Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe sterowniki od nVidii i ATI

60 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2005 o 21:55, Sebacom napisał:

bheheehhe mash problemy:P


A ty masz podobne. Nie mówiąc o tym, że Yennefer najwyraźniej nie korzysta ze słownika :-D
Jeżeli już kogoś wyśmiewasz, to może sam chociaż zachowaj pozory bycia "czystym" (bo pisanie "mash" chyba pod papierek o dysortografii nie podpada?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 23:00, vear napisał:

Yennefer najwyraźniej nie korzysta ze


Dzięki za uświadomienie mnie. Jak daleko sięgam pamięcią, tak zawsze pisałem przez "ż".
Obiecuję poprawę - nikt nie jest idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 16:48, Arclight napisał:

@przetalent, tak trudno ściągnąć i dwukliknąć na to co się ściągnęło?


A więc jednak mogą być problemy a już szczególnie jeśli zrobi tak jak radzisz. O ile pamiętam, przed instalacją nowych sterów trzeba zawsze najpierw usunąć stare :P Ale mogę się mylić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i zapomniałem - nie zawsze instalator jest taki mądry by sam usunął te poprzednie, więc trzeba o tym pamiętać. A choć piszą o tym wymaganiu - było tak w przypadku Catalystów, wyraźnie o tym przypominali, o ile pamiętam - to jeszcze trzeba to czytać, a jak wiem ze swojego doświadczenia nie zawsze się chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ściągnąłem - dla mojego GF6800GT/256 - i wydaje mi się, że Age of Empires III wygląda troszeczkę jakby jeszcze lepiej??? No sam nie wiem, może po prostu złudzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 07:58, GeoT napisał:

O ile pamiętam, przed instalacją nowych sterów trzeba
zawsze najpierw usunąć stare :P Ale mogę się mylić


Chyba się mylisz.. nigdy nie usuwam starych sterowników i wszystko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie to kompletnie nie polecam tych sterownikow (ATI) - po przeinstalowaniu nowych sterownikow windows przybral rozdzielczosc 640x480 i 16 bit paletę kolorów i za cholere nie dalo sie zmienic tych ustawien bo wywalalo OS''a. dopiero usunięcie i zainstalowanie starych driverow przywrocilo stabilnosc OS''a.
hmmm :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 09:23, Yennefer napisał:

Chyba się mylisz.. nigdy nie usuwam starych sterowników i wszystko działa.


Jeśli się mylę to oddaję honor :) ale szczerze wątpię.
To że u ciebie wszystko działa, to bardzo dobrze ale nie gwarantuje, że będzie tak u każdego. Ja się kilkakrotnie przejechałem na takim sposobie, 3DMark wypadał gorzej, a niektóre gry wyraźnie traciły zapał do pracy (gdy usunąłem i zainstalowałem od zera, wszystko było ok - ale to dotyczy Catalystów, teraz ma GeForca i nie wiem jak to wygląda, bo zawsze instaluję od zera). Jak to powiedział jeden z naszych informatyków, metoda o której wspomniałem jest "podstawową zasadą higieny pracy" a biorąc pod uwagę, że zaleca to też producent - to chyba jednak coś w tym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 10:41, Yennefer napisał:

Z tego co się orientuję, dla kart ATI najlepsze są sterowniki Omegi


W niektórych grach powstają przekłamania graficzne, gubią się tekstury itd. Ja tam jadę na Catalystach 5.13 (najnowszych) i wszystko działa. Ale do starszych kart nie warto instalować nowych sterów, bo skutek może być odwrotny do zamierzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować