Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szczegóły na temat 10 księgi LOTRO

20 postów w tym temacie

Tak naprawdę to zmian jest dużo więcej. Dla mnie najważniejsze to chyba tuning dwóch ras (nowe skille etc). Zanim dojdę do 10 księgi to pewnie już na tapecie będzie 11 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 17:18, Cycorus napisał:

Tak naprawdę to zmian jest dużo więcej. Dla mnie najważniejsze to chyba tuning dwóch ras (nowe
skille etc). Zanim dojdę do 10 księgi to pewnie już na tapecie będzie 11 :P


Edit: Nie ras a klas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LotRO to zdecydowanie najlepsza gra sieciowa w którą miałem okazję grać :-)

Szkoda tylko, że mi się abonament kończy trzy dni przed premierą book 10 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... fajnie, o tym marzył prawie każdy fanboj MMO. Żeby historia w grze parła do przodu, nie wiedząc jej zakończenia. Chociaż ten patent z historią w Book 10 to po prostu "edytowanie" trylogii (może - dopełnianie.....). To naprawdę fajne, dzięki temu można myśleć nad wejściem w ten świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to prepaidy na komputroniku sa po 99 zeta... Mnie sie darmowe 30 dni zakonczylo na poczatku miesiaca , prepaid ktory kupilem razem z gra jeszcze lezy nie tkniety bo mnie jakos do tej gry nie ciagnie... Znow wydalem kase na marne tak jak z WOWEM mialem w zeszlym roku- chyba juz za stary jestem na gry. Z drugiej strony Lineage 2 mi sie podobal jak gralem na nie oficjalnych serwerach, lecz po tak dlugim czasie od premiery nie oplaca sie wydawac kasy i grac samemu ... Grywam w GW nadal , dwa lata juz stuknelo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, serii LotR jeżeli chodzi o gry nigdy nie lubiłem, zaś książki i filmy tak. Odstrasza trochę ten abonament, bo jednak nie każdy Polak może sobie na takie coś pozwolić. Podoba mi się to coraz bardziej, ale znam lepsze i przede wszystkim tańsze gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować