Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2009 o 07:57, Irc100 napisał:

Czy wiadomo coś kiedy gow wejdzie do tańszej serii?

W tej chwili jest w platynce - a to już jest nawet tania seria - 60zł za taką gierę + poradnik to naprawdę dobra cena ;) Kiedy wejdzie do XK - pewnie nieprędko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z wlaczeniem gry Gears of War.
po instalacji po wlaczeniu gry wyskakuje mi taki komunikat:
F:\program files\microsoft games\gears of war\binaries\wargame-g4wlive.exe: Nie mozesz uruchomic gry ze zmodyfikowanym kodem wykonawczym. zainstaluj gre ponownie.

Instalowalem ja juz 3 razy i nic dalej to samo. Moze mi ktos pomoc?

aha ja juz kiedys instalowalem pogralem ale jak robilem system to usunolem gre. Ale wydaje mi sie ze nie powinno byc z tego powodu problemu.

kurde nie przeczytalem postow wyzej tam widze ze problem sie rozwiaze tak wiec ten problem juz nie ma miejsca przepraszam za zamieszanie.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 15:24, Quentinemt napisał:

mam problem z wlaczeniem gry Gears of War.
po instalacji po wlaczeniu gry wyskakuje mi taki komunikat:
F:\program files\microsoft games\gears of war\binaries\wargame-g4wlive.exe: Nie mozesz
uruchomic gry ze zmodyfikowanym kodem wykonawczym. zainstaluj gre ponownie.


To jest błąd samej gry, którego jej producent nie przewidział. Nie przejmuj się.
GoWa nie da się odpalić jeżeli w kompie masz datę ustawioną po 27 (albo 21) stycznia 2009 roku. Wystarczy że ją zmienisz na wcześniejszą niż ta, i styknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 15:28, EverettMcGill napisał:

To jest błąd samej gry, którego jej producent nie przewidział. Nie przejmuj się.
GoWa nie da się odpalić jeżeli w kompie masz datę ustawioną po 27 (albo 21) stycznia
2009 roku. Wystarczy że ją zmienisz na wcześniejszą niż ta, i styknie :)


GoW''a jak najbardziej da się odpalić, mając datę po 27 stycznia 2009. Producent udostępnił patch uaktualniający certyfikat, który można pobrać choćby stąd... http://programy.pctips.pl/gry_8698/Gears.of.War.Patch.3.Uaktualnienie.certyfikatu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 15:44, zermithon napisał:

> To jest błąd samej gry, którego jej producent nie przewidział. Nie przejmuj się.

> GoWa nie da się odpalić jeżeli w kompie masz datę ustawioną po 27 (albo 21) stycznia

> 2009 roku. Wystarczy że ją zmienisz na wcześniejszą niż ta, i styknie :)

GoW''a jak najbardziej da się odpalić, mając datę po 27 stycznia 2009. Producent udostępnił
patch uaktualniający certyfikat, który można pobrać choćby stąd... http://programy.pctips.pl/gry_8698/Gears.of.War.Patch.3.Uaktualnienie.certyfikatu.html


O. Nie wiedziałem, dzięki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważył ktoś, że dialogi w multi zostały w polskiej wersji usunięte przez CD Projekt? Wszystkie postaci milczą z wyjątkiem Dom''a. Nie ma tego problemu w angielskiej wersji gry. Czyżby CDP w związku z brakiem Live''a w Polsce pozbył się zbędnych dialogów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po walce z Live i samą grą udało mi się zagrać w trybie kooperacji, wrażenia są dobre, totalny hardcore zwłaszcza gdy średnia liczba klatek na sekundę wynosi 5-10, jak ktoś jest chętny to mój nick w Live jest BratekPL a xfire Bratek90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 16:22, The_Nemezis napisał:

Zmień sobie język na angielski i będzie git.

No całe multum możliwości! W grze wybór języka, w instalatorze wybór języka, na pudełku wybór języka. Rozwalają mnie takie posty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować