Zaloguj się, aby obserwować  
mati162c

Najgorsze piosenki

42 postów w tym temacie

Piszcie jakich piosenek nie lubicie dla mnie to chyba Mała Chinka Wykonawcy nie pamiętam i nie chcę pamiętać Jak jest taki temat to kasujcie ale mam nadzieję że nie.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz szczęście wyszukiwarka nic nie mówi o podobnym temacie.
Wg mnie najgorszymi piosenkami są te Ivana i Delfina oraz Mandaryny
Na pierwsze miejsce na mojej parszywej 250-ce zasługuje Dreagosti Din Dei (nie jestem pewien czy to tak sie pisze) O-zonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 16:35, Minsc i Boo napisał:

Nie oceniam piosenek z gatunków muzycznych których nie lubię i nie słucham. A z tego co słucham-
to ostatni singiel S.O.A.D- tragedia

Chodzi Ci o Hypnotize ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2005 o 16:48, mati162c napisał:

Chodzi Ci o Hypnotize ?


tak, niestety. Refrenik w stylu" czekam w samochodzie na swoją dziewczynę" bardzie kojarzy się tandetnym popem niż z porządnym rockowym graniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 16:55, Minsc i Boo napisał:


> Chodzi Ci o Hypnotize ?

tak, niestety. Refrenik w stylu" czekam w samochodzie na swoją dziewczynę" bardzie kojarzy
się tandetnym popem niż z porządnym rockowym graniem

No a klip jeszcze gorszy koncercik jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2005 o 16:58, mati162c napisał:

No a klip jeszcze gorszy koncercik jakiś


Pal licho teledysk. Jak dla mnie wogóle mogli by i ch nie kręcić. 90% teledysków ukazujących się wt telewizji to śmierdzące kupy artystyczna. W muzycwe najaważniejsza jest muza. Jedyne teledyski które warto oglądać to klipy TOOLa- takie małe arcydziełka.

PS: uważaj na liczbę i częstotliwość postów jakie piszesz bo ci przyjdzie jakiś wredny moderator i cię zdegraduje za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal uważasz że nie spamujesz? to zobacz jak piszesz...post pod postem, pisz w jednym poście odpowiedzi wszystkie.

Minsc i Boo
To "jakiś wredny moderator" to w formie żartu chyba :P

***********
Najgorsza piosenka a raczej piosenki to "twórczosć" Mandaryny. Z Playbacku to nawet ja łądnie śpiewam :]. NO i oczywiście ta "Mała Chinka cziku cziku linka" w kwasach był do teledysku link :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra na chwilę was zostawiam idę się udielać gdzie indziej Minsc Boo fakt teledyski to chała WoWmen z tym kitem masz rację a co do spamu to się poprawiam ale wiesz założyłem tylko 2 tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 17:16, mati162c napisał:

Dobra na chwilę was zostawiam idę się udielać gdzie indziej Minsc Boo fakt teledyski to chała
WoWmen z tym kitem masz rację a co do spamu to się poprawiam ale wiesz założyłem tylko 2 tematy


A ja żadnego.... i co ??, strach pomyśleć co by było jeżeli zacząłbyś zakładać co chwilę nowy wątek skoro 2 tematy w okresie 2 godzin to dla ciebie "tylko".
Nie wiem co się czepiacie do Hypnotize, kiedy singiel ten się ukazał (tak z miech-dwa przed premierą płyty) to bardzo się podobał. Teraz nadal mi się podoba, ale na płytce jest też parę innych lepszych kawałków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy to mnie przesladuje Toki Hotel, gdzie nie przelacze tam leci ta banda pol dzieci pol nie wiadomo czego. Najgorsze jest to ze bije rekordy popularnosci w Europie. Straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 17:34, Latniak napisał:

> Dobra na chwilę was zostawiam idę się udielać gdzie indziej Minsc Boo fakt teledyski to
chała
> WoWmen z tym kitem masz rację a co do spamu to się poprawiam ale wiesz założyłem tylko
2 tematy

A ja żadnego.... i co ??, strach pomyśleć co by było jeżeli zacząłbyś zakładać co chwilę nowy
wątek skoro 2 tematy w okresie 2 godzin to dla ciebie "tylko".
Nie wiem co się czepiacie do Hypnotize, kiedy singiel ten się ukazał (tak z miech-dwa przed
premierą płyty) to bardzo się podobał. Teraz nadal mi się podoba, ale na płytce jest też parę
innych lepszych kawałków.

Ja wole te "inne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować