Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najnowszy Click w sprzedaży od 8 sierpnia

98 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2007 o 17:23, Dodo1345 napisał:

A co bendzie oprócz Thiefa?

Zajrzyj może do newsa. Tam masz wszystko napisane. :P
PS. Piszesz komentarze do newsa którego nie przeczytałeś ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 17:41, Rexaw napisał:

Thiefa 2 nie grałem i nie mam a za 7 zł + Pismo chyba tym razem kupię :)

Ja mam tylko Thiefa 3. Zastanawiałem się właśnie nad kupnem Anatologii, ale skoro pozostałe dwie części będą za 7 zeta to po co wydawać 3x tyle ? :) Ciekawe tylko w jakiej wersji językowej będą, ale pewnie angielskiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś kupowałem Clicka! - jeszcze zanim zaczęli dodawać gry. Lecz kiedy zmieniła się redakcja zaczęło być coraz gorzej;/ Bez chociażby Randalla i Froggera Click! stracił swój urok. Całkiem niedawno przestałem go kupować. I do tego dziwne się ostatnio rzeczy dzieją z tymi coverami u nich. Drugi raz dodają Thiefa II , podobnie całkiem niedawno dodali Anachronox''a pomimo tego ze był na coverze 0,5 roku wcześniej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee..... dziwne
Akurat American Conquest oraz Thief I i Thief II posiadam bodajże z Click''a noo......
Możliwe, że mają problemy albo zbierają kaskę na jakąś wyjechaną licencję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aja i tak kupie i ten i nastepne bo go zawsze kupuje gry to dodatek chodze poniego nawet to 300m a do tych co lubia cda chcialbym zeby go niekomentowali bo mnie to denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, Thiefa I i II mam, a jako pełna wersja miała mieć American McGee''s Alice, coś tam mówili w poprzednim numerze. No i proszę, krwiożerczej Alicji nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 18:15, Gol Galad napisał:

Eeee..... dziwne
Akurat American Conquest oraz Thief I i Thief II posiadam bodajże z Click''a noo......
Możliwe, że mają problemy albo zbierają kaskę na jakąś wyjechaną licencję :D

Tja ... Click! kiedyś był drugim magazynem o grach na polskim rynku. Teraz moim zdaniem odstawił go jeszcze PLAY. Tego Clicka kupuję tylko ze względu na oba Thiefy. A do czytania to kupię oczywiście CDA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz wogule nie kupuje gazet-szkoda mi kasy...a te thiewy byly juz kiedys Clicku przynajmniej 2jka niewiem jak 1dynka w sumie Click jak zwykle niczym specjalnym sie nie popisal.Jednym slowem-tandeta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam mlodszego brata on kupuje clica a ja cd-a. Kiedys fajnie sie skladalo bo gdy konczylem czytac cda to click wychodzil a teraz sie ''zbiegly czasowo'' a pozatym w cda denerwuje mnie Smuggler nie wiem dlaczego sie skrywa i nie chce ujawnic tozsamosci albo to taki chwyt marketingowy !!! ale raczej mysle ze poprostu ma kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować