kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Już trochę nowe CDA przeczytałem i generalnie jestem rozczarowany niskimi ocenami gier. Sądziłem, że Loki dostanie przynajmniej dziewiątkę, jednak jak widać ostatnio nie wychodzą gry, które mogłyby być wysoko ocenione. Z pełnych wersji pogram jedynie w Zeusa, a reszty nawet nie sprawdzę. W AR nie ma ciekawych listów. W sumie to numer mocno przeciętny jak dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 11:32, Kukowsky napisał:

Już trochę nowe CDA przeczytałem i generalnie jestem rozczarowany niskimi ocenami gier. Sądziłem,
że Loki dostanie przynajmniej dziewiątkę, jednak jak widać ostatnio nie wychodzą gry, które
mogłyby być wysoko ocenione. Z pełnych wersji pogram jedynie w Zeusa, a reszty nawet nie sprawdzę.
W AR nie ma ciekawych listów. W sumie to numer mocno przeciętny jak dla mnie...

Mnie bardzo podobały się artykuły z "Za pięć dwunasta". Medal of Honor Airborne i Enemy Territory Quake Wars. A co do ocen to faktycznie przeciętne. Jedynie dwie 8 + (Ghost Recon Advenced Warfighter 2 i Loki). Reszta to już niższe. Najwięcej jest chyba 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Enemy Territory mnie przeraził, nawet nie odpalę, bo za wysokie wymagania, takie życie.
Za to ucieszyła mnie nowina o niższych wymaganiach World in Conflict, może będę mógł grać na średnich :)
Na Luzie jak zwykle zabawne, AR też, teksty niczego sobie, a Loki wg. mnie dostał ocenę adekwatną.
Czekamy do września, będzie duuuużo do czytania, zapewne recka ET:QW i World in Conflict oraz za pięć dwunasta Wiedźmina. I może jakieś pełniaki lepsze, bo przez Ubersoldiera mój komp dostaje zadychy, a Zeusa mam od roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 11:32, Kukowsky napisał:

Już trochę nowe CDA przeczytałem i generalnie jestem rozczarowany niskimi ocenami gier.

Sądziłem, że Loki dostanie przynajmniej dziewiątkę,
Ja natomiast spodziewałem się "9" dla GRAW 2

Dnia 08.08.2007 o 11:32, Kukowsky napisał:

jednak jak widać ostatnio nie wychodzą gry, które mogłyby być wysoko ocenione.

Tzw. sezon ogórkowy ;)

Dnia 08.08.2007 o 11:32, Kukowsky napisał:

Z pełnych wersji pogram jedynie w Zeusa, a reszty nawet nie sprawdzę.

Ja tam strategii nie lubię, za to pograłbym w ÜberSoldier, ale mój złom go nie pociągnie. Kiedyś chciałem, aby dawali nowsze gry, a teraz chcę staroci, bo nowości mi nie chodzą :PPP

Dnia 08.08.2007 o 11:32, Kukowsky napisał:

W AR nie ma ciekawych listów.

No... nawet SwS krótkie... :((

Dnia 08.08.2007 o 11:32, Kukowsky napisał:

W sumie to numer mocno przeciętny jak dla mnie...

Niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 19:26, Mr.M napisał:


> Niestety muszę cię zmartwić, ale to chyba jest nielegalne. Wiesz, prawa autorskie autora
i
> takie tam :/


A jeśli by dokładną adnotacje zamieścić, z którego numeru, jaka strona i że nie jest to skanowane
w celach zarobkowych to nie powinno to być legalne?


To napisz do Siekiery, bo pewnie jak zwykle jego pokarali kaszaną. Znaczy to pewnie jego tekst, ale osobiście nie liczyłbym na to że ci go udostępni. Ale dlaczego masz kupować CDA dla jednego tekstu? Przecież ten numer jest dość ciekawy. Fajne recki i pełniaki niczego sobie.

Osobiście jeszcze nie kupiłem. Czekam jeszcze do jutra jak wyjdzie CLICK i wtedy zakupię pakiet dwóch pisemek. Podwójną porcję proszę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nr dosc ciekawy,interesowlay mnie przedewszytskim recenzja Gost Recon AW2 i Medal of Honor:Airborn.Zawsze czytam niemal cale CDA teraz tez tak bedzie a relacja z E3 z zapowiedza GoW poszla w pierwszej kolejnosci.nt coverka sie nie wypowiadam bo zazwyczai gier z niego nie instaluje,jedynie bonusy i trailery przegladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 19:26, Mr.M napisał:

Bo nie będę dla jednej recki kupował całego pisma, nie? ; >

Podczas dysputy Generała i Smugglera na temat piractwa padło takie zdanie (nie dokładnie, ale sens zachowany):
album (tu- płyta z muzyką) jest zamkniętą całością- albo kupisz wszystko, albo nic.
Co do napisania do Siekiery... nie radzę, jeszcze Cię do AR wrzucą :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 11:52, Damian14BO napisał:

Podczas dysputy Generała i Smugglera na temat piractwa padło takie zdanie (nie dokładnie, ale
sens zachowany):
album (tu- płyta z muzyką) jest zamkniętą całością- albo kupisz wszystko, albo nic.
Co do napisania do Siekiery... nie radzę, jeszcze Cię do AR wrzucą :P:P

Tyle że oni tu chyba nie mają racji. Bo jak mniemam pojedyncze kawałki można z netu ściągać - byle nie udostępniać (czyli p2p odpada). Dlatego on jeśli by wziął od któregoś z nas ten tekst byłby niewinny. Winny byłby ten kto by mu go udostępnił :P (ot, polskie prawo :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 11:52, Damian14BO napisał:

album (tu- płyta z muzyką) jest zamkniętą całością- albo kupisz wszystko, albo nic.

Być może wysuwam błędne wnioski z tego jednego zdania, nie wiem jaki był kontekst, ale wiem, że to nie jest prawdą, bo można (w przypadku albumu muzycznego) zakupić konkretną piosenkę w serwisie internetowym bez konieczności kupna całej płyty. W przypadku pisma oczywiście takiej możliwości nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Tylko że w Necie takie pojedyncze kawałki są udostępniane przez autora/wydawnictwo, co jest w pełni legalne. A wrzucenie recenzji do Netu bez zgody autora (bo nie macie takowej, i raczej mieć nie będziecie...) to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już przeczytane CDA (no, prawie:P). Ogółem bardzo fajny numer. W Ubersoldier na pewno zagram (jak zarządzę przerwę w BG: Saga:P). Zeus+Posejdon, bardzo fajnie, miałem tylko Zeusa, więc fajnie, że dojdzie Posejdon:) W amigę grałem... bardzo dużo. Może się skuszę na Defender Of The Crown? W Stalingrad chętnie zagram lubię RTS''y. Co do zawartości numeru - Z chęcią poczytałem o targach E3, o "Detektywie Rutkowskim":). Polecam kupić ten numerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>. Bo jak mniemam pojedyncze kawałki można z netu ściągać
Jeśli ściągać po zakupie (np. w takim sklepie, o jakim pisał ko?nik)- można.
Jeśli ściągać na chama z torrentów/P2P- nie, bo "od rzemyczka do koziczka" (znów zdanie z tejże wymiany zdań między Smugglerem i EGM ;P) ściągniesz cały album w formie "pojedynczych kawałków". Natomiast jeśli naprawdę chcesz ściągnąć tylko jeden kawałek... Cóż, nie wiem- ale zajrzyj na wrzuta.pl / YouTube - może tam będzie.
BTW: proszę przenieść dalszą dyskusję na ten temat do wątku o piractwie: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=943&u=3625
Ja kończę ten off-topic.
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 12:14, Damian14BO napisał:

A wrzucenie recenzji do Netu bez zgody autora (bo nie macie takowej, i raczej mieć nie będziecie...) to co innego.

Ależ ja nie mam zamiaru wrzucać żadnej recenzji, chciałem tylko napisać, że nie trzeba kupić całego albumu muzycznego żeby mieć konkretny utwór ;> Ot, taki off top.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 13:33, ko?nik napisał:

Ależ ja nie mam zamiaru wrzucać żadnej recenzji, chciałem tylko napisać, że nie trzeba kupić całego albumu muzycznego żeby mieć konkretny utwór ;>

Ależ ja to doskonale rozumiem! Chcę tylko powiedzieć, że wrzucenie recenzji przez czytelnika dla czytelnika (bez zgody autora tejże recenzji) to "trochę" inna sprawa niż ściągnięcie jednego utworu, za który uprzednio zapłaciliśmy ;P

Dnia 08.08.2007 o 13:33, ko?nik napisał:

Ot, taki off top.

A z mojej strony to już jego koniec ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten numer jest fajny:D. Zacznijmy od pełaniaków. Ubersoldiera nie isntalowalem, bo grałem w demo i mnie nie wciągnelo(może kiedys dam mu sznase), DotC mozliwy na krótkie sesje, Stalingrad olałem:P, a Zeus jest naprawde fajny, choć uważam, że z gier city-bulidngs najlepszy jest Faraon, choć pomysł z herosami z Zeusa jest bombowy;).
Przejdźmy do recenzji. Jeden wielki szok. Raptem 6 dla Overlorda. Szkoda, bo demko wyglądało super. Szkoda:/. Reszta na dobrym poziomie. Na zapowiedzi się nie napalam, bo przedstawiają gry, które i tak mi nie pójdą na moim sprzęcie:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nieły numer im wyszedł jak na wakacje. Najciekawszy art to o targach E3. Recki takie sobie , za 5 dwunasta prócz Medala też słabe. Na szczęście niezły kącik Na Luzie oraz fajny art o drukarach. Najgorszy jest AR który schodzi na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka.Ostatnio kupilem sobje cd-action i najbardzjej zaciekawila mnie gra ubersoldjer,wienc chcialem jo zainstalowac lecz zobaczylem wymaganja karty graficznej (sm.2.0)a ja mam tylko 1.3 pixel shader(bo hyba sm to jest pixel shader) lecz sprubowalem zainstalowac i dzjala!!.dotego automatycznie wlonczyl mi pixel sahder 2.0 do modeli i poziomów i nawet ladnje dzjala ,chociaz zmnjejszylem jakosc grafiki zeby lepjej chodzilo bo to jets to w koncu FPS wienc musi ladnje dzjalac zeby dobrze w to grac. Zauwazylem tez ze ta gra ma wienksze wymaganja od obliviona,to znaczy ze mi moze oblivion zadzjalac,bo zawsze mazylem o tej grze lecz wiedzjalem ze ma za duze wymaganja.Prosze o odpowiedz.(nie myslcie sobie ze kupuje cd-action tylko dla dolonczonych gjer)

podam mojo krte graficzno:(geforce 4 ti 4200 z 128 ram i 1.3 pixel shader)
Procesor:2800+(1.63 ghz)
ram:512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się