Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Informacje o zamówieniach przedpremierowych HoM&M V

141 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2005 o 12:29, Azuress napisał:

...za kupie jak stanieje bo wydaje na pre-paida...:):)


Hehe to z pół roku od premiery polskiej poczekasz, jak nie więcej. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka właśnie miała być edycja kolekcjonerska. Ale ostatnio coś Ubisoft kręci i CDP chyba sam jeszcze nie wie co będzie w składzie tej edycji. Ale raczej jej nie uszczuplą. Może coś dodadzą? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale pierwszy raz zamawiam coś przed premierą więc chcę się upewnić czy wszystko dobrze zrobiłem. Najpierw zamówiłem gre, a teraz co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Najpierw zamówiłem gre, a teraz co mam robić?

Na twoim miejscu po prostu poczekałbym na premierę. :) Gra sama do ciebie przyjdzie gdy CD Projekt będzie ją miał. Wtedy też zapłacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak sobie go nie kupie :(((( Bo mam tak starego kompa ze mi nawet NFSMW nie chodzi (strasznie sie zacina)
Bardzo podobała mi się saga Herosów 3 lecz niestety na Herosach 4 się zawiodłem > Słyszalem od kumpla że to mabyćprzełom w historii Herosów alenic nie gwarantuję.
Pozdro: HYC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 20:40, HumanGhost napisał:

Taka właśnie miała być edycja kolekcjonerska. Ale ostatnio coś Ubisoft kręci i CDP chyba sam
jeszcze nie wie co będzie w składzie tej edycji. Ale raczej jej nie uszczuplą. Może coś dodadzą?
:-)

Oby bo jak coś zabiorą to wtedy trzeba dowiedzieć się jak z rezygnacją z zamówienia :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze żeby edycja kolekcjonerska uległa uszczupleniu. Choć wszystko moze się zdarzyć i w takim wypadku zacznę się zastanawiać nad zmianą zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo ładnie, tylko mam nadzieje, że UBI nie zablokuje możliwości wydania takiej edycji u nas (już kilku na zachodnich forach po oczkach koli ten obrazek). Bo tu chodzi o kasę (jak zwykle) gra musiałaby być CAŁKOWICIE spolszczona, tak żeby zaden anglik czy eskimos nie chcieli jej u nas kupować. Oczekujący: tak że nie chwalić się po necie, wycofanie się może być tylko (na co liczę) manewrem opóżniająco-dymnym ;) , coby hamerykańskich bahorów nie denerwować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HoHo, zachód nam w końcu czegoś zazdrości. Mam nadzieję, iż CD-PROJEKT nie da się, i wyda taką edycję, jaka jest na obrazku. W przeciwnym wypadku, heh, zmienię zamówienie na zwykłą edycję DVD, a tego bym nie chciał robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować