Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Ha zakupiłem kolekcjonerke:) Fajna figurka jak wykombinuje jak ja przymocować to będzie ze mną ludek jeździł :)
Śmieszy mnie to ze na 5 lvl spokojnie 2 strzałami zabija się supermutanta .

Ale nie o tym ja tu chciałem. Co to za dodatki dlc. Je można kupić/ściągnać? Kosztują coś ? czy jak to się zjada i pożera ogółem proszę o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuje się, tylko że za $$$ nie PLN
Po za tym wszystkie dodatki sa po Angielsku, i nie wiem czy działają z Polska wersją Gry (biorąc pod uwagę fakt że na wersji PL nawet najnowsze patche nie śmigają - JESZCZE).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież Cenega niedawno zrobiła najnowszego patcha do polskiej wersji. Coś z nim jest nie tak, że nie śmiga? A dodatki z polską wersją generalnie powinny działać, kiedyś testowałem Operation: Anchorage oraz The Pitt na wersji 1.1 PL i działały, tylko wszystko ofkors pozostawało po angielsku, gra stawała się więc angielsko - polska ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 04:48, Siriondel napisał:

Przecież Cenega niedawno zrobiła najnowszego patcha do polskiej wersji. Coś z nim jest
nie tak, że nie śmiga? A dodatki z polską wersją generalnie powinny działać, kiedyś testowałem
Operation: Anchorage oraz The Pitt na wersji 1.1 PL i działały, tylko wszystko ofkors
pozostawało po angielsku, gra stawała się więc angielsko - polska ;]


dla mnie granie w tą grę po polsku to samobójstwo :D jak raz usłyszałem te głosy... to wolę angielskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 06:59, Splocky napisał:

Wczoraj po pijaku zamówiłem Fallout 3 GotY EN. Jedna z lepszych decyzji, jaką można podjąć
po pijaku. ;)


czy ja wiem?

ja bym poszedł spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos zamawial Fallout 3 GotY EN z Ultimy? Jak dlugo zajela im realizacja zamowienia?

EDIT:

Sprzed kilku sekund. Zadzwonil do mnie Pan z Ultimy. Na chwile obecna Fallouta 3 GotY EN w ich sklepie NIE MA. Radze go na razie nie zamawiac przez Ultime. Podobno probuja go zdobyc, ale niczego nie obiecuja. Ja w kazdym razie czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 14:24, igor8472 napisał:

Na alledrogo są w podobnych cenach...


Pytanie, czy teraz sklep nie bedzie robil problemow ze zwrotem kasy. Pan nie ukrywal, ze wolalby zebym zamowil cos innego.

A na Allegro widze wszystkie wersje, tylko nie PC. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 14:37, igor8472 napisał:

A to ty z góry płaciłeś? To co innego... Napisać możesz np. że ileś dni możesz poczekać
a jak nie będzie to chciałbyś zwrot wpłaty...


Wlasnie, moj blad. Ale musze sie bronic, bo stalo jak wol, ze "dostepna w ciagu 24h". Dzisiaj dopiero po poludniu zmienili na "niedostepna". A zamawialem w piatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak jest z tym EK Fallouta 3 ? Chodzi mi językowo, czyli o problemy z GfwL. Bo widzę, że napisy, po ang, nalepki po polsku, na stronach ang. i pl. do wyboru, więc już sam nie wiem. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koekcjonerka czy nie to dalej te sam stary z polskiego wydania Fallout, ze wszystkimi jego minusami. Ja bym Kupił Goty, kolekcjonerke i przełożył goty do kuferka a tą polską edycję sprzedał ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 06:54, Konrades napisał:

Ludziska wiecie może kiedy Cenega planuje wydać dodatki na płytce? Bo widziałem z kilka
miesięcy temu posta i ani widu ani słychu.

Przecie są już od dawna dodatki na płytce, a jakby nawet cenega wydała to byłyby po ANG. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i w tym problem nie korzystam z tego serwisu aukcyjnego :) Więc widzę, że jedyne co to zostaje mi czekać na to że któryś wydawca w końcu się skusi na wydanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość dodatków na płytkach jest sprzedawanych przez "sklepy" i można kupić poprzez ''kup teraz" za pobraniem, więc nie widzę problemu. Zawsze można kupić sobie GotY. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować