Zaloguj się, aby obserwować  
Wandalman

Jaki jest wasz ulubiony język obcy? Lub jakiego chcieli byście się uczyć?

95 postów w tym temacie

No raczej angielski, bo jednak jakby nie patrzeć uczę się go już od przedszkola, więc nie jest mi taki obcy. A tak to jeszcze chciałbym uczyć się rosyjskiego, bo też jest bardzo przydatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie w budzie uczę Angielskiego i Niemieckiego (nie wiem po cholerę mi on)ale Japońskiego bym sie chciał nauczyć.

Spitfire14 od kiedy język Polski jest dla Polaków obcy?No chyba ze dla ciebie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uczę się angielskiego, francuskiego i niemieckiego. Ulubiony: Angol :)
A co do franca, franc do jeden z najgorszych języków. Tak więc nie uczcie się go, bo się nie opłaca i jest trudny jak cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to jak wszyscy uczę sie angielskiego i to mój ulubiony język, a chciałbym sie uczyć portugalskiego, hiszpańskiego oraz japońskiego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście moim ulubionym jęzorem jest j.angielski :). Dlaczego ? Po prostu używam go na co dzień w grze Guild Wars i znam go o wiele lepiej niż j.niemiecki :P. ANGIELSKI RULEZZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uczę się angielskiego i hiszpańskiego :-). Z angielskiego jestem stoję na bardzo dobrym poziomie, zdobyłem nawet FCE. A co do hiszpańskiego - dopiero zacząłem się uczyć, kocham ten język :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz obecnie ucze sie niemieckiego:)
W gimnazjum miałem francuski a w podstawówce angielski:P
Z tych wszystkich najbardziej lubie angielski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie chyba zaskoczeniem, iż angielski jest moim ulubionym językiem obcym. Póki co nie mam w planach uczenia się nowego, ale jeśli zmuszono by mnie do tego ... wybrałbym ... nie, nie zgodziłbym się na to ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować