Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2008 o 10:30, Ecko09 napisał:

> Mam pytanie, ilu graczy może grać w trybie multi w coop ?

No 2, widziałeś kiedyś tryb coop z więcej niż 2 graczami? Bo ja nie.


A w bratnim Unrealu Tournamencie?? Dobra, czepiam się tak poza tematem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 15:22, Dexter McAaron napisał:

> > Mam pytanie, ilu graczy może grać w trybie multi w coop ?
>
> No 2, widziałeś kiedyś tryb coop z więcej niż 2 graczami? Bo ja nie.

A w bratnim Unrealu Tournamencie?? Dobra, czepiam się tak poza tematem... ;)


w UT3 można grać w 4 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pamiętacie może w GOW misję rozgrywaną na pociągu? W pewnym momencie trzeba zabić RAAM''a a wokół niego lata pełno kryli. Udało Wam się to przejść?
Jest tam z tyłu wieżyczka strzelnicza, ale w ciemności i jak się do niej podejdzie to kryle atakują.
Nie wiem co mam tam robić...
Proszę o pomoc.

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 11:08, janofon napisał:

A pamiętacie może w GOW misję rozgrywaną na pociągu? W pewnym momencie trzeba zabić
RAAM''a a wokół niego lata pełno kryli. Udało Wam się to przejść?
Jest tam z tyłu wieżyczka strzelnicza, ale w ciemności i jak się do niej podejdzie to
kryle atakują.
Nie wiem co mam tam robić...
Proszę o pomoc.

Z góry dzięki.



Trzyma sie blisko światłą, gdy Krylle odeją od RAAMa wejź snajpeke i mu w głowe strzel, aby go zabić potrzeba 6 strzałów w głowe na najniższym poziomie, na średnim 12, a na najwyższym 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 11:08, janofon napisał:

A pamiętacie może w GOW misję rozgrywaną na pociągu? W pewnym momencie trzeba zabić
RAAM''a a wokół niego lata pełno kryli. Udało Wam się to przejść?
Jest tam z tyłu wieżyczka strzelnicza, ale w ciemności i jak się do niej podejdzie to
kryle atakują.
Nie wiem co mam tam robić...
Proszę o pomoc.

Z góry dzięki.


Zaopatrz się też w łuk w wagonie wcześniej - eksplozja jego pocisków odstrasza Kryll na krótki czas, dając Ci chwilkę na skampienie generała w główkę. Odradzam bieganie do działka, więcej zachodu w dobieganiu doń niż pożytku z jego ostrzału. Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Dostałem dzisiaj GoW (urodziny rlzz :) i podczas przeglądania poradnika zaczęły odklejać się strony (od 163 chyba do końca :/) Czy podlega to dożywotniej gwarancji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 18:19, Buhahahahaha napisał:

Mam problem. Dostałem dzisiaj GoW (urodziny rlzz :) i podczas przeglądania poradnika
zaczęły odklejać się strony (od 163 chyba do końca :/) Czy podlega to dożywotniej gwarancji?


Zapomnij... ^^'' Chyba 99% osób, które otworzyły ten poradnik i zaczęły go sobie przeglądać, doświadczyło tego samego zaskoczenia, gdy nagle kartki zostały im w łapkach. Ja sam mam "przenośne" strony z opisami uzbrojenia. Cóż, potęga sklejanych książeczek. :> Pozostaje Ci pilnować by żadnej stronki nie pogubić albo schować go głęboko i pomstować na pomysłodawcę tego pożal się Boże gadżetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem- jak kogoś zarzynam (lub jestem zarzynany :) piłą, krew jest taka... no nie wiem jak to określić, taka bordowa, niezależnie od tego czy leci z ludzi czy z Szarańczy.

Jest ktoś chętny na Co-op? Bo nikogo nie widu ni słychu tam :/ Jakby co to na LIVE mam taki sam nick jak tu

20080409012311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 01:24, Buhahahahaha napisał:

Mam mały problem- jak kogoś zarzynam (lub jestem zarzynany :) piłą, krew jest taka...
no nie wiem jak to określić, taka bordowa, niezależnie od tego czy leci z ludzi czy z
Szarańczy.


To nie problem... tak miało być i tak jest. Trzeba się przyzwyczaić do takiego koloru krwi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejny problem: kiedy zrobię własnego co-op to już na początku gra sie zawiesza a konkretniej w miejscu gdzie helikopter rozwala wieżę, koło tych mostów gdzie się pierwszy raz walczy z Locustami. W singlu działa normalnie, a w co-op już nie :/ Nie wiem czy jakby ktoś inny założył serwa i byśmy tam grali, to ciekawe czy by mi się zawiesiło. Nie wiecie czasem dlaczego mi się zawiesza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy w GoW bezpłatnej wersji na sieci można grać z ludźmi w mapy do ściągnięcia typu (Resident Evil house lub firebridge)? I czy w GoW da się na online wybierać postać którą się chce grać? Z góry dzięki za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 20:49, Trutral napisał:

Gdzie są zapisywane savy w tej grze ?

Program Files\Microsoft Games\Gears of War\WarGame\Checkpoints
w standardowej instalacji. jak masz niestandardową to poszukaj sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytanie czy w GoW bezpłatnej wersji na sieci można grać z ludźmi w mapy do ściągnięcia
> typu (Resident Evil house lub firebridge)? I czy w GoW da się na online wybierać postać
> którą się chce grać? Z góry dzięki za odpowiedzi!

Można grać na ściągniętych mapach ale nie wiem gdzie je wgrać. Co do postaci to też się da wybrać (albo przed rozpoczęciem gry w wyborze składów albo w opcjach w ustawieniach potyczek).

Rosomk

Dzięki wielkie ale tak się zastanawiam czy te pliki zawsze się tam znajdowały jeszcze przed rozpoczęciem gry (np. że to są pliki od checkpointów które odpowiadają za to, w którym momencie ma być checkpoint).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytania...

1.Czy ludzie którzy płacą i ci co nie płacą mogą grać na jednym serwerze.
2.Słyszałem że w wersji na PC dodano 5 lub 3 nowe rozdziały? A jak tak to kiedy się zaczynają (początek/środek/koniec)
3.Czy na online gra jest trudna? (Bo Ja raczej jestem takim graczem trochę po środku jeśli chodzi o taki typ gier :)

(4.)Aha no i z tymi postaciami to można wybierać pomiędzy ludźmi i tymi potworami dla nie i dla płacących...

Troche długie pytania ale niedługo zamierzam sobie tą grę na PC kupić i się upewniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 17:12, DarkMessiah123 napisał:

Mam kolejne pytania...

1.Czy ludzie którzy płacą i ci co nie płacą mogą grać na jednym serwerze.
2.Słyszałem że w wersji na PC dodano 5 lub 3 nowe rozdziały? A jak tak to kiedy się zaczynają
(początek/środek/koniec)
3.Czy na online gra jest trudna? (Bo Ja raczej jestem takim graczem trochę po środku
jeśli chodzi o taki typ gier :)

(4.)Aha no i z tymi postaciami to można wybierać pomiędzy ludźmi i tymi potworami dla
nie i dla płacących...

Troche długie pytania ale niedługo zamierzam sobie tą grę na PC kupić i się upewniam
:)


1. no raczej tak
2. 5 nowych rozdziałów w 5 akcie
3. Nie jest źle, mi szło bardzo dobrze, a nie jestem jakimś pro
4. W multi możesz wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na jakich detalach i rozdzielczosci pogram w GoW na tym sprzecie:

intel core 2 duo 2,2 GHZ (niepodkrecany)
Evga geforce 9600GT- 512mb
2gb ramu
Monitor 22" Samsung

Prosze o szybka odp.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 17:56, kubaaa12 napisał:

Witam

Na jakich detalach i rozdzielczosci pogram w GoW na tym sprzecie:

intel core 2 duo 2,2 GHZ (niepodkrecany)
Evga geforce 9600GT- 512mb
2gb ramu
Monitor 22" Samsung

Prosze o szybka odp.
Pozdro


Jest to kolejny twój posty z pytaniami o tym na jakich detalach ci pójdzie (wcześniej pytałeś sie o tym w temacie Czy gra uruchomi się na moim sprzęcie? - temat ...)
Ściągnij sobie program, Fraps i włącz grę i ustaw na max. Zobaczysz ile będziesz miał klatek na sekundę i przekonasz się sam, a nie ciągle pytasz na jakich mi pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować