Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Kup prezent na gwiazdkę dla CD Projektu! [RELACJA! ]

298 postów w tym temacie

To zależy ile Soleila podogrywa. Bo musze powiedzieć, że mieliśmy małe problemy techniczne, głównie przez świetny nastrój i zapominaliśmy o takich bajerach jak wyłączyć kamęre podczas jedzenia (a bateria leciała) więc Soleila obiecała podogrywać to, co nie nagrało się podczas mojej wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aj...;/ a myslałem ze bedzie wszystko ładnie cacy a wy o takiej sprawie zapomnieliscie :D eh no coż teraz licze ze Soleila dobrze wykona swoja prace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 01:31, BaRt3k. napisał:

aj...;/ a myslałem ze bedzie wszystko ładnie cacy a wy o takiej sprawie zapomnieliscie :D eh
no coż teraz licze ze Soleila dobrze wykona swoja prace :D


Na pewno - Soleila to rzetelna osoba! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok - na życzenie fanów przedstawiam profil SOLEILI :]

Imię: Justyna
Nazwisko: Tajne :P - a tak serio - nie wiem czy wolno podać, więc nie podaję :)
Nick: Soleila
Stanowisko w CD Projekt: Pracowniczka DoK-u, na służbie 24h/7dni w tygodniu ;-].

Hmm. I co - soleila jest młodą, zawsze uśmiechniętą osobą. Przyjechała do Warszawy i poszukując pracy trafiła do CD Projektu. Jest bardzo zadowolona z firmy, w której pracuje :-).

Wasze problemy techniczne śnią się jej po nocach, dlatego całe dnie przesiaduje na forum i stara się Wam pomagać. Więc bądźcie dla niej dobrzy :).

A więcej może sama powie, jeśli zechce :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie musiała! Toż to sama przyjemność ;P

Witam serdecznie wszystkich w ten mroźny grudniowy poranek :>

Cieszę się bardzo, że relacja Ker''a Wam się spodobała. Gramiś jest super! (Szukamy dla Niego miejsca, wielki niedźwiedź :) )

Wszystkim oczekującym na filmik obiecuję, że w Święta usiądę do kompa i postaram się z tego co nagraliśmy (ekhem..) zrobić coś co nadaje się dla oczu naszej szanownej forumowej publiki.

Proszę też o wyrozumiałość - roboczy film jest, jakby tu powiedzieć.. No dobra - jestem tzw. jednozadaniowcem. Jeśli z kimś rozmawiam zapominam np. o .. kamerze. I tak na przykład - idzie Koniczyn.. ja go w kadr.. Koniczyn coś mówi, ja odpowiadam.. i bach. Nie wiedzieć czemu na filmie zamiast Koniczyna nasza drukarka :>

Ale! Myślę, że będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 10:27, Soleila napisał:

Tylko nie musiała! Toż to sama przyjemność ;P

Witam serdecznie wszystkich w ten mroźny grudniowy poranek :>

Cieszę się bardzo, że relacja Ker''a Wam się spodobała. Gramiś jest super! (Szukamy dla Niego
miejsca, wielki niedźwiedź :) )

Wszystkim oczekującym na filmik obiecuję, że w Święta usiądę do kompa i postaram się z tego
co nagraliśmy (ekhem..) zrobić coś co nadaje się dla oczu naszej szanownej forumowej publiki.


Proszę też o wyrozumiałość - roboczy film jest, jakby tu powiedzieć.. No dobra - jestem tzw.
jednozadaniowcem. Jeśli z kimś rozmawiam zapominam np. o .. kamerze. I tak na przykład - idzie
Koniczyn.. ja go w kadr.. Koniczyn coś mówi, ja odpowiadam.. i bach. Nie wiedzieć czemu na
filmie zamiast Koniczyna nasza drukarka :>

Ale! Myślę, że będzie ok :)



Keroth powiedział mi, że jeśli nie zapomnisz to bedą te specjalne pozdrowienia ;) (może w domu w szlafroczku? :P )

Tak w ogóle to już nawet w newsach jest informacja o Gramisiu :) Stajemy się popularni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Panowie czy wy naprawde myslicie, ze w Gralni, ktora czynna jest od 17:00 stoja tylko komputery ;)? Toz to byloby calkowicie nieludzkie :D. Ja tam stawiam, ze w rzeczonym pokoju stoi (no moze oprocz paru kombajnow z PIV 10GHz ;)) barek z napisem ''Wszystkie trunki swiata'' :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HEHE fajnie fajnie za rok sie etz przylanczam:D do akcji osobiscie wysle do kogos na konto piniadze by dolozyc sie na prezent albo cos innego zrobie o co mnie poporosze choc mieszkam na drugim koncu polski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 10:27, Soleila napisał:

Wszystkim oczekującym na filmik obiecuję, że w Święta usiądę do kompa i postaram się z tego
co nagraliśmy (ekhem..) zrobić coś co nadaje się dla oczu naszej szanownej forumowej publiki.


No właśnie, ale można dokładniej proszę Pani ?
Po świetach to znaczy po 26 grudnia czy po świętach to znaczy po nowym roku ? ^_^
Bo Keroth tego nie sprecyzował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować