Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Święta w Guild Wars

52 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2005 o 16:15, Frozen- napisał:

Deviance : " (Jak to coś co leży w kiblu za tobą) "

To to cos lezy przed toba w kiblu? :O :P


Chodziło mi o g**** xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 16:20, DEViANCE napisał:

> Deviance : " (Jak to coś co leży w kiblu za tobą) "
> > > To to cos lezy przed toba w kiblu? :O :P

Chodziło mi o g**** xD


Bardzo inteligentny post tylko pozazdrościć

Co to tematu to musze też powiedziec że serwer mają tak spchany (przyz to że jest wolne napewno) że pojawiają się wkurzające lagi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 16:37, Shadow Raziel napisał:

Co to tematu to musze też powiedziec że serwer mają tak spchany (przyz to że jest wolne napewno)
że pojawiają się wkurzające lagi :/


Jak masz wolne łącze to się nie ma co dziwić. Ja ze spokojem śmigam na pierwszych dystryktach z 256 kB/s...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bhehehehe załorze się że bedzie to samo jaq był halloween, zamiast Mada bedize św miko i znów da prezent jaq pojdzie, nawet ten kreg podobny do halloweenowego tylqo ze ładnymi cukiereczkami zrobiony jest, słyszałem od jaqiegos kolesia ze bedize to sie działo 25 Grudnia ale to plotki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy i gdzie jesli kiedykolwiek bedzie Santa Claus ? I gdzie sa rozne rzeczy i quest zwiazane ze Świętami Bożego Narodzenia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciechan ty chyba oprocz wow''a nie masz za bardzo pojecia o innych mmo . Jakbys nei wiedzial takei rzeczy sa organziowane od pczoatku istnienia prawie ze tych gier :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie muszę wam pogratulować!!! Mimo skrytych prowaokacji elementu rewolucyjnego, nie daliście się wciągnąć w odwieczną dyskusję co lepsze. Naprawdę gratki :DDD
Ps. sorki za OT ale musiałem to napisać, bo czytam wszystkie newsy i z nieustajacą radością obserwuję jak posty na temat newsa ewoluują w stronę postów na TEN ZNANY WAM temat. A dzisiaj nic! Normalnie rozczarowanie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 01:55, dark raziel napisał:

Właśnie pojawiły sie nowe postacie w Lion''s Arch - Old Nickoles, Candysmith Kris, no i Winterdays
Crier. Finał Eventu za 8 dni. Róbcie oba questy


A gdzie żaba ona też jest ważna! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować