kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2007 o 15:35, Madoc napisał:

A ja wygrałem Lokiego w sms-owym konkursie w CD-Action! :) Ale się cieszę :) Pierwszy raz w
życiu coś wygrałem :D


A ja tam gratuluje, sam chciałem wziąść udział w tym konkursie. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A ty kto jesteś? Najważniejszy człowiek na forum, że nie pozwalasz pochwalic się ludziom wygraną w CD- Action? Jeżeli tak, to ja złamię twe zasady. Ja w CDA wygrałem kamerkę internetową i bardzo się z tego cieszę. Co zdenerwowało się chłopisko? A co mnie obchodzi, to że się zdenerowawałeś. Jak dla mnie mógłbyś z nerów skoczyc z mostu.

Taka sama głupia aargumentacja, jak Twoja. Cóż to jest temat ogólny o CDa, i warto tu wspominac i o takich perełkach jak wygrana w konkursie (ale tylko organizowanym w CDA). Nikomu tego nie zabronisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 16:01, Arclight napisał:

Też brałem udział w tym konkursie. Widać nie mam już co czekać na telefon :-P

nie martw się. wcześniej brałem udział chyba w siedmiu konkursach i w żadnym nie wygrałem. kiedyś się uda. i cieszę się że kogoś to jednak obchodzi :D

ad0
dzięki bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam, już w dwóch wygrałem. Raz Iron Storm a raz Colina McRae 2. Ale to były daawne czasy. Będę próbował dalej, w końcu szczęście sprzyja lodożercom ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem informacja o wygranej w tym konkursie nie jest bezsensowna.
Dzieki temu wiadomo, ze konkursy w CD-ACTION to nie jakas sciema xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 21:39, reativ napisał:

Zazdrośnicy są wśród Nas ;)


No a co, ty nie chciałbyś wygrać kamerki, albo jakiejś gry. Zazdrośni są wśród nas, ale niektórzy po prostu siedzą cicho :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 21:47, Wolus1 napisał:

No a co, ty nie chciałbyś wygrać kamerki, albo jakiejś gry. Zazdrośni są wśród nas, ale niektórzy
po prostu siedzą cicho :).


No pewnie, że bym chciał. Ja po prostu dałem wyraz swojego zdania o pewnej osobie krytykującej inną osobę za to, że się cieszy bo wygrała w konkursie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a własnei kiedy beda wyniki tego konkursu gadzet ?
bo wydalem na 2 telefonach kolo 60 zl na te sms :D ( drugi telefon matki :P )
mam nadzieje ze cos wygram , cos oczym marzylem i mi sie podobalo w gadzecie 2007 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 22:07, thenat17 napisał:

a własnei kiedy beda wyniki tego konkursu gadzet ?
bo wydalem na 2 telefonach kolo 60 zl na te sms :D ( drugi telefon matki :P )
mam nadzieje ze cos wygram , cos oczym marzylem i mi sie podobalo w gadzecie 2007 :)

Moją zostać ogłoszone do dnia 31 sierpnia na cdaction.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 22:12, bleblep napisał:

może ktoś podać datę następnego numeru cda


Nowy Cd-Action pojawi się 4 września 2007 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 08:57, Wolus1 napisał:

> może ktoś podać datę następnego numeru cda

Nowy Cd-Action pojawi się 4 września 2007 roku.


To fajnie :D Ten nowy nr jest moim zdaniem o wiele lepszy od poprzedniego...poprzedni był dla mnie nudny.AR ,np.było niezbyt ciekawe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie odnośnie poczty CD-Action, a mianowicie czy Smuggler odpisuje na każdy e-mail? Bo napisałem cosik już parę dni temu i nie otrzymałem odpowiedzi :( Aha, i czy adres e-mail to cdaction@cdaction.pl czy może powinienem wysłać na cdaction@cdaction.com.pl ??? Bo wysłałem na ten pierwszy i nie wiem czy jest poprawny :( Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 15:11, tomas92 napisał:

Mam takie pytanie odnośnie poczty CD-Action, a mianowicie czy Smuggler odpisuje na każdy e-mail?
Bo napisałem cosik już parę dni temu i nie otrzymałem odpowiedzi :( Aha, i czy adres e-mail
to cdaction@cdaction.pl czy może powinienem wysłać na cdaction@cdaction.com.pl
??? Bo wysłałem na ten pierwszy i nie wiem czy jest poprawny :( Proszę o odpowiedź.

A czytasz może czasem AR w CDA ? Tam przecież jest e-mail. Źle wysłałeś. E-mail to: cdaction@cdaction.com.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, przyznaję się do błędu :) Ale jakoś mnie podkusiło wysłać na .pl A czytanie każdego numeru CDA zaczynam od AR, zaraz po tym jak przeczytam wstępniak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czytam CDA od Wstępniaka do GAMEWALKERA bez przerwy, potem, na rozluźnienie, czytam Na Luzie, robię dzień przerwy. Na drugi dzień czytam recenzje i co tam zostało. I zazwyczaj w dwa dni mam przeczytane CDA od dechy do dechy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się