Zaloguj się, aby obserwować  
ArkStorm

OOBE, LD - czyli wszystko o Waszych doświadczeniach poza ciałem

4288 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2008 o 09:30, jcl99 napisał:

Ja miałem.
Gdy mi babcia umarła.
Ale to było wszystko inaczej. Widziałem trumnę, i jakąś osobę w niej, widziałem mojego
pradziadka (który zmarł przed kilkoma laty), na początku śmiał się z tego jak mu powiedziałem,
że umarłem, słuchał jakiegoś radia. Później poszedł do domu mojej babci, no i jak później
się dowiedziałem w tym domu wszystko było tak jak mi się śniło, sen zakończył się tym,
że na stosie prześcieradeł itd. leżała lalka.
A teraz często mam jakieś wizje, także w snach.


Mmm. Chyba masz talent proroczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wizualizuję sobie, ża całe powietrze wokoło jest rogrzane a ja pobieram z niego energie i tak jakby wyobrażam sobie lawe przechodząca rzez ciało i spływającą z placów. I wtedy jakby mi sie cieplej w rece robiło :P Co do OOBE to widzę, że dużo osób które próbowały, żałowały tego potem (np. ty) I jeszcze mam ciocię, która często wychodzila z siebie, korzystałą z OOBE, ale pewnego dnia przestała, tak po prostu. Od tamtego czasu nie chce o tym rozmawiac tylko powtarza, że lepiej stać mocno na ziemi...

EDIT: echh, to miała byc odp. na post Zipa, no trudno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 12:43, mtobi napisał:

Wizualizuję sobie, ża całe powietrze wokoło jest rogrzane a ja pobieram z niego energie
i tak jakby wyobrażam sobie lawe przechodząca rzez ciało i spływającą z placów. I wtedy
jakby mi sie cieplej w rece robiło :P Co do OOBE to widzę, że dużo osób które próbowały,
żałowały tego potem (np. ty) I jeszcze mam ciocię, która często wychodzila z siebie,
korzystałą z OOBE, ale pewnego dnia przestała, tak po prostu. Od tamtego czasu nie chce
o tym rozmawiac tylko powtarza, że lepiej stać mocno na ziemi...

EDIT: echh, to miała byc odp. na post Zipa, no trudno :P



Ja wchodzę w OoBE, i nie mam żadnych kompleksów. Chociaż, nie idę za żadnymi nieznajomymi, i nie biorę cukierków od podejrzanie wyglądających... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 12:43, mtobi napisał:

Wizualizuję sobie, ża całe powietrze wokoło jest rogrzane a ja pobieram z niego energie
i tak jakby wyobrażam sobie lawe przechodząca rzez ciało i spływającą z placów. I wtedy
jakby mi sie cieplej w rece robiło :P Co do OOBE to widzę, że dużo osób które próbowały,
żałowały tego potem (np. ty) I jeszcze mam ciocię, która często wychodzila z siebie,
korzystałą z OOBE, ale pewnego dnia przestała, tak po prostu. Od tamtego czasu nie chce
o tym rozmawiac tylko powtarza, że lepiej stać mocno na ziemi...

Może ciocia coś zobaczyła strasznego i to wywarło na nią wpływ i strach przed OoBE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 15:01, mtobi napisał:

Prawdopodobnie tak, ale jak mówię, nie chce o tym rozmawiać ona, więc pewności nie mam.

Cóż, to może niech narysuje? nie to, żebym się czepiał, ale próbuj, może kiedyś powie, no chyba, że już powiedziała, że nie chce o tym gadać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 15:12, mtobi napisał:

Spróbuję, nie bede niaciskal, tego wiesz, czas leczy rany :P

Właśnie. ;)
Zawsze warto znów kiedyś spróbować jakby jeszcze ta rana się twojej cioci nie wyleczyła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sobie uceilem mala drzemke po poludniu...
i Pierwszy raz mialem LD :) Ale bardzo dziwny...
Otoz jak zasnalem to nagle otworzylem prawe oko i widzialem jak siedze przy kompie i moglem reka poruszac to bylo takie realne, nie bede ukrywac: bylem bardzo podniecony taki stanem, ale widzialem tylko na jedno oko... wiec otworzylem lewe oko i to co widzialem to mnie po prostu zdziwilo otoz widzialem jak spie, i mialem taki podzielony ekran: Prawe oko: pokoj na gorze przy kompie. Lewe oko: Nadole lezalem i spalem...
To bylo takie realne :)niestety trwalo to moze z 10 sek. pozniej stracilem kontrole i mnie wywalilo ze snu.
Mimo to dalej kontynuuje treningi aby osiagnac LD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 16:11, MichalixPL napisał:

Wczoraj sobie uceilem mala drzemke po poludniu...
i Pierwszy raz mialem LD :) Ale bardzo dziwny...


Gartulacje ;)

Dnia 25.08.2008 o 16:11, MichalixPL napisał:

Otoz jak zasnalem to nagle otworzylem prawe oko i widzialem jak siedze przy kompie i
moglem reka poruszac to bylo takie realne, nie bede ukrywac: bylem bardzo podniecony
taki stanem, ale widzialem tylko na jedno oko... wiec otworzylem lewe oko i to co widzialem
to mnie po prostu zdziwilo otoz widzialem jak spie, i mialem taki podzielony ekran: Prawe
oko: pokoj na gorze przy kompie. Lewe oko: Nadole lezalem i spalem...
To bylo takie realne :)niestety trwalo to moze z 10 sek. pozniej stracilem kontrole i
mnie wywalilo ze snu.
Mimo to dalej kontynuuje treningi aby osiagnac LD :)


Heh brzmi ciekawie jedno oko widzi coś innego niż drugie :D Może taki dziwny sen miałeś różne rzeczy się śnią ludziom :) A to, że odrazu cie wywaliło to normalne przy pierwszych razach.
Tak na marginesie to jakiej metody/techniki używasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2008 o 19:48, makli napisał:

Gartulacje ;)

Dziekuje :)

Dnia 25.08.2008 o 19:48, makli napisał:

Heh brzmi ciekawie jedno oko widzi coś innego niż drugie :D Może taki dziwny sen miałeś
różne rzeczy się śnią ludziom :) A to, że odrazu cie wywaliło to normalne przy pierwszych
razach.
Tak na marginesie to jakiej metody/techniki używasz??

Bylo to dla mnie niesamowite przezycie i jakie realne ;>
Z poczatku sprobowalem WILD ale mi nie wyszedl, wiec od prawie 2 tygodni zapisuje swoje sny i robie testy rzeczywistosci ;) to chyba MILD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 19:50, MichalixPL napisał:

Z poczatku sprobowalem WILD ale mi nie wyszedl, wiec od prawie 2 tygodni zapisuje swoje
sny i robie testy rzeczywistosci ;) to chyba MILD.


Taka uwaga na przyszłość :) WILD-a nie używaj bo możesz wejść w OOBE. A testy rzeczywistości robisz też w realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 19:50, MichalixPL napisał:

Z poczatku sprobowalem WILD ale mi nie wyszedl, wiec od prawie 2 tygodni zapisuje swoje
sny i robie testy rzeczywistosci ;) to chyba MILD.

To nie MILD, a DILD :) MILD jest wtedy jak budzimy się nad ranem i próbujemy kontynuować dopiero co ukończony sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 19:53, makli napisał:

Taka uwaga na przyszłość :) WILD-a nie używaj bo możesz wejść w OOBE. A testy rzeczywistości
robisz też w realu?

Z tym WILD to wiem :) sprobowalem raz ale mnie sie nie udalo wiec nie robie go wcale.
tak w realu, i wczoraj wlasnie w tym dziwnym snie zrobilem test... no i jak widac to jednak dziala :)
@@@ziptofaf
No to DILD ;p wazne ze zaczyna dzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 19:55, ziptofaf napisał:

To nie MILD, a DILD :) MILD jest wtedy jak budzimy się nad ranem i próbujemy kontynuować
dopiero co ukończony sen.

Jak tak robię w każdy ranek ( ale fajne uczucie dowiedzieć się po fakcie xD )
Co do tematu : ostatnio udało mi się zyskać świadomość, przez pewien mój nawyk :P Ale dosyć szybko mnie "rozłączyło"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 20:13, RRohen napisał:

Co do tematu : ostatnio udało mi się zyskać świadomość, przez pewien mój nawyk :P Ale
dosyć szybko mnie "rozłączyło"...


Za pierwszym razem bardzo rzadko się udaje utrzymać się we śnie. To wymaga nieco wprawy. Ale pierwszy krok za tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś znów noc i dziś znów próbuję wejść w LD. Przez WILDa ofc :) Przedwczoraj miałem schizę, oglądałem Higurashi No Naku Koro Ni, w którym klimat jest... gęsty (zip może wiesz o co biega ;)), akurat byłem sam w domu (siostra na osiemnastce u koleżanki, rodzice gdzieś wyszli) i szczerze mówiąc zacząłem czuć się trochę niepewnie próbując wejść w LD. Stwierdziłem, że obejrzę TV i nie będę próbował ;P Ale dziś są wszyscy, więc jest ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi czy można mieć LD nie wiedząc o istnieniu czegoś takiego? Siostra mojej koleżanki mówiła, że miała "takie sny, którymi mogła sterować" :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe no jasne, nawet mnei sie zdarzały :p (chociaż takie, żeby mieć pełną kontrolę i umiejetnosc np. zmieniania srodowska i ogolnie wplywu 100% na rzeczywistość, to już rzadziej, do tego trzeba wiedzy teoretycznej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować