Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Też miałem na swoim 4870 problem z Vats-em. Jedyne wyjście to wyłączenie Anti Aliasingu kompletnie (w grze) a najwyżej przed każdy, uruchomieniem gry odpalanie go w sterownikach karty ''odgórnie''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 09:36, radek44564 napisał:

Czy na pustkowiach jest jeszcze inny pies, którego da się przygarnąć?


Z tego co pamietam to powinien byc perk, ktory daje Ci jakby "koszyk ze szczeniakami", czyli efektywnie za kazdym razem, gdy Dogmeat ginie dostajesz nowego psa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie odpalić dzisiaj Fallouta 3, ale jako, że zmieniłem system na Win 7, to nie miałem Live''a. Kiedy go zainstalowałem, gra i tak się nie chciała włączyć, więc reinstalowałem całość. No i nadal nie mogę, pojawia się błąd "please insert the correct cd-rom select ok and restart application", gra jest legalna, chociaż pewnie zaraz ktoś mnie oskarży, że ten błąd pojawia się tylko na piratach. Poczytałem trochę i jest z tym problem na Win 7 i na Viscie chyba też. Wie ktoś jak to naprawić? Gdzieś wyczytałem, że trzeba dograć cracka (do legalnej wersji, wstydziłby się wydawca F3), spróbowałem. Odpaliło się menu launchera... Tyle, że po rusku. Grę wystartowałem, ale i tak się wyłączyła... Ja już nie mam pomysłu co z tym zrobić. Ma ktoś Win 7 i zna fix na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 17:27, Lord_Polish napisał:

Ma ktoś Win 7 i zna fix na to?


Mi się pod Win7 też na początku nie chciał uruchamiać, tylko że mi wołał coś o braku jakiegoś pliku, czy wpisu. W każdym razie pomogło ściągnięcie nowego klienta GfWL z oficjalnej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

Po wysadzeniu bazy Enclavy z użyciem ataku z powietrza, na lotnisku US Army, helikopter mnie zabiera wpierw na dahc budynku obok,l skąd mogę podziwiać widowiskowe explozje, a następnie do bazy Brotherhood of steel.

Tutaj zaczyna się mój problem. Lece śmigłowcem i jak moja postać automatycznie wysiada to jest zablokowana pod śmigłowcem, że się ruszyć nie mogę, ani pitboya użyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak "nude patch" do Fallouta 3... Jest za to multum modyfikacji, które po prostu podmieniają skiny postaci na nagusy :) Z tego co wiem na konsolach nie da rady odpalać modów w F3, więc niestety musisz sobie znaleźć dziewczynę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

America the Beautiful, Dixie, Marine''s Hymn, Battle Hymn of the Republic, Hail Columbia, Stars and Stripes Forever, The Washington Post, Yankee Doodle. Oczywiście wersje z Radia Enklawy nie są wersjami oryginalnymi tylko przeróbkami stworzonymi na potrzeby gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 12:07, Azvar napisał:

Nie ma czegoś takiego jak "nude patch" do Fallouta 3... Jest za to multum modyfikacji,
które po prostu podmieniają skiny postaci na nagusy :) Z tego co wiem na konsolach nie


Nude patch to po prostu zmienione tekstury. Jedno i to samo.

Dnia 04.03.2010 o 12:07, Azvar napisał:

da rady odpalać modów w F3, więc niestety musisz sobie znaleźć dziewczynę ;-)


LOL, pomyślałeś chyba, że kilka nagich tekstur robi wrażenie na 17-telnim chłopie?? Po prostu wyczytałem w CDA, ze takie patche istnieją, a że przeszedłem połowy gry na pececie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Napisałem do Cenegi małe zapytanie dotyczące Games for Windows Live w Fallout 3 GOTY PL. Zależy mi na achievementach więc nie zaszkodziło zapytać. Pytałem czy wersja PL będzie obsługiwać GFWL. Oto odpowiedź:
"Na chwilę obecną nie posiadamy jeszcze takich informacji."
Odpowiedź mało optymistyczna. Tak więc zamówiłem sobie GOTY z Anglii, przesyłka już w drodze :D
A Cenega dała ciała i tyle w tej materii i ogólnie w kwestii Fallouta 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to można sobie spolszczyć wersję angielską, no ale zawsze łatwiej kupić w polsce. Mam nadzieję, że nie będą niczego ruszali i Live będzie w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zapewne tez kupiłbym w kraju, ale że nadarzyła się okazja skorzystałem. i za F3 GOTY niecałe 19 funtów zapłaciłem. To też duży plus. Koszty przesyłki minimalne bo zamawiałem wspólnie ze szwagrem kilka tytułów (min. Brothers in Arms Hells Highway angielską wersję). W przyszłym tygodniu paczka powinna być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 18:31, Sithis napisał:

Istnieje mozliwość kupienia wszystkich 5 dodatków do Fallouta w Jednym boxie??


Chcesz kupić bez podstawki (Fallouta3)? Nie da się, musisz zakupić Fallout 3 Game of the Year edition czyli Fallout 3 + te 5 dodatków. Tyle że obecnie jakoś cicho w sprawie polskiej premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować