Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weź udział w konkursie na stalker.gram.pl!

35 postów w tym temacie

gram.pl

Kolektyw gram.pl nowy tydzień rozpoczyna od mocnego, radioaktywnego uderzenia prosto z czarnobylskiej Strefy. Właśnie dziś wystartował konkurs przygotowany przez redakcję serwisu stalker.gram.pl. Wszystkich fanów popularnego S.T.A.L.K.E.R.-a zachęcamy do rywalizacji o cenne artefakty!

Przeczytaj cały tekst "Weź udział w konkursie na stalker.gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm :) Nie podana została informacja o tym, czy w emailu prócz odpowiedzi mamy dać także swój adres zamieszkania :>

Pytania dość proste :) Za to dwa ostatnie są kapitalne :) Dają właściwie nieograniczone możliwości ;-) Gratki dla autorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedną odpowiedź muszę ładnie sformułować, jeszcze te dwa "otwarte" i wysyłam :) Ale że jest sporo czasu, to pomyślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 13:21, SSj2- napisał:

Hm :) Nie podana została informacja o tym, czy w emailu prócz odpowiedzi mamy dać także swój
adres zamieszkania :>


Nie, nie jest to wskazane. O adresy zostaną poproszeni zwycięzcy konkursu :)

A rangi dotyczą forum stalker.gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie odpuszczę ten konkurs. ;-) Nie grałem w S.T.A.L.K.E.R-a, a to by bardzo pomogło w odpowiedzeniu na pytanie numer 4 oraz 5. ;-)
Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh.... Pierwsze 3 pytanie nie są trudne, ale na pozostałe już rozmyślam jak to zrobić. Będę musiał pokombinować z tym tekstem. No i VIP na forum, ciekawe czy agencja ochrony vip też będzie ochraniać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 13:26, Spaykus napisał:

Nie, nie jest to wskazane. O adresy zostaną poproszeni zwycięzcy konkursu :)

Dziwne, Coni-Z poprosiła mnie o dane, mimo iż do tej pory konkurs reakcja łańcuchowa się nie zakończył.

----------------

Co do samego konkursu- zobaczę, bo mam grę, grałem trochę więc pewnie odpowiem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować