Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2009 o 16:37, Michal 1232 napisał:

W Polsce może nie jest dostępny, ale w UK już tak, więc wyciągnąłeś zły wniosek :) Tak
czy inaczej problem dotyczy wszystkich modów. Spróbuję przeinstalować grę, może to coś
pomoże.


Jeśli masz legalną wersję kupioną w UK lub kupioną on-line i legalny dodatek z WindowsLive a nie żadnego UK, to problem nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja już nie wiem, gdzie iść do tego DJ Three Dog... wszędzie droga jest zablokowana, dałby ktoś to na mapce pokazane? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 18:45, Kalejdoskop86 napisał:

No ja już nie wiem, gdzie iść do tego DJ Three Dog... wszędzie droga jest zablokowana,
dałby ktoś to na mapce pokazane? :/


Wejdź do metra od strony Rivet City, tamtędy prowadzi tylko jedna droga... Nie możesz nie trafić. Nie wyjdziesz jednak pod radiem, ale dwie przecznice wczesniej, musisz się "przebić" wraz z BoSami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 19:25, Aurelinus I napisał:

Wejdź do metra od strony Rivet City, tamtędy prowadzi tylko jedna droga... Nie możesz
nie trafić. Nie wyjdziesz jednak pod radiem, ale dwie przecznice wczesniej, musisz się
"przebić" wraz z BoSami.

Dzięki, ale obyło się bez twojej pomocy, sam jeszcze poszukałem dokładnie metro i... spotkałem BoS, z którymi przebiłem się przez supermutanty. Behemot całkowicie mnie przeraził, cisza, później jakieś krzyki, a następnie Behemot się przecisnął i zaczął atak. Epickie. :P

A jak dojść do tego budynku w zadaniu dla Three Doga? Nie wiem jak dojść do stacji Dupton (czy jakoś tak) ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 20:33, Kalejdoskop86 napisał:

A jak dojść do tego budynku w zadaniu dla Three Doga? Nie wiem jak dojść do stacji Dupton
(czy jakoś tak) ... :/


W zakładce "zadania" ustaw questa od Three Doga jako aktywne i wtedy na mapie masz zaznaczoną drogę do Pomnika Waszyngtona.

PS. Straszne? Posłuchaj samego soundtracka z Fallouta pierwszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 20:33, Kalejdoskop86 napisał:

A jak dojść do tego budynku w zadaniu dla Three Doga? Nie wiem jak dojść do stacji Dupton
(czy jakoś tak) ... :/


Chodzi Ci zapewne o Muzeum Technologii. Wiesz po pierwsze masz mapę, po drugie masz strzałkę/punkt gdzie należy iść, więc w czym problem ? Polecam poradnik na www.gry-online.pl ale ta gra jest naprawdę prosta, kompletnie nie rozumiem dlaczego nie wiesz gdzie iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 18:24, Aurelinus I napisał:

Jeśli masz legalną wersję kupioną w UK lub kupioną on-line i legalny dodatek z WindowsLive
a nie żadnego UK
, to problem nie istnieje.


Gdzie napisałem, że mam dodatek z UK? (żeby nie było wątpliwości. To odnosi się do wypowiedzi zaznaczonej pogrubieniem) Napisałem: "W Polsce może nie jest dostępny [dodatek] ale w UK już tak" Stwierdziłeś, że: "Operation Anchorage nie jest hakerski, ale kradziony" więc napisałem, że ponieważ mieszkam w Anglii to nie mam takich problemów jak w Polsce. Chyba już wszystko jasne? Owszem problem istnieje mimo, że posiadam LEGALNY dodatek, bo gdybyś czytał w całości moje posty, to wiedziałbyś, że dzieje się tak w przypadku WSZYSTKICH modów, a nie tylko Operation: Anchorage. Jak widać, byłeś zbyt zajęty oskarżaniem mnie o piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 22:26, Michal 1232 napisał:

WSZYSTKICH modów, a nie tylko Operation: Anchorage. Jak widać, byłeś zbyt zajęty oskarżaniem
mnie o piractwo.

Skoro czujesz się niewinny, to po co ciągniesz offtop? Nie mam wersji angielskiej, nie potrafię ci też pomóc, ani nie sądzę by ktokolwiek tu był w stanie. Powinieneś zgłosić problem do Pomocy Technicznej u brytyjskiego dystrybutora, albo wprost na forum BTH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 21:48, McFlash napisał:

W zakładce "zadania" ustaw questa od Three Doga jako aktywne i wtedy na mapie masz zaznaczoną
drogę do Pomnika Waszyngtona.

I zadanie jest do wykonania analogicznie jak wcześniej, tj. idę przez metro, robię co do mnie należy i już? Poza tym, Three Dog powiedział, że drogę powrotną będę musiał znaleźć sam, lol... niech sobie sam z BoSami łazi ustawiać antenę... -.-

Dnia 05.02.2009 o 21:48, McFlash napisał:

PS. Straszne? Posłuchaj samego soundtracka z Fallouta pierwszego.

Grałem w FO2, tam była bardzo klimatyczna muzyka, która jeszcze bardziej np. dobijała gracza w mieście pełnym niewolników, ćpunów i prostytutek. ;P

@4ny4
Tak tak, wiem, że prosta, ale trochę po wcześniejszym zadaniu z odnalezieniem rozgłośni Galaxy News mam mniej pewności siebie, aczkolwiek już wiem, że jak na przykład w metrze jest strzałka, to wtedy musi być gdzieś przejście. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że irytuję się gdy ktoś mnie bezpodstawnie oskarża? Mimo wszystko byłbym bardzo wdzięczny gdybyś powiedział mi o tych plikach INI, o których wspomniałeś, może to coś pomoże. Jeśli nie, to pozostało mi tylko zrobić to, co poradziłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 19:38, Michal 1232 napisał:

Może dlatego, że irytuję się gdy ktoś mnie bezpodstawnie oskarża? Mimo wszystko byłbym
bardzo wdzięczny gdybyś powiedział mi o tych plikach INI, o których wspomniałeś, może
to coś pomoże. Jeśli nie, to pozostało mi tylko zrobić to, co poradziłeś.


W zależności od tego jaki masz system poszukaj katalogu na dysku C:/cośtamcostam/Moje gry/Fallout 3/ pliku Fallout.ini - u góry jest w nim sekcja pluginów gdzie można dopisać max. 8 sztuk, oprócz tych, które są (w wersji angielskiej może być ew. 9 wolnych miejsc z powodu braku pliku translacyjnego).

Jeśli masz nadal wątpliwości zajrzyj tutaj, do sekcji "instalacja":

http://hrothgar.webd.pl/tawerna/topics56/fallout-3-kolekcja-modulow-zmiany-w-silniku-i-rozgrywce-vt752.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, jestem już członkiem Bractwa Stali i wykonałem ten quest dla DJ Three Doga... wdzięczny mi był, hehe.
Gdzieś przeczytałem, że można w grze zdobyć jakieś lasery Gastlinga, czy jakoś tak. Podobno są one trudne do zdobycia, ale są bardzo potężne. Jak je zdobyć no i do jakiego rodzaju broni należą? Słyszałem, że to broń ciężka, ale z laserem, ale do jakiej konkretnie kategorii należą?
I kolejne pytanie: czy to prawda, że jest w Stołecznym Pustkowiu miasto Ghuli? Chciałbym zobaczyć, jak te Ghule tworzą społeczność, jak żyją, bo pojedyncze osobniki cywilizowane i powszechnie nie lubiane (np. ten Ghul-natręt koło Tenpenny Tower xD ) , albo się wyróżniają w dużej społeczności ludzi (jak Gob w Megatonie) trochę już nudzą, zwłaszcza, że nie ma ich za wiele. Przeważają bardziej jakieś zdziczałe bestie, a nie inteligentne istoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 23:47, Kalejdoskop86 napisał:

można w grze zdobyć jakieś lasery Gastlinga, czy jakoś tak. Podobno
są one trudne do zdobycia, ale są bardzo potężne. Jak je zdobyć no i do jakiego rodzaju
broni należą?

Ciężka, a poza tym przereklamowany, tak jak w Fallout 2. Snajperki nic nie zastapi. No, może plazma z Rivet.

Dnia 06.02.2009 o 23:47, Kalejdoskop86 napisał:

I kolejne pytanie: czy to prawda, że jest w Stołecznym Pustkowiu miasto Ghuli?

Skoro zrobiłeś quest Three Doga to aż dziwne, że nie zwiedziłeś dokładnie placu przy którym montowałeś antenę (gdzie ty się spieszysz? To jest cRPG, a nie FPS, tu chodzi o delektowanie się swobodą a nie kto pierwszy znajdzie flagę...). Miasto ghuli jest tuz obok Muzeum z którego wyrywasz antenę. Poza tym pewnie przegapiłeś unikalny chiński karabinek, jaki przy okazji można "nabyć", bo już byś się chwalił...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wyszedł już GECK do F3, i czy działa bez posiadania Fallout 3? I czy da się jakoś przenieść mody na PS3?

EDIT: a i jeszcze jedno: słyszałem dwie wersje o haroldzie, jedna że spotykamy go w okolicy Waszyngtonu, a druga że w Oazie. Nie wiem już, która jest prawdziwa. Chciałem buraka spalić po tym, jak mnie w Fallout 2 potraktował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 08:55, Telomo napisał:

Czy wyszedł już GECK do F3, i czy działa bez posiadania Fallout 3? I czy da się jakoś
przenieść mody na PS3?


Tak, już dawno wyszedł GECK ;P

Dnia 07.02.2009 o 08:55, Telomo napisał:


EDIT: a i jeszcze jedno: słyszałem dwie wersje o haroldzie, jedna że spotykamy go w okolicy
Waszyngtonu, a druga że w Oazie. Nie wiem już, która jest prawdziwa. Chciałem buraka
spalić po tym, jak mnie w Fallout 2 potraktował :D


W Oazie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale nie odpowiedziałeś mi, czy działa bez Fallouta 3 na PC i czy da się jakoś mody przenieść na PS3 na fallouta na PS3 by sobie na PS3 pograć bo na PS3 mam falołta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak ci dziękować, bo teraz wszystkie mody działają! Chcę cię też przeprosić jeżeli cię uraziłem poprzednimi postami, po prostu trochę się uniosłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 09:36, Telomo napisał:

Dobra ale nie odpowiedziałeś mi, czy działa bez Fallouta 3 na PC i czy da się jakoś mody
przenieść na PS3 na fallouta na PS3 by sobie na PS3 pograć bo na PS3 mam falołta :P


Bo nie wiem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować