Zaloguj się, aby obserwować  
Wandalman

Jaki jest wasz ulubiony język obcy? Lub jakiego chcieli byście się uczyć?

95 postów w tym temacie

Mi najlepiej wchodzi angielski... pewnie to dlatego, że uczę sie kilkanaście lat już... Ale bardzo chciałbym się nauczyć języka hiszpańskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uczę się angielskiego w szkole i domu, a chciałbym umieć francuski włoski i hiszpański ale najpierw wolę bardzo dobrze umieć jeden język, a dopiero potem brać się za następne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam dziwnie. Kiedyś bardzo nie lubiłam niemieckiego. Dziś mam go w szkole i z każdą lekcją przykładam sie coraz bardziej. Zaciekawił mnie ten język. Angielski z kolei stracił u mnie na "wartości" :)
A francuski miałam w gim - ładny język, ale trudny. Piosenki francuskie za to są świetne.
Jeszcze trochę znam włoskiego, ale ten mi sie z kolei nie podoba. Jakiś taki dziwaczny. Jakiego bym się chciała uczyć? Szwedzkiego, rosyjskiego, węgierskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię angielski i niemiecki, chociaż bardziej wolę angielski. Moim marzeniem jest, nauczyć się języka fińskiego, ponieważ mam rodzinę w Finlandii (prababcia). Jednak nie mogę znaleźć szkół językowych w moim mieście, które uczą fińskiego...

Ale w sumie trochę z tego języka znam - takie podstawowe zwroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi by się przydał język rosyjski. Byłem w rodzinnych stronach na Białorusi i nie mogłem się dogadać z kuzynem gdy graliśmy w GTA SA i NFS Carbon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię niemiecki i angielski. Niestety, tak już wypadło, że muszę się uczyć francuskiego, którego nie znoszę. Niemieckiego staram się wykuć poza szkołą. A w agnielskim szło mi bardzo dobrze w podstawówce ale ostatnio idzie coraz gorzej. Trzeba poprawić wyniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 20:54, sprite39 napisał:

Bardzo lubię niemiecki i angielski. Niestety, tak już wypadło, że muszę się uczyć francuskiego,
którego nie znoszę. Niemieckiego staram się wykuć poza szkołą. A w agnielskim szło mi
bardzo dobrze w podstawówce ale ostatnio idzie coraz gorzej. Trzeba poprawić wyniki ;)



A ja osobiscie bardzo bym chciał sie uczyc Francuskiego,ale narazie ucze sie tylko Angielskiego i Niemieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony to oczywiście język japoński, uczę sie go, ale chciałbym się także nauczyć języka angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najlepiej czuję się w języku angielskim. Troche umiem po rosyjsku a bardzo mało po niemiecku. Tego ostatniego języka można powiedzieć że właściwie nie umiem ale szkołe średnią skończyłem z 4 z" niemca" ;P wiec nie ma co wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 20:55, rafekx 12 napisał:

A ja osobiscie bardzo bym chciał sie uczyc Francuskiego,ale narazie ucze sie tylko Angielskiego
i Niemieckiego


Wiesz, polubiłbym może ten francuski gdybym nie był zmuszany do nauki niego. Niestety, nie uczę się tego języka z własnej woli. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować