kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2007 o 13:19, JayC napisał:

Nie wiem, czy tylko ja odniosłem takie wrażenie, ale wydaje mi się, że na następny numer CDA
redakcja szykuje coś specjalnego, albo chociaż pod jakimś względem następny numer okaże się
wyjątkowy. Jeśli już coś wiadomo, to podajcie info, ale nie krzyczcie proszę :D. Jeśli nie...
możemy poinsynuować ;D.


no mi się też coś tak wydaje. Gdzie na forum już czytałem i coś redaktorzy z CDA pisali że szykują coś extra. Zapewne jakiś super pełniak albo dodatek w stylu tipsomaniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi takie uczucie zostało po przeczytaniu wstępniaka i towarzyszyło do samego końca czasopisma. Skończyłem czytać i teraz czekam z niecierpliwością do 20.02 :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na następny numer z niecierpliwością. W tym najlepsza była recka Mage Knight - Apocalypse ;) No i wreszci wygrałem konkurs w CDA, konkretniej ten z gier wiecznie żywych, ale nie wiem z którego to numeru jest, więc nie wiem które tytuły zostawiam a które sprzedaję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczęściarz... Ja mało co i rzadko wygrywam....:(
W tym numerze chyba najśmieszniejszą recenzją była Dominet Bank Ekstraliga.
Ciekawe kto to kupi??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2007 o 14:22, mroczny mrok napisał:

W tym numerze chyba najśmieszniejszą recenzją była Dominet Bank Ekstraliga.

Do du** a nie Dominet ;) jak to było napisane. Parę gier dobrych ale większość była przeciętna. Co do gier w tym numerze to nawet niczego sobie. Z recenzji Mage Knight - Apocalypse napierw nic nie rozumiałem ale później zacząłem pojmować o co chodzi temu miłemu krasnaludowi. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2007 o 14:28, deih napisał:

. Parę gier dobrych ale większość była przeciętna.

Tu chodziło mi o recenzje gier ...

Dnia 04.02.2007 o 14:28, deih napisał:

Co do gier w tym numerze to nawet niczego sobie.

A tu o gry na płycie DVD żeby nie było niejasności ;).
Co do innyc działów CDA to w tym numerze też nie były najwyższych lotów. Powiem tak trudno się śmać z tekstów w NL gdy w telewizji leci jakiś kabaret ;). W AR wypowiedział się jeden z naszych forumowiczów ale nie zdradze jaki ;). Pozdrawiam i sory za dwa posty z rzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 21:10, Larry Laffer napisał:

> Ach :P ja teraz z braku laku przerabiam jakiegoś starego rtsa z CDA :D

Możesz coś polecić? Może mam cosze starszych numrów. Póki co męcze ground control...


ground control nie takie złe, może masz "warrior kings - battles" całkiem miła gierka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

P.S.
Czyta ktoś felietony ? W którymś numerze q''nik napisał "q''ncik demaskatorski" czy jakoś tak gdzie mówi o drugiej tożsamości smugglera. Zadaje pytanie "jaki nick może mieć ktoś kto lubi garfielda, przecież nie garfi..."
Myślę sobie, może "eld" garfi-eld... Niby pasuje, ale zdaje się, że i smuggler i eld mają swoje felietony a chyba jedna osoba dwóch nie pisze ?? A może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kombinujecie z tym smugglerem jak nie wiem co. ;) Osobiście nie obchodzi mnie kim jest smuggler i czy w ogóle istnieje. CDA znalazło sobie łatwy sposób to zwiększenia zainteresowania gazetą dlatego wywołali zainteresowanie i teraz mogę we felietonach pisać różne podpowiedzi, które mogą być po prostu wkręcaniem innych. Zwykłemu śmiertelnikowi nie będzie dane dowiedzieć się kim jest smuggler... To wie tylko załoga CDA. Jak zwykły śmiertelnik dowie się tego kim jest smuggler to z pewnością będzie to oznaczać, że zaczął pracować w tym magazynie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe założę się, że jednak jest na zdjęciu z redakcyjnym. Jak superman ma dwie osobowości :D za dnia grzeczny recenzent a w nocy zmienia się w smugglera - przeciwieństwo tego pierwszego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w następnym numerze dadzą, Dawn of War, podstawkę, ale to tylko insynuacja ;), co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 20:46, Firaxo napisał:

Myślę, że w następnym numerze dadzą, Dawn of War, podstawkę, ale to tylko insynuacja ;), co
o tym myślicie ?


No wątpie w to :P ale jest to możliwe ale szanse są na to bardzo niskie . ja spodziewam sie że niebawem w CDA będzie Trackmania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 20:36, wormage napisał:

hehe założę się, że jednak jest na zdjęciu z redakcyjnym. Jak superman ma dwie osobowości :D
za dnia grzeczny recenzent a w nocy zmienia się w smugglera - przeciwieństwo tego pierwszego
:P


Wilkołak? :D

No mi też zdaje się, że szykuje się coś specjalnego na marcowy numer. Bodajże (bo już nie pamiętam, już dawno przeczytałem ostatni numer :P) we wstępie było napisane, że w marcu będzie coś specjalnego. Była też mowa o tym, że skoro cena została zniżona to i gry gorsze, więc ekipa CDA postara się w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 20:49, mike91 napisał:

No wątpie w to :P ale jest to możliwe ale szanse są na to bardzo niskie . ja spodziewam sie
że niebawem w CDA będzie Trackmania .

Fajnie by było, jestem ogólnie fanem strategii ale jeżeli trafi się jakaś fajna ścigałka to nie pogardzę. Może będzie recka Xpand Rally Xtreme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 08:59, grand10pelu napisał:

Fajnie by było, jestem ogólnie fanem strategii ale jeżeli trafi się jakaś fajna ścigałka to
nie pogardzę. Może będzie recka Xpand Rally Xtreme.


Prędzej chyba wspomiana Trackmania, XR Xtreme jest jeszcze zbyt nową grą chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się