt o pojemności 25Gb, lub większych. Produkcja gry na PS3 będzie więc szybsza i tańsza. Jednak nie liczcie na cud, bo gry nadal będą w cenie trzech nowości na PC. Sony to nie fundacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry na PS3 sa pozbawiane tekstu , detali??!!! chyba jestes naprawde jakim idiota!!! ty wpgóle kiedy kolwiek grałes w jakas gre na PS3 wodzu!!!! maja wiecej pikseli i tekstur niz jaka kolwiek gra na PC a detale to jest ich masakrycznie duzo zagraj sobie w Heavenly sword lub Lair na swoim kompie nigdy nie ujrzysz takiej grafiki i ogromnej planety!!

A jesli chodzi o to DVD co niby ma 17GB to dla czego z niego nie korzystaja sa 2 tezy
1. albo nie istnieje i kit wciskasz
2albo to jest format którego zwykłe DVD nie przeczyta i trzeba kupic nowe ulepszone DVD które czyta niby te płyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sam żeś napisał że PS3 ma "więcej piksel"...
Właśnie sam się zachowujesz jak dzieciak który wylazł z piaskownicy i: "pees tsy jest supel wy jestesce buhhahaha gupi bo ni uzmajece mojjej konsolki". Opanuj się ok?
Aha jeszcze coś:

A jesli chodzi o to DVD co niby ma 17GB to dla czego z niego nie korzystaja sa 2 tezy
1. albo nie istnieje i kit wciskasz
2albo to jest format którego zwykłe DVD nie przeczyta i trzeba kupic nowe ulepszone DVD które czyta niby te płyty
Te tezy są chyba twoje? No chyba że powiesz iż to pisał profesor Konsol Konsolewicz z uniwersytetu im. Killera buhhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego ze pisałem własnie potwierdza sie ze x360 bardzo ograniczonym sprzetem bo nawet nie korzysta lub nie moze korzystac z DVD o pojemnosci 18 GB Na PS3 sa duzo wieksze gry!! sam jestes dzieciakim buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A myslałeś, że jak się optymalizuje gry? Wywala datele i cześć.
DVD5 kosztuje poniżej złotówki, wyższe pojemności są nadal drogie i mało opłacalne dla zwykłych zjadaczy chleba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Optymilizacja to nie zawsze znaczy ciecia do wersi głownej!! bo moze byc zupełnie na odwut Wiadomo ze jak wyjdzie jakas gra na dana platforme a jak potem za jakis czas jest optymalizowana to ma usuniete błendy i czasem wyglada lepiej chodz nie zawsze bo to zalezy od mozliwosci danego sprzetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o konsole to nie masz wyboru, musisz zaakceptować grę tak jak wyszła, ja mam trymer w opcjach i zwiększam lub zmniejszam detale sam, a nie jakiś goguś który stwierdził, że konsola się nie wyrabia, więc należy wykrajać. Ja za jakiś czas dołoże coś do kompa i zobaczę grę na high, a ty dalej będziesz ciupał na minimum, wrzeszcząc jaka to wypasiona grafa jest, nic się nie tnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O boże co za człowiek o te 17GB mi chodziło na PC a przy X360 czy tam PS3 może być ten BR, to żąglowanie płytami 17GB też chodziło o PC, i jestem pewien że istnieją, a jak sie nie znasz to może sie nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować