Zaloguj się, aby obserwować  
Ratefi

Gra z najlepszą fabułą

136 postów w tym temacie

Świetną fabułę miał Fallout (1 i 2), bo wszystko zależało od poczynań gracza. Żadnej liniowości. Co prawda było parę rzeczy, na które nie miał gracz wpływu (np. śmierć Hakunina), ale je również można było olać i zająć się własnymi sprawami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podobały fabuły gier cyklu Final Fantasy. Poza tym świat World of Warcraft ma też ciekawą fabułę (tylko nie piszcie, że nie ma, bo ma :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 01:19, Farmer Widomo napisał:

> fable
Tutaj sie z toba nie zgodze :) Niezbyt podobala mi sie fabula ,byla taka "typowa". Zabili ludkowi
ojca ,i adoptowal go jakis mag i nasz heros staje sie prawdziwym "herosem"" i zabija tego jeszcze
jednego :)


no to widac że nieprzeszedłeś gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 09:32, Aken H Bosch napisał:

Planescape Torment - hm, przede wszystkim bardzo niebanalny pomysł :D


Planescape: Torment to nie tylko niebanalny pomysl. To takze wciagajaca fabula, swietnie wykreowane postacie, doskonala muzyka. A na miodnosc tej gry niebagatelne znaczenie ma fakt, iz nawet po kilkukrotnym przejsciu gry nie znasz jej wszystkich sekretow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie świetną fabułę mają gry:

- Dreamfall
- The Longest Journey: Njadłuższa Podróż
- Neverwinter Nights 1

Za co? Za tę magię przykuwającą do monitora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, najciekawszą fabułe miał Operation Flashpoint: Cold War Crisis. jak i dodatek Operation Flashpoint: Resistance. Bardzo wciągające i wymagające misje. Niczego zarzucić również nie mogę Mafii. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout 1 i 2
Gothic (seria) chociaż G3 nie dorównywał poprzednikom
NWN (seria) a szczególnie NWN 2
Warcraft III z dodatkiem
Baldur''s Gate (seria)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 10:13, Graszczur napisał:

Świetną fabułę miał Fallout (1 i 2), bo wszystko zależało od poczynań gracza. Żadnej liniowości.
Co prawda było parę rzeczy, na które nie miał gracz wpływu (np. śmierć Hakunina), ale je również
można było olać i zająć się własnymi sprawami :)


Graszcz, mógłbyś i nawet dodać tu pusty post, bo patrząc na twojego avka, na pewno można by się domyśleć, jaka gra według ciebie najlepszą fabułę ;-]. I muszę się z tobą zgodzić. Fallout jest świetny, ale mimo wszystko chyba Baldur''s Gate ma lepszą fabułę. Brrr, te stare katakumby pod biblioteką i labirynt prowadzący do podziemnego miasta po dziś dzień mnie przerażają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dodam że oprócz Warcrafta 3 to seria Prince of Persia miała wciągającą fabułe o księciu- oczywiście przeszedłem wszystkie części ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować