Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa gra z serii Aliens vs Predator na PSP

34 postów w tym temacie

Xbit71
Ja np. w Medal of Honor gram na takim ustawieniu:
Gałka analogowa- celowanie
Na strzałkach nad gałką- przeładowywanie, zmiana broni, skakanie, kucanie. A na X O i na kwadracie i trójkącie chodzę jak na WSAD-zie. Zobaczymy co z AvP wyniknie... Oby dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 12:14, xbit71 napisał:

Jest tylko jedna gałka, a przyciski do sterowania są po tej samej stronie co ona. Jak możliwe
jest komfortowe sterowanie w strzelankach? :-)


Chodzenie gałką i rozglądanie się przyciskami z prawej, bądź odwrotnie: chodzenie kółko-krzyżyk-kwadrat-trójkąt a rozglądanie się analogiem. Mnie szczerze mówiąc przyzwyczajenie się do takiego sterowania zajęło mniej czasu niż przyzwyczajenie się do dwóch gałek na PS2. Choć i tak po połowie dnia spędzonego przy Killzone na pożyczonej czarnulce tej sztuki nie opanowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i film był słaby, ale AvP z PC to dobry tytuł - jesli wersja na PSP będzie na podobnym poziomie (dodanie zostanie tryb multi na AD-HOC i Infrastructure) giera może okazać się killerem.
---
Sterowanie w FPP na PSP jest dla mnie wygodne i po kilku chwilach można się przyzwyczaić.
Kto nie miał okazji: polecam przetestować na Call of Duty. Jednak najmiodniejszym tytułem jak dla mnie pozostaje GTA:LCS i VCS + Ace Combat X :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 11:16, Chris92 napisał:

I tak poczekam aż się pokaże na PC


Przecież ta gra już była na PC w 1999 roku:) brawo za spostrzegawczość i umiejętność czytania newsów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 16:36, trolik93 napisał:

a czemu nie zrobia avp 3 na pc
???????


Zgadzam się z przedmówcą - miałem AvP Gold - gra Marine w słuchawkach o północy dawała większego kopa niż Doom 3 czy Silent Hill. Proszę o AvP 3 na PC / ... i tanią reedycję jedynki i dwójki np.w XKN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 16:45, Uspatente napisał:

> a czemu nie zrobia avp 3 na pc
> ???????

Zgadzam się z przedmówcą - miałem AvP Gold - gra Marine w słuchawkach o północy dawała większego
kopa niż Doom 3 czy Silent Hill. Proszę o AvP 3 na PC / ... i tanią reedycję jedynki i dwójki
np.w XKN :)

a pewnie... w Avp gold jest lepszy klimat niz AvP 2 ......... w nocy jak grałem to byłem obsr...y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować