Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Medieval II: Total War w serii Platynowa Kolekcja!

55 postów w tym temacie

Można dołożyć 10zł więcej i na Allegro czy gdzieś można kupić EK Medievala 2 za 69zł :P I chyba tak zrobię, ale na Jade empire na pewno się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może drugi tytuł (do ujawnienia jutro?) w Platynie to... "Rome Total War" (z dwoma spolszczonymi dodatkami)?:))

W końcu już sporo czasu upłynęło od anonsu w "Clicku" iż CD Projekt wydaje "Rome Total War" a tu nic jak do tej pory:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzy megahity? Czyli zapewne z jednym pojawiły się jakieś problemy w ostatniej chwili... Stawiam na to, że to Złota Edycja DoW-a nie trafi w tym rzucie do Platynowej Kolekcji... w przypadku trafienia dodatku DoWa do XKN pojawiły się problemy w ostatniej chwili i zapewne teraz jest podobnie... a szkoda, bo to najbardziej interesujący mnie tytuł. Mam nadzieję, jednak że złoty DoW zostanie wydany w Platynowej Kolekcji i to Gothic 3 lub Jade Empire poczeka jeszcze trochę nim spadnie do platyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. przecież bardzo niedawno zostały wydane nowe tytuły. Czyżby jakoś dziwnym trafem nie zeszły? ;>

Stawiam na Heroes V, Gothica III i Jade Empire - wszystkie gierki miały ostatnio bardzo wielką zniżkę. CDP chce się ich jak najszybciej pozbyć i wstawić do tańszej serii. Potem się zobaczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co by mnie interesowalo to Jade którego kupiłem na promocję 500 dni gram.pl. Pliska CD-Projekt dajcie w następnym rzucie Platyny S.T.A.L.K.E.R.''a xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg, jak zwykle opóźnieni :) Posiadacze prenumeraty w CD-A mają fajnie... :P Zapewne jutro będzie news o Gothicu 3 w platynie, później Jade Empire, a na koniec WH40K Złota Edycja :] No cóż - my już wszystko wiemy xD
Ale mimo to fajnie, że takie dobre gry znajdą się w platynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować