Zaloguj się, aby obserwować  
CzystyZysk

UPS Przesyłki Kurierskie

206 postów w tym temacie

Robię zamówienie na kuriera, znaczy chcę wysłać przesyłkę.

W miejscu obciąż kosztami wysyłki, daję nadawcę, czyli siebie, i mam wpisać nr który nie wiem jak brzmi, ani gdzie go znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę wszystkie firmy kurierskie prezentują ten sam niski poziom. Dla nich liczy się przede wszystkim czas, przywożą paczki tylko wtedy kiedy im pasuje. Nigdy nie pytają się o zdanie klienta i godziny, które jemu odpowiadają.

EDIT:
Z własnego doświadczenia pamiętam jak kurier puszczał mi głuchy telefon i czekał jak ja do niego oddzwonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam skorzystanie z "wirtualnego kuriera" - serwis-paczkowy.pl. mają atrakcyjne ceny - za paczkę do 30kg zapłaciłam 18,24 zł brutto. dodatkowo, ostatnio wprowadzili program lojalnościowy "im więcej, tym tym taniej" z rabatami do 10%. jest to fajne rozwiązanie dla tych, którzy wysyłają dużo paczek, a nie chcą deklarować liczby przesyłek i podpisywać umowy bezpośrednio z firmą kurierską. ja na razie nie miałam żadnych problemów z przesyłką zamawianą w tym serwisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podobnie jest z [m]

po prostu mają ustalone stawki bezpośrednio z przewoźnikiem. jemu - firmie kurierskiej - to się opłaca, bo rośnie mu wolumen obrotu przesyłek od klientów indywidualnych. dodatkowo taki serwis szuka mu klientów, robi rozliczenia i promuje usługę - żadnych z tych czynności przewoźnik nie wykonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście korzystam z Grupy Przewozowej.
grupaprzewozowa.pl
Jest to tani kurier na którym do tej pory się nie zawiodłem. Wszystko działa poprawnie i sprawnie, a o to mi chodziło przy wyborze firmy kurierskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 17:22, sliski_wojtas napisał:

Witam czy kurier pracuje również jutro ? Chodzi mi o Siódemkę, pierwszy raz u nich zamawiam
i nie wiem czy jutro jakimś cudem dostane paczkę ;] Jest jakaś szansa ?


Pracuje do południa, z tego co mi wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 17:32, Budep napisał:

Pracuje do południa, z tego co mi wiadomo.


Już znalazłem. Przesyłki przyjmują do 14, a rozwożą normalnie jak w dni robocze. Moja paczuszka jest w magazynie w Rzeszowie, więc może jutro dojedzie do tego Głogowa ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OoO kurier Siódemka polecam ! Dzisiaj dokładnie o 9 rano dzwoni domofon, a tu przesyłka do mnie. Zamówiłem we wtorek i paczka szła z Rzeszowa, jeszcze teraz święta to tym bardziej dziękuje im za spełnienie swojego obowiązku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Pierwszy raz jestem zmuszony wysłać coś kurierem. Wgl nie wiem jak się do tego zabrać i jakiego dostawcę wybrać.
Mógłbym mi ktoś poradzić od czego zacząć, zależy mi na najniższych cenach dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować