Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2009 o 16:02, Achilleus napisał:

Jaką wersję gry według Was bardziej opłaca się kupić ?
Premium Games czy Edycję Kolekcjonerską ?

OMG... teraz EK, kosztuje praktycznie tyle co PG, więc EK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie posiada, ale i tak fallout ogólnie jest taki prosty, że bez poradników można spokojnie grać. ;) W EK jest Artbook, pudełeczko śniadaniowe, figurka vallout-boya, bonusowy dysk i to chyba wszyskto. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kolekcjonerkę Fallouta 3 i zainstalowałem najnowszego patcha ze strony Cenegi. Włączam grę, ale tu zonk- Live nie działa. I co ja mam teraz qr*a robić? Do tej pory grałem na GotYE z wrzuconym spolszczeniem, ale dostałem pieniądze i kupiłem sobie kolekcjonerkę, ze względu na bonusy i chciałem pograć z polskim dubbingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W polskiej wersji Live nie działa i jest w grze wyłączony. Było o tym na forum. W Polsce w ogóle Live nie działa, więc podejrzewam, że Cenega po prostu uchroniła się przed masą nieprzyjemnych e-maili "dlaczego rejestrując się w Live jako Polak nie mogę skorzystać z tej usługi". I tak wdepnęli w przypadku GTA IV.

IMHO to lepsze wyjście niż CDP i przypadek Gears of War, kiedy to chwalono tryb multi, a okazało się, że trzeba podać przy rejestracji w Live nieprawdziwe dane co grozi banem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konto mam na Live i tak. Marnie, że ten Live nie działa. Instaluję GotYE i wrzucę spolszczenie znów, nie ma innego wyboru, muszę wycalakować tą grę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2009 o 21:56, Melchah napisał:


IMHO to lepsze wyjście niż CDP i przypadek Gears of War, kiedy to chwalono tryb multi,
a okazało się, że trzeba podać przy rejestracji w Live nieprawdziwe dane co grozi banem
gry.


Podasz mi przykład takiego banu to jesteś dobry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. nie ma czegoś takiego jak Ban na grę.
2. nie można dostać żadnej kary za to, że ma się konto na inny kraj niż ten w którym się mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem w neciee, ze Bethesda zaczela wypuszcvzac jakies male dodatki fo F3, nowe questy, lokacje itd ale za cholere nie moge znalezc skad to sciagnac? Sa podobno darmowe.
Ktos cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj warto. Jeśli jesteś fanem starych falloutow to to nie jest gra dla ciebie. Ale jeśli oczekujesz dużej ilości funu, niezłych questów, wspaniałego świata i bardzo dużych możliwości rozwoju postaci to bierz bez zastanowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 12:31, Astmol napisał:

Zauwazylem w neciee, ze Bethesda zaczela wypuszcvzac jakies male dodatki fo F3, nowe
questy, lokacje itd ale za cholere nie moge znalezc skad to sciagnac? Sa podobno darmowe.
Ktos cos?


Podaj link do zrodel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak podobały Ci się gothici, obliviony i inne tego rodzaju RPG''i to na pewno Ci się spodoba. :) Ja nigdy nie byłem zainteresowany falloutem, nawet nie wiedziałem co to za gra, ale kumpel grał, więc postanowiłem, że też kupię i potem się pozbędę, a tak gra mi się spodobała, że calaka wyciągnąłem z niej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie Mateuszencjowaty i Albii zbiorczo: gdyby chciało mi się (tak jak mi się nie chce) szukać stosownych informacji, które szerokim nurtem płynęły w czasie premiery GoW na PC w Polsce, a potem GTA IV to może bym się spierał, udowadniał, podawał linki do regulaminów.

Ale nie chce mi się. Sami poszukajcie. Ogólnie jednak podawanie fałszywych danych raczej nie jest zgodne z regulaminem czy to Live, czy w ogóle jakiejkolwiek poważniejszej usługi/forum itd. i jako takie może skutkować banem czy ewentualnie jakąś mniej drastyczną, ale dokuczliwą karą. Chyba się zgodzicie, że podawanie lewych danych nie jest całkiem wporzo i nie jest zjawiskiem normalnym?

Dla mnie wiążąca była odpowiedź z BOKu CPD na pytanie czy rejestracja w sieci Live podając fałszywe dane co do narodowości jest oszustwem i tym samym stawia pod znakiem zapytania legalność grania w GoW po sieci. A odpowiedź brzmiała, że takie obejście nie jest legalne. I biję się w piersi, i pluję sobie w brodę, że tego maila sobie nie zostawiłem, bo teraz bym tu zaszpanował treścią.

Nie wiem czy coś się zmieniło od tamtej pory, wątpię. Usługa w Polsce nie działa, więc regulamin dotyczy nas pewnie ten sam co innych. Chyba, że się zmienił. Nie wiem, nie śledzę. Może teraz głaszczą za to po głowie.

@RamiroPL - No nie działa. Akurat w FO3 mi to nie przeszkadza, dla GoWa mam te lewe konto na Wielką Brytanię, inaczej się nie da. Ot, legalny produkt za uczciwie zarobione pieniądze. Nie wiem czy my jakimś informatycznym zaściankiem świata jesteśmy czy jakiś inny gatunek ludzi, bo konsole u nas MS sprzedaje, gry z obsługą Live wychodzą w najlepsze, a jak była u nas wieś tak i jest dalej w tym względzie. Nie do końca rozumiem ten fenomen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co zacząłem grę, potrzebowałbym odpowiedzi na kilka pytań:

- czy są w tej grze jakieś questy które można wykonać lub nie ze względu na to że czas na nie przeznaczony minie? Jeśli tak to gdzie i które? I czy jeśli na przykład wziąłem sobie teraz questa typu "znajdz X i doprowadź do Y" to mogę spokojnie zrobić go później bez obawy że npc-e coś spsują i potem już nie znajdę owej postaci lub coś w ten deseń?

- jakie przedmioty należy zbierać? Bo jak zauważyłem to jest tego od cholery ale część itemków typu: fajki, kubki, noże, talerze, bilety, podkładki i tym podobne śmieci są całkowicie bezużyteczne [ no chyba że się mylę, jeśli tak to niech mnie ktoś poprawi ]. Czyli co? Zbierać tylko broń / pancerze / amunicję / leki / bajerki polepszające statsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 15:45, Tyler_D napisał:

czy są w tej grze jakieś questy które można wykonać lub nie ze względu na to że czas
na nie przeznaczony minie? Jeśli tak to gdzie i które?

Jakoś nie kojarzę takich questów, chyba na samym końcu gry, jak są już te finałowe questy to jakieś się anulują.

Dnia 08.12.2009 o 15:45, Tyler_D napisał:

I czy jeśli na przykład wziąłem sobie teraz questa typu "znajdz X i doprowadź do Y" to mogę spokojnie zrobić go później bez obawy że npc-e coś spsują i potem już nie znajdę owej postaci lub coś w ten deseń?

Z tego co pamiętam to zostanie tam gdzie go zostawiłeś, ale główki nie dam no i lepiej od razu doprowadzić go na miejsce.

Dnia 08.12.2009 o 15:45, Tyler_D napisał:

- jakie przedmioty należy zbierać? Bo jak zauważyłem to jest tego od cholery ale część
itemków typu: fajki, kubki, noże, talerze, bilety, podkładki i tym podobne śmieci są
całkowicie bezużyteczne [ no chyba że się mylę, jeśli tak to niech mnie ktoś poprawi
]. Czyli co? Zbierać tylko broń / pancerze / amunicję / leki / bajerki polepszające statsy?

Ogólnie jak zbierać to to co jest wartościowe, czyli np: fajki. Możesz też zbierać jakieś bardzo lekkie przedmioty jak bilety, czy przedwojenne pieniądze, które zawsze dadzą Ci jakiś tam przychód, a nie narażą na brak miejsca w ekwipunku. Ogólnie to co ma jakąś wartość to brać, a jak się znajdzie jakieś rzeczy, które są bardziej wartościowe to wywalić i zabrać to cenniejsze. Dobrze jest od czasu do czasu sprzedać niepotrzebne rzeczy. Zaspojleruję, że po wykonaniu questa "potęga atomu" będziesz miał swoje mieszkanko i wtedy będziesz mógł w nim trzymać swoje rzeczy. Dobrze mieć przy sobie kilka broni i pancerzy, bo one z czasem się psują, ale jak już będziesz miał swoją chatkę to tam będziesz je trzymał. Hmmm... jest jeszcze taka broń, która może strzelać różnymi śmieciami, więc najwyżej do tego te różne śmieciuchy mogą się przydać, chociaż wątpię, być chciał używać tej broni, bo amunicja dużo waży i sama broń też trochę. Złom może się przydać, do wymiany z pewnym Ghulem na "uzdrawiacze" i inne tego typu rzeczy. No i co do itemków do questów, to wszelkie więcej warte "śmieci" mogą się do nich przydać. Oczywiście amunicję, leki, wszelakie pokarmy, no i te bajerki polepszające staty trzeba zbierać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować