Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Niestety wspomniane przez Was błędy to tylko wierzchołek góry lodowej. Zobaczcie osobną sekcję, a raczej jej obfitość - Fallout 3 Bugs na The Vault. Poprawionych zostało raptem kilka błędów w trzech patchach z całej ich masy. Reszta łat dodaje tylko achievmenty na GfWL, więc z punktu widzenia polskiego gracza jest zbędna. Cóż, B. nie pcha się z łapami tam, gdzie już zarobiła, niezależnie, czy to coś jest już dobre, czy jeszcze nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały sposób na te zaciachy znalazłem, wyłączenie w sterownika AA i AF jako ''zależnego od aplikacji'' i ustawienie ręczne, nawet i na maxa, teraz wszystko ''gra i buczy''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Czy wiadomo coś o dodatkach do F3 w wersji PL?
W maju Cenega chwaliła się że będzie wydawać dodatki, a informacje poda w późniejszym czasie.
Póki co cisza.
Zaczynam się obawiać czy nie chcą wydać na koniec roku (albo co gorsze w 2010) edycji GOTY ze wszystkimi dodatkami i wyciągnąć po raz drugi kasę za podstawkę ;/
Żeby się chociaż jakiś patch pojawił ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.
Ostatnio zebrała się we mnie ochota na zagranie w Fallouta 3.
Zainstalowałem więc i pościągałem mody, a dokładnie tego:
http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=4448
Jednym z wymagań jest posiadanie FOSE (Fallout Script Extender), więc również się w niego zaopatrzyłem, jednak nie obsługuje on mojej wersji. Chciałem spatchować grę, ale pomimo tego, że proces patchowania dobiega końca, moja gra nie zmienia swojej wersji (1.0.0.12).
Posiadam gierkę z pre-ordera, zainstalowana wersja angielska.
Proszę o pomoc, chciałem zagrać w tego moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 15:07, JaqbD napisał:

Proszę o pomoc, chciałem zagrać w tego moda.


Zapomnij, nie odpalisz FOSE na żadnej wersji wydanej w Polsce, lub innym, dowolnym kraju Europy środkowo-wschodniej, patchowanie nic nie da.
Poza tym FOOK jest ostro zajechany bugami (patchowanymi w innych modach).

Spróbuj tego:

http://tawerna.nstrefa.pl/topics56/fallout-3-pl-modul-projekt-valkiria-echo-vt752.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, dzięki za info, przynajmniej teraz wiem ^^

Dnia 28.09.2009 o 15:37, Aurelinus napisał:

ooo, racja, miałem to zainstalować. Dzięki za link ^^.
BTW - jaki jest ostatni pl patch, który można wrzucić na świeżą instalkę F3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 15:46, JaqbD napisał:

Cóż, dzięki za info, przynajmniej teraz wiem ^^
> Spróbuj tego:
> http://tawerna.nstrefa.pl/topics56/fallout-3-pl-modul-projekt-valkiria-echo-vt752.htm

ooo, racja, miałem to zainstalować. Dzięki za link ^^.
BTW - jaki jest ostatni pl patch, który można wrzucić na świeżą instalkę F3 ?


1.1.0035 PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 08:19, Aurelinus napisał:

> BTW - jaki jest ostatni pl patch, który można wrzucić na świeżą instalkę F3 ?

1.1.0035 PL.


A teraz możesz przypomnieć koledze, jakim patchem bawią się gracze na "Zachodzie" i go załamać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 08:54, Splocky napisał:

A teraz możesz przypomnieć koledze, jakim patchem bawią się gracze na "Zachodzie" i go
załamać. :D

I co z tego? Żaden z nich niczego nie naprawia, te wyższe patche dodają tylko Achievmenty do GfWL dla beznadziejnych DLC. W zasadzie można się cieszyć, że nas nie uraczono tym chłamem z DLC i jeszcze kazano za to "coś" płacić.
Ostatni patch z prawdziwego zdarzenia to właśnie 1.10035 dla dowolnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 14:17, Aurelinus napisał:

> A teraz możesz przypomnieć koledze, jakim patchem bawią się gracze na "Zachodzie"
i go
> załamać. :D
I co z tego? <ciach!>

Więc to takie buty. Ciągle mam nadzieję, że jednak przy okazji GotY wyjdzie, bo jak inaczej będziemy grać w BS? Co do DLC, to na razie grałem trochę w OA i szczerze, to takiego właśnie chłamu się spodziewałem, więc płaczu nie ma. Zresztą, mnie podoba się choćby to, że dodają nowe lokacje i jest więcej do zwiedzania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 09:41, Splocky napisał:

Zresztą, mnie podoba się choćby
to, że dodają nowe lokacje i jest więcej do zwiedzania. :)

Wolałbym jeżdzące pojazdy i rozbudowe istniejącej mapy a nie wirtualne podróże w nieprawdopodobnie głupkowate miejsca. Niestety, o ile Fallout 3 jest zdecydowanie dobra grą, to dodatki psują wszystko, ale czego się spodziewać po firmie, która każe płacić za dodatkową uprząż dla konia w Obku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wszystkie DLC i powiem że fakt, Operation Anchorage wydao mi się najnudniejsze, jest też najkrótsze. Reszta DLC już lepszy poziom imo trzyma, nawet Motership Zeta jest niezły a wyspa z Point Lookout cakiem sporawa. Na najwyższym poziomie trudności każdy dodatek to spokojnie 4-6 h gry jak nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i udało się, PieCykowy Fallout zaliczony na 100%. Wszystkie achievmenty, questy poboczne, odkryte wszystkie lokacji, zaliczone wszystkie DLC i wedle xfire 130h poszło... Zaliczenie gry (drugie, pierwsze kiedyś na polskiej wersji z Cenegi) utwierdziło mnie w przekonaniu że F3 to gra dobra i warto jej dać szanse. Grało się przyjemniej niż za I-szym razem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość wyłączenia efektów trafien krytycznych/latających głów itd. po absurdalnych trafieniach - pocisk 10mm urywa łeb ;/ - troche to nie smaczne dla mnie i śmieszne.
Ewentualnie czy jest jakiś mod co to zmienia - (no i te wiszące wszędzie zwłoki na łańcuchach - cudowna dekoracja - nawet w piwnicach z sufitów wyrastają wszędzie).
Drugi raz przymierzam się do tej gry - i obrzydzenia człowieka bierze w to grając - czy to miało być w klimatach survival horrorów ? błeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorę właśnie udział w

Spoiler

Projekcie Oczyszczenie, nagle przylecieli żołnierze Enklawy, zabiłem jednego, uradowany, że będzie jakiś lepszy pancerz próbuję go założyć, a tu nagle okazuje się, że potrzebuję się nauczyć korzystania z pancerzy wspomaganych -.-.

Gdzie mogę się nauczyć odpowiedniej umiejętności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 18:28, Bertoslaw napisał:

Biorę właśnie udział w

Spoiler

Projekcie Oczyszczenie, nagle przylecieli żołnierze Enklawy,
zabiłem jednego, uradowany, że będzie jakiś lepszy pancerz próbuję go założyć, a tu nagle
okazuje się, że potrzebuję się nauczyć korzystania z pancerzy wspomaganych -.-.

Gdzie
mogę się nauczyć odpowiedniej umiejętności?

Musisz jeszcze przjeść troche misji fabularnych i po którejś z nich trafisz do ruin pentagonu w których jest siedziba bractwa. Wtedy powiedzą ci że jesteś godny aby do nich należeć(w teorii) czyli właściwie zgodę aby nauczyć się używania pancerzy wspomaganych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować