Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Conan będzie spóźniony

30 postów w tym temacie

Przesunięcie premiery prawię zawszę dobrze wychodzi produkcji . Ja i tak nie kupie tej gry , jakoś Conan mi się źle kojarzy. Z takim byle czym. Choć grafika jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super... ale jest jedno "ale". Connan, LotRO i inne nowe gry może i są dobre i nawet lepsze od WoW, ale jest coś co mam WoW a czego nie mają inne gry - wymagania sprzętowe, które bądź co bądź nadal odgrywają istotną rolę, szczególnie w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra będzie doskonała.
W końcu koniec z bajkową grafiką WoW''a, czy przesadnie seksownymi elfkami z Lineage2, które są tak chude, że powinny się złamać w pół. Ta gra jest dorosła i zapewni sporą dawkę emocji.
Przesunięcie daty wydania mnie nie martwi - wiem, że gra wyjdzie jak będzie już gotowa i pozbawiona błędów. Do tego... Do jej premiery zdążę uzbierać na nowy sprzęt i może nawet na edycję kolekcjonerską, jeśli będzie taka :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i tak, ale osobiście liczyłem, że niedługo przywitamy nową premierę.. niestety nie udało się, jak widać. Chociaż z drugiej strony chyba każdy wolałby grać w grę z jak najmniejszą ilością błędów, to chyba oczywiste, tym bardziej, że jak już zostało to zauważone w newsie -oczekiwania wobec gry są bardzo wygórowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 15:45, TobiAlex napisał:

szczególnie w Polsce.


Powoli coraz żadziej... Polacy więcej zarabiają i lepiej się żyje. Coraz częściej stać ich/*nas* na abonamenty w grach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba ci sie zdaje ja jakos pracuje i nei mam zamiaru placic za gre do ktorej mam jeszcze dokladac 50-110zł co miech itp. nie ma takiej mozliwosc, juz wole upgrade kompa zrobic lub kupic inne gry za ktore zaplace raz a dobrze.
Mozna sie przejsc po sklepach mm,saturnie itp i widac ile sie sprzedalo egz z gier platych mmo przeliczyc mozna na palcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesuwanie terminów jest na porządku dziennym ostatnio. Choćby Witcher. No, ale cóż, niech dopracowywują, słuszna sprawa to. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że będzie abonament. Każda porządna gra mmo nie może się bez niego obyć.

Z pewnością właściwą decyzją jest przesunięcie premiery, jeżeli coś jest nie doszlifowane.
A biorąc pod uwagę premierę Wiedźmina to nawet lepiej, że później wyjdzie^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykład Vanguarda dobitnie pokazuje jaki jest efekt wypuszczenia gry zbyt wcześnie. Dobrze że Funcom nie idzie w ślady SoE i nie chce wydać "płatnej bety". Przyznam że również czekam na tą grę, wreszcie zapowiada się pozycja która może połączyć politykę (budowa miast, oblężenia) z bardziej skillowym PvP niż w L2. Cóż, zobaczymy ile z obietnic developerów zostanie spełnionych, ale jestem dobrej myśli.

A co do abonamentu, jak ktoś nie chce to nie musi płacić, może grać w GW (nie jest mmo''giem, ale przyjęło się jako substytut, mimo że miało być raczej alternatywą) albo darmowe Azjatyckie Hack''n Slashe których jest dzisiaj na pęczki. Ja wolę płacić i grać na niezalagowanych serwerach, mieć wsparcie gm''ów jeżeli będę go potrzebował i wiedzieć że gra nie będzie stać w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 18:11, TobiAlex napisał:

I jeszcze coś, grafika nie jest ważna - jest ważna grywalność (vide WoW) a także świat (vide
WoW x2).


Taa, WoW to akurat jest tak grywalny jak RTS w trybie textowym. Co do LOTRO - nie od dzis wiadomo ze ta gra powstala w ten sposob ze tworcy wzieli kod zrodlowy WoWa i zrobili ctrl+c i ctrl+v :P a karą za te bezczelnosc jest wlasnie kiepski produkt :P:P:P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować