Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia 2 oficjalnie potwierdzona!

182 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2007 o 15:39, piksel169 napisał:

Z obrazka widać, że to może być Tommy Angelo, ale troche za młody. Wszystko sie okaże...

Hm, może akcja Mafii2 będzie się działa ileś tam lat wcześniej niż było to w pierwszej częśći?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żaden syn Tommy''ego bo akcja się dzieje w latach 40-tych i 50-tych, a Mafia skończyła się u schyłku lat 30-tych, czyli "przypuszczalny" syn Toma miałby nie wiele powyżej 10 lat ;) pewnie to będzie zupełnie odrębna historia, w ogóle nie związana z jedynką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 08:58, logray napisał:

Co do Mafii 2 to szkoda, że nie jest to gra pisana teoretycznie tylko na PC. Gry od razu projektowane
multiplatformowo zwykle są bardzo uproszczone (przykładem może być trzecia część wspomnianego
przeze mnie Thiefa, Monkey Island IV, Gothic III, Oblivion). Jak ktoś nie grał w poprzednie
części to może mu się taka gra podobać. Ci co grali najpewniej będą zniesmaczeni uproszczeniami.
Obym był złym prorokiem.

może rozwiniesz nieco tę myśl?
naprawdę jestem wielce ciekawy, jak objawiała się niesmaczna prostota monkey island IV i na jakich konsolach pojawił się Gothic III?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie podniecenie ale po tylu miesiącach bez dobrej wiadomości dla blacharzy to sie nie dziwie ciagle słyszycie o jakiś dodatkach do srednich gier albo o konwersji 2 letniej gry z konsoli a tu nagle wasza ukochana mafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa jasne. Tylko ozbacz jaki wysyp hitów ma PC. Airborne, Conviction, Wiedźmin, Modern Warfare, Kane & Lynch, Assassin''s Creed i sporo innych. Wiem, że wy to macie, ale będie na równi premiera. A poza tym my dostaniemy lepszy Gears of War:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 20:31, reykan napisał:

Taa jasne. Tylko ozbacz jaki wysyp hitów ma PC. Airborne, Conviction, Wiedźmin, Modern Warfare,
Kane & Lynch, Assassin''s Creed i sporo innych. Wiem, że wy to macie, ale będie na równi premiera.
A poza tym my dostaniemy lepszy Gears of War:)



Dodam też, że na PC wyjdzie za kilka miesięcy Crysis, który nie będzie miał żadnego odpowiednika na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa i jeszcze Crysis, no właśnie, bo jak to kiedyś stwierdzono gdyby przenieść go na konsole byłby brzydszy, bo next geny mają za małą moc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 20:58, reykan napisał:

Aaa i jeszcze Crysis, no właśnie, bo jak to kiedyś stwierdzono gdyby przenieść go na konsole
byłby brzydszy, bo next geny mają za małą moc:)


Tu sie mafie komentuje, a nie opowiada o mocy PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórcy długo kazali nam czekać na oficjalne potwierdzenie. Ale stało się, z czego jestem niezmiernie rad. Jeszcze do tej pory pamiętam zakończenie pierwszej części Mafii. Mam nadzieję, że kolejna odsłona tej gry będzie co najmniej równie dobra co poprzednik. Trzymam kciuki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 16:08, Irc100 napisał:

> A tutaj macie trailer:
> http://www.gametrailers.com/player/usermovies/97707.html?playlist=featured
> Życzę miłego oglądania :)

Trochę lepsza wersja (tak mi się wydaje) jest w "imperium gier" na www.wp.pl....


Tylko że ta wersja ukazała się kilkanaście godzin po mojej ;] Znając życie jutro będzie w wersji HD na internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 17:08, czarek-2101 napisał:

> > A tutaj macie trailer:
> > http://www.gametrailers.com/player/usermovies/97707.html?playlist=featured
> > Życzę miłego oglądania :)
>
> Trochę lepsza wersja (tak mi się wydaje) jest w "imperium gier" na www.wp.pl....

Tylko że ta wersja ukazała się kilkanaście godzin po mojej ;] Znając życie jutro będzie w wersji
HD na internecie :)


Hehe....w sumie masz pewnie rację....czekam na wersje normalną a nie taką "dziwną"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy będzie więcej informacji... Mafie mam do tej pory na dysku i dość często ją odpalam. Baaaardzo dużo razy ją przechodziłem. Dla mnie to gra legenda. Czekam z niecierpliwością na następną część:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 21:51, wojtas198720 napisał:

Hmmm a ja bym chciał żeby nareszcie można było używać bagażnika samochodu np. do przewożenia
broni albo jakiegoś frajera :P


Fajny pomysł..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe no wiesz na trailerze było wyraźnie pokazane jak chłopaki przewożą jakiegoś delikwenta w bagażniku (swoją drogą - scena identyczna jak w chłopaczkach z ferajny :) ) to może jednak będzie można wsadzić jakieś "graty" do bagażnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować