Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2009 o 03:41, Buhahahahaha napisał:

> wyświetla mi sie coś takiego jak próbuje w winzipie rozpakować patcha

Cosik jest albo z wersją pacza którego próbujesz zainstalowac, albo z wersją gowa idk.
W każdym bądź razie usun gowa i jego wszystkie pliki które pozostawi po sobie w spadku,
zainstaluj i zaaplikuj tego pacza ftp://ftp4.gram.pl/pub/pl/gears_of_war/Patch/gears_of_war_patch_12_pl.zip


wiedziona instynktem przeczytałam wcześniejsze posty :) i gra uruchamia mi się jak przestawię datę w kalendarzu ale pojawia sie nowy problem, bo w ogóle nie mam wpływu na profil, cały czas pisze że jestem nie zalogowana i że moge grać bez możliwości zapisu tylko w trybie single.... wciskam F1 i i nic sie nie dzieje... założyłam konto na LIve ale nie wiem co dalej... przecież komputer sam sie nie domyśli że mam jakieś konto :) co robić ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 11:36, kosmitka777 napisał:

> > wyświetla mi sie coś takiego jak próbuje w winzipie rozpakować patcha
>
> Cosik jest albo z wersją pacza którego próbujesz zainstalowac, albo z wersją gowa
idk.
> W każdym bądź razie usun gowa i jego wszystkie pliki które pozostawi po sobie w
spadku,
> zainstaluj i zaaplikuj tego pacza ftp://ftp4.gram.pl/pub/pl/gears_of_war/Patch/gears_of_war_patch_12_pl.zip

>



przeinstalowałam tą grę na inną partycję , wgrałam tego patcha i w końcu jest wszystko ok :) dziękuję za wszelaką udzieloną mi pomoc :)

Dnia 29.04.2009 o 11:36, kosmitka777 napisał:

wiedziona instynktem przeczytałam wcześniejsze posty :) i gra uruchamia mi się jak przestawię
datę w kalendarzu ale pojawia sie nowy problem, bo w ogóle nie mam wpływu na profil,
cały czas pisze że jestem nie zalogowana i że moge grać bez możliwości zapisu tylko w
trybie single.... wciskam F1 i i nic sie nie dzieje... założyłam konto na LIve ale nie
wiem co dalej... przecież komputer sam sie nie domyśli że mam jakieś konto :) co robić
?? :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam siły. Doszła do mnie paczka z grą, byłem szczęśliwy. A teraz jestem - co by nie mówić - na maxa wkur****y. Po zmianie daty(bo nie mogłem włączyć) mam problem z GFWL. Wpisuje keya, ładnie się loguje... łups, nie zalogowało się, bo ponoć nie jestem połączony z siecią lub GFWL jest niedostępne! Pomóżcie mi zanim rozpiżdzę te pudełko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 22:06, Albii napisał:

http://www.playback.pl/numer25/pibi/jak-wlaczyae-multi-w-gears-of-war.html
Pordanik dotyczy tego jak odpalić multi, ale jeżeli przez konto nie możesz się połączyć,
to z niego dowiesz się co jest nie tak. :P

Pozdr.

O tym to już wiedziałem robiąc konto do GTA IV. Ja nie mogę sie zalogować, bo nie jestem zalogowany do sieci(?!) lub GFWL jest niedostępne(jeszcze lepiej...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 22:27, Ecko09 napisał:

>

Musisz ściągnąć i zainstalować patcha do GoW. Tego:
http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1967

Poradziłem sobie z tym zmieniając datę w systemie, ja mówię o niemożliwości zalogowania się na serwer Live!, muszę grać na offline - nie mogę pograć w sieci, zbierać aczivkow itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 23:19, Kirabaxior napisał:

Pojawia się komunikat
(...)Mogły wystąpić problemy z siecią lub GFWL nie jest dostępny.
Sry ale o dziwo nie mogę edytować o0


No ten patch to rozwiązuje właśnie. Zainstaluj o koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 23:40, Ecko09 napisał:

> Pojawia się komunikat
> (...)Mogły wystąpić problemy z siecią lub GFWL nie jest dostępny.
> Sry ale o dziwo nie mogę edytować o0

No ten patch to rozwiązuje właśnie. Zainstaluj o koniecznie.

Dobrze że coś powiedziałeś, bo już chciałem 3ciego pod rząd posta pisać, że się naprawiło ;p
Dzięki jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie jedna rzecz. Zwłaszcza w multi. Gra czasem straszliwie zwalnia, do nawet 1 klatki na sekundę! I to nie wtedy, gdy dużo sie dzieje - ot, po prostu sobie biegne a gra nagle zaczyna chaczyć! Komp w stopce, a system to Vista Ultimate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 12:51, Kirabaxior napisał:

Denerwuje mnie jedna rzecz. Zwłaszcza w multi. Gra czasem straszliwie zwalnia, do nawet
1 klatki na sekundę! I to nie wtedy, gdy dużo sie dzieje - ot, po prostu sobie biegne
a gra nagle zaczyna chaczyć! Komp w stopce, a system to Vista Ultimate.

Mówiłem, że robisz błąd ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 10:34, edsonpele napisał:

> Denerwuje mnie jedna rzecz. Zwłaszcza w multi. Gra czasem straszliwie zwalnia, do
nawet
> 1 klatki na sekundę! I to nie wtedy, gdy dużo sie dzieje - ot, po prostu sobie biegne

> a gra nagle zaczyna chaczyć! Komp w stopce, a system to Vista Ultimate.
Mówiłem, że robisz błąd ;P.

Nie no, gierka wymiata, tyle, że Vista raczej nie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 12:28, edsonpele napisał:

Oba te "sprzęty" są do kitu, a w komplecie to już masakra.

Lul. A to dziwne, bo wszystkie inne gry(włącznie z Crysisem)działają u mnie na High, tylko ta gra czasem niewiadomo dlaczego nagle zwalnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z aktualizacją Windows Live''a. Przez to nie mogę się połączyć do Live''a w grze. Gdy zrobić tą aktualizację, przez grę, to po prostu mi się gra wywala. a jeśli spoza gry to mi wyskakuje ta strona
http://support.microsoft.com/kb/960554
Na razie wszystko jest ok. Na tej stronie prosi mnie bym ściągnął pewnego HotFix''a. Ściągnąłem i instaluje, lecz pojawia mi się Setup Error:" Setup cannot update your Windows XP files, becouse the language installed on your system is diferent from the update language"
Pomoże mi ktoś z tym? Jak mogę tego Windows Live zaktualizować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 14:34, igor8472 napisał:

Język w systemie na angielski próbowałeś zmienić? Czasem to pomaga.


Niet... nie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 14:58, Piotrbov napisał:

> Język w systemie na angielski próbowałeś zmienić? Czasem to pomaga.

Niet... nie dziala.

Na razie spróbuj pograć na profilu offline.
Błąd może być, kiedy masz wgranego hotfixa pozwalającego na grę po 29 stycznia 09 i jednocześnie ustawioną starą datę. Spróbuj może przeinstalować grę, wcześniej zmieniając datę na aktualną, po zainstalowaniu wgraj hotfixa i aktualizację Live(jeśli masz z platyny, jest na drugiej płycie), zaloguj się i git ;]
BTW. Powiedz mi proszę, że konto w Live! masz zarejestrowane na zagranicznym kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować