kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2007 o 23:00, reykan napisał:

Nie przypominaj mi. Tamtej nawet nie odpakowałem, ale ostatnio kupiłem sobie Click''a razem
z nią. Otworzyłem i to był największy błąd mojego życia. Od razu odsunąłem się na dwa metry
tak, że walnąłem głową o drzwi. Okropny odór.

Hahaha. Ja po zakupie CD-A rozpakowałem ją z tej foli po czym schowałem do szafy(na jakieś 2 godz. później dałem kumplowi:P), bo mi śmierdziała w pokoju. Efekt tego jest taki, że szafie śmierdzi do dzisiaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się wtrącę ale może zamiast gadać o naszych zapachowych pzygodach:) zaczniemy dalej mówić o tym jaka gra według nas bedzie w nowym cda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 23:08, Gall historyk napisał:

Przepraszam że się wtrącę ale może zamiast gadać o naszych zapachowych pzygodach:) zaczniemy
dalej mówić o tym jaka gra według nas bedzie w nowym cda??


Wiesz, oba te tematy to spam w czystej postaci:) Najlepiej poczekać do jutra, będziemy znali już grę:) A temat śmierdzenia CDA zostawię bez komentarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 23:00, reykan napisał:

Nie przypominaj mi. Tamtej nawet nie odpakowałem, ale ostatnio kupiłem sobie Click''a razem
z nią. Otworzyłem i to był największy błąd mojego życia. Od razu odsunąłem się na dwa metry
tak, że walnąłem głową o drzwi. Okropny odór.



Spoko na ten smród jest rada, ja przez około pół roku trzymałem ją na balkonie(poważnie) zapaszek wywietrzał, a podkładka stała się przyjazna dla użytkownika i trzeba przyznać jest bardzo wygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i działa. Ja kiedyś po szkole przez całą noc trzymałem plecak na balkonie, bo śmierdział jakby były w nim szczury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie pod wpływem waszych postów wziąłem spod myszki podkładke od CDA i powachałem i jakoś nic nie poczułem następnie wziąłem nowy numer CDA i zrobiłem to samo i poczułem tylko farbe drukarską:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 23:12, reykan napisał:

Może i działa. Ja kiedyś po szkole przez całą noc trzymałem plecak na balkonie, bo śmierdział
jakby były w nim szczury.



Nie będziemy wnikać co w nim było:) ewentualnie co się rozlało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 23:11, Dodo1345 napisał:

Zna ktoś może zawartość numeru Cd-action z września?

Dopiero dzisiaj zaczęły sie przecieki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 23:13, reykan napisał:

No a ile ty już trzymasz tą podkładkę pod myszką. Może jak ją tam dawałeś to miałeś katar czy
coś.


Raz na pewno nie miałem kataru ani siennego ani zwyczajnego gdy rozpakowywałem ją a mam ją od samego początku i nie wietryłem jej na balkonie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2007 o 23:15, Gall historyk napisał:


Raz na pewno nie miałem kataru ani siennego ani zwyczajnego gdy rozpakowywałem ją a mam ją
od samego początku i nie wietryłem jej na balkonie itp


Poprostu trafileś jedną na 1000 nieśmierdzących podkladek ty szczęściarzu;) bo nawet w gazecie coś pisali że dodaja do niej jakis zapach zdachlej ryby błłłę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2007 o 23:18, Mixon1988 napisał:

Poprostu trafileś jedną na 1000 nieśmierdzących podkladek ty szczęściarzu;) bo nawet w gazecie
coś pisali że dodaja do niej jakis zapach zdachlej ryby błłłę!!!


Tak wiem czytałem list w AR o tej podkładce że wprowadza w sen narkotyczny:)Może dlatego jak ją rozpakowałem grałem jakoś intensywniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się