Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2009 o 20:16, Buhahahahaha napisał:

Jak chce w3ączyc GoW przez ikonke na pulpicie to sie pokazuje to co na screenie 1, a
gdy chce w3ączyc przez G4Wlive.exe to sie wy3ącza po filmikach. Co zrobic?

Zapewne nie pobrałeś najnowszego patcha do gowa który naprawia błąd poprzez który nie można było włączyć grę. Zmień sobie datę w kompie np. na 1 stycznia 2009 i zobacz czy sięgra włączy jeżeli tak to potem ściągnij sobie najnowszego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 20:34, Coxsik napisał:

> Jak chce w3ączyc GoW przez ikonke na pulpicie to sie pokazuje to co na screenie
1, a
> gdy chce w3ączyc przez G4Wlive.exe to sie wy3ącza po filmikach. Co zrobic?
Zapewne nie pobrałeś najnowszego patcha do gowa który naprawia błąd poprzez który nie
można było włączyć grę. Zmień sobie datę w kompie np. na 1 stycznia 2009 i zobacz czy
sięgra włączy jeżeli tak to potem ściągnij sobie najnowszego patcha.


Ściągnąłem cracka (najprościej) i tyka....

Wcześniej już aplikowałem łatkę 1.2 z tym hotfixem i tak dupa blada z tego byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HELP
zainstalowałam grę, próbuję ją włączyć, a tu wyskakuje mi okno z wiadomością że potrzebny jest nowy sterownik do procka, klikam więc dalej , sterownik niby sie zainstalował, robie restart kompa zgodnie z zaleceniami i ponownie próbuje uruchomić grę, znowu wyskakuje komunikat co do sterownika i tak w kółko, jak w końcu zaznaczyłam, żeby nie pokazywało już tego komunikatu to mi wyskoczyło że mam grę odinstalować i spróbować zainstalować jeszcze raz
no cholera mnie bierze
jak sobie z tym poradzić?? Mam procka AMD 2,9 GHZ 64 X2 Dual 5600+, 2 GB RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie być może będzie durne ale... Czy stworzyłaś profil gracza Live? Ewentualnie możesz spróbować zainstalować patch do Games for Windows Live na przykład stąd - http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=4a7f4478-7a4e-4f89-a88c-319972839793&DisplayLang=en.

Jeśli to by nie pomogło, odznacz w opcjach gry rozgrywkę na pełnym ekranie, nie zwracaj uwagi na informację o zainstalowaniu sterownika i wciśnij alt+tab, by zagrać n pełnym ekranie. Możesz też zainstalować nowe sterowniki do karty graficznej - po uprzednim wyczyszczeniu Rejestru np. CCleanerem po deinstalacji starych.

Mi z początku, jak grę kupiłem też zdarzały się zwiechy i restarty, z tym że ja mam proca od Intela i u mnie pomogło zainstalowanie nowej wersji interfejsu Live - restartów gry nie ma, jedyne co to lekkie spadki płynności czasem, ale to już kwestia słabej optymalizacji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 14:45, Ecko09 napisał:

>

GoW jest świetnie zoptymalizowany, na starym GeForce 7600gT grałem ze wszystkim na max
w rozdzielczości 800x600.


Jeśli chodzi o możliwości konfiguracji sprzętowej to owszem, ja na starym radeonie 2400 xt i 1 GB ram - u grałem w rozdziałce 1280x720 przy detalach maksymalnych i gra zachowywala płynność ok. 25 klatek na sekundę. Ja tu myślę o bugach typu lekkie zawieszki, wywalanie do windowsa itp., które po zainstalowaniu poprawki do Live niestety nadal się zdarzają, choć rzadziej niż kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc

Dziś kupiłem pada Speedlink Striker 2,
próbuje na nim zagrać w GoWa ale krzyżak która odpowiada za poruszanie sie ma odwróconą oś Y,
próbowałem bawić sie w ustawieniach kontrolera i odwracać oś ale nic to nie daje za cholere bo zmienia mi tylko oś prawej gałki. Dodam że sterowniki zainstalowałem najnowsze i w innych grach pad działa bez probelmu, testowałem na nowym PESie i Lost Planet, jeśli ktoś zna rozwiąznie prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już sobie poradziłem ustawiając gałki kontrolera na "Dawne leworęczne":) i jakos działa ale i tak mnie zastanawia ten krzyżak...:/ dzięki za szybką odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 15:49, gruchadrwa napisał:

Prosze o pomoc

Dziś kupiłem pada Speedlink Striker 2,
próbuje na nim zagrać w GoWa ale krzyżak która odpowiada za poruszanie sie ma odwróconą
oś Y,
próbowałem bawić sie w ustawieniach kontrolera i odwracać oś ale nic to nie daje za
cholere bo zmienia mi tylko oś prawej gałki. Dodam że sterowniki zainstalowałem najnowsze
i w innych grach pad działa bez probelmu, testowałem na nowym PESie i Lost Planet, jeśli
ktoś zna rozwiąznie prosze o pomoc


Zainstaluj sobie Xpaddera, działa do każdej gry z każdym padem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 07:19, Rogallos napisał:

Pytanie być może będzie durne ale... Czy stworzyłaś profil gracza Live? Ewentualnie możesz
spróbować zainstalować patch do Games for Windows Live na przykład stąd - http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=4a7f4478-7a4e-4f89-a88c-319972839793&DisplayLang=en.

Jeśli to by nie pomogło, odznacz w opcjach gry rozgrywkę na pełnym ekranie, nie zwracaj
uwagi na informację o zainstalowaniu sterownika i wciśnij alt+tab, by zagrać n pełnym
ekranie. Możesz też zainstalować nowe sterowniki do karty graficznej - po uprzednim wyczyszczeniu
Rejestru np. CCleanerem po deinstalacji starych.

Mi z początku, jak grę kupiłem też zdarzały się zwiechy i restarty, z tym że ja mam
proca od Intela i u mnie pomogło zainstalowanie nowej wersji interfejsu Live - restartów
gry nie ma, jedyne co to lekkie spadki płynności czasem, ale to już kwestia słabej optymalizacji
gry.



zaznaczyłam żeby okienko z info o sterowniku już nie wyskakiwało, wyskakuje mi okienko z napisem play a jak je już klikam to pojawia się napis : " C;\Program Files\microsoft games\Gears of Wars\binaries\wargame-g4wlive.exe: Nie możesz uruchomić gry ze zmodyfikowanym kodem wykonawczym. Zainstaluj grę ponownie. HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 00:16, kosmitka777 napisał:

wyświetla mi sie coś takiego jak próbuje w winzipie rozpakować patcha


Cosik jest albo z wersją pacza którego próbujesz zainstalowac, albo z wersją gowa idk. W każdym bądź razie usun gowa i jego wszystkie pliki które pozostawi po sobie w spadku, zainstaluj i zaaplikuj tego pacza ftp://ftp4.gram.pl/pub/pl/gears_of_war/Patch/gears_of_war_patch_12_pl.zip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować