Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2010 o 08:09, Aurelinus napisał:

XBox nie pomaga delikatnie w celowaniu, pomaga wydatnie.

Ok, niech będzie wydatnie, ale w GTA IV przy strzelaniu z samochodu wcale nie pomaga:(

Dnia 23.02.2010 o 08:09, Aurelinus napisał:

Gra na konsolach ma uruchomione tzw. autocelowanie, dzieki czemu można strzelać bez żadnej precyzji.

O tym mówię

Dnia 23.02.2010 o 08:09, Aurelinus napisał:

I tak trafisz.

Skoro ty tak twierdzisz:)
A spolszczony tak samo jest jak na PC?
EDIT: Jak wygląda dodawanie DLC z płytki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ wątek w dziale pomocy wygląda na zdechły, pozwolę sobie zapytać tutaj: co mam zrobić, gdy nie chce mi się zainstalować patch 1.5_UK (nie mam dodatków, więc inny mi niepotrzebny) na angielską wersję kupioną od Cenegi? Pasek postępu dochodzi do 100%, ale potem odpala się ORYGINALNY *.exe, niezmodyfikowany, dokładnie ten sam, który jest na DVD (1.0.0.12). Co robić? Przecież nie mam chyba instalować polskiego patcha (zresztą strona Cenegi padła) na angielską wersję gry? Wersja UK jest oficjalnie dla tych, którzy mają angielską wersję kupioną poza USA, czyli też oczywiście w Polsce... hlp plz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie wrażenia z gry , po zainstalowaniu "mega modułu" wspominanego w poście walgierza? W trakcie gry odnosi sie wrażenie wielkich zmian w samej rozgrywce i poziomie trudności , czy też raczej chodzi o tzw kosmetykę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 08:09, Aurelinus napisał:

XBox nie pomaga delikatnie w celowaniu, pomaga wydatnie. Gra na konsolach ma uruchomione
tzw. autocelowanie, dzieki czemu można strzelać bez żadnej precyzji. I tak trafisz.

Chyba raczej nie grałeś nigdy w fallouta 3 na xboxie... Ja jakoś nie widziałem pomagania w celowaniu, ale pewnie miałem jakąś inną wersje, bez aimów itd... -.-

zajacisko@ DLC nie działają z PL wersją gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 14:13, jacq napisał:

Z tego co pamiętam to do wersji gry od Cenegi można instalować tylko patche od Cenegi,
bez względu na ustawiony język w grze.

Dzięki. Ja język ustawiałem jeszcze podczas instalacji, więc o ile rozumiem na dysku mam tylko wersję angielską... ale ściągnąłem z sciagnij.to bodajże patch 1.7 od Cenegi i rzeczywiście podziałało. Dzięki, nie wpadłbym na to że Bethesda podaje na swojej stronie fałszywe informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w Fallout 3 jest level scaling tak jak w Oblivionie?
Jednak jest to dość wkurzający system, mam nadzieję że tutaj go wywalili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 15:55, The_Nemezis napisał:

Spróbuj zagrać w DLC bez podstawki i się przekonaj czy to możliwe^^ I tu i tu będą wpadać.

Wiesz nie jestem za bardzo wtajemniczony w te skroty. Moglbys mi wytlumaczyc tak jak przecietnemu obywatelowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLC = dodatki, podstawka = podstawowa wersja gry tj. Fallout 3. Osiągnięcia za dodatki jak i za podstawkę będą wpadać, co skutkuje również tym, że niektóre osiągnięcia z F3 da się zrobić w DLC np. "Data miner". Chyba teraz jaśniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 14:36, Artii17 napisał:

> XBox nie pomaga delikatnie w celowaniu, pomaga wydatnie. Gra na konsolach ma uruchomione

> tzw. autocelowanie, dzieki czemu można strzelać bez żadnej precyzji. I tak trafisz.

Chyba raczej nie grałeś nigdy w fallouta 3 na xboxie... Ja jakoś nie widziałem pomagania
w celowaniu, ale pewnie miałem jakąś inną wersje, bez aimów itd... -.-

Wystarczy,że sami twórcy potwierdzają istnienie autocelowania i że wręcz sie nim chwalą. W sieci jest mnóstwo opisów jak je wyłączyć.
I co najwyżej wynika z tego, że trafiłeś wyjatkowy egzemplarz gry, w którym nie zaimplementowano tego wynalazku. Wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy... Chłopcze chyba coś Ci się pomyliło, V.A.T.S z autoaimem... ''-.-

zajacisko@
To po co się pytasz jak załączać dodatki, jak chodzi Ci o GotY... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 16:10, Artii17 napisał:

zajacisko@
To po co się pytasz jak załączać dodatki, jak chodzi Ci o GotY... ?

Chodziło mi o GotY na Xboxa, czy to jest na jednej płytce, czy inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E, no właśnie nie wiem jak zainstalować ten dodatek. ;/

Patchuje mi grę i tyle, a sam dodatek się nie instaluje. Niech ktoś pomoże: 9240442.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 16:10, Artii17 napisał:

Yyy... Chłopcze chyba coś Ci się pomyliło, V.A.T.S z autoaimem... ''-.-

Niestety nie, chłopcze, autocelowanie to poprawka gry polegająca na tym, że kule z broni nie lecą równolegle do lufy ale są "przyciągane" przez atakowanych. Autocelowanie jest aktywne zarówno w wersji na konsole jak i na PC, przy czym w wersji PC sporo ludzi wyłącza tę opcję. Autocelowanie działa w realu, nie w VATSie, ale walka w VATS wcale nie jest szczególnie sprawiedliwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak ciągle z VATS nie można atakować. Tam decyduje skill postaci, odpowiednie ustawienie i taktyka, po za tym ograniczona liczba ruchów(w systemie VATS). No ale w zwyklejszych RPG''ach, czy strategiach, sprawiedliwie jest jak zaznaczymy przeciwników myszką, a nasza armia, czy postać niszczy ją. Hmmm... czyżby ta poprawka pojawiła się po tym jak sprzedałem grę, bo niczego takiego nie kojarzę. Jeżeli tak to zwracam honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować