kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

A mi się spodobała reklama Witchera teraz dopiero ją zauważyłem:) Na jednej stronie taka hmm no kusząca pani z napisem "Dla jednych kusząca propozycja" odwracamy kartke a tam wiedżmin ja zabija i okazuje się że to wampir a do tego napis "..dla innych poprostu praca" xD Genialna reklama xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już nie wiem. GF 4 MX i na minimalnych tak się tnie że pochodzę 2 sekundy zwis na 30sek i znowu 2 sek i tym razem np. 40 sek. Na tej karcie chodził nawet Most Wanted który ma znacznie lepszą grafikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurka, nowe CDA, plakat z Geraltem *_*, inne newsy o Wiedźminie, a tutaj pada ;_; i nei chce siewychodzić z domu. Co najgorsze, w mojej okolicy tylko jeden kiosk ma CDA, a ten jest otwarty do 15-16 ;_;...Całę szczęście,że nie chodzę już do szkoły, bo bym musiała chyba o 6 wstawać, by kupićCDA i do szkoły zdążyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 15:51, Prince07 napisał:

A że tak się zapytam jakie są tytuły pełnych wersji gier w nowym wydaniu CD Actiona ??? :D


A czy naprawdę tak trudno odwiedzić oficjalną stronę pisma???
http://www.cd-action.pl/

Tam jest wszystko napisane... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha!
W czoraj prawie bym stracił szansę na kupno mojego CDA.
Otóż... musze się przyznac... ( Naprawdę, jest mi wstyd..) ja... zapomniałem, że jest nowe CDA
( wiem, wiem... jestem potępiony).
Gadałem sobie z AQ22 na GG, i pyta się mnie, czy mam już nowe CDA.
Musze przyznać, że poczułem się jakby mnie coś strzeliło.
Natychmiast ubrałem buty, i sprintem po schodach, a następnie do kiosku biegłem po CDA.
Kiosk jest obok mojej kamienicy, lecz tam... już nie było.
Czując, że zaraz dostane zawału pobiegłem najszybciej jak potrafiłem ( Cóż to był za bieg!!!) do kiosku dwie ulice dalej.
I.... wykupiłem ostatni numer.
Ale to jeszcze nie wszystko, bo gdy odchodziłem od kiosku jakiś 18-stolatek podszedł do kiosku i słyszę za sobą jego głos.
,,Dzień dobry. Poproszę nowe CDA".
Co zrobiłem?
Myknąłem do domu najszybciej jak potrafiłem.
I teraz mogę się rozkoszować tą zawartością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 16:30, cedricek napisał:

Ha!
W czoraj prawie bym stracił szansę na kupno mojego CDA.
Otóż... musze się przyznac... ( Naprawdę, jest mi wstyd..) ja... zapomniałem, że jest nowe
CDA
( wiem, wiem... jestem potępiony).
Gadałem sobie z AQ22 na GG, i pyta się mnie, czy mam już nowe CDA.
Musze przyznać, że poczułem się jakby mnie coś strzeliło.
Natychmiast ubrałem buty, i sprintem po schodach, a następnie do kiosku biegłem po CDA.
Kiosk jest obok mojej kamienicy, lecz tam... już nie było.
Czując, że zaraz dostane zawału pobiegłem najszybciej jak potrafiłem ( Cóż to był za bieg!!!)
do kiosku dwie ulice dalej.
I.... wykupiłem ostatni numer.
Ale to jeszcze nie wszystko, bo gdy odchodziłem od kiosku jakiś 18-stolatek podszedł do kiosku
i słyszę za sobą jego głos.
,,Dzień dobry. Poproszę nowe CDA".
Co zrobiłem?
Myknąłem do domu najszybciej jak potrafiłem.
I teraz mogę się rozkoszować tą zawartością...

Ja kiedyś byłem uzależniony od cda. Oduczyła od tego mnie moja skąpość i sam stwierdziłem, że niektóre numery są nudne.Kiedyś kupowałem tylko KS gry to też zapomniałem że wyszedł nowy numer, teraz kupuje KS gry i CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie wiem. Ta gazeta chyba sobie ze mnie jaja robi. Gothic 2 się koszmarnie tnie na minimum detalach na GF 4 MX. Przecież na tej to gra z taką grafą powinna chodzić minimum na średnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 16:39, Tomek1120 napisał:

Ja już nie wiem. Ta gazeta chyba sobie ze mnie jaja robi. Gothic 2 się koszmarnie tnie na minimum
detalach na GF 4 MX. Przecież na tej to gra z taką grafą powinna chodzić minimum na średnich.


To, że Gothic sie tnie może świadczyc jedynie o jakimś błędzie,
choć najprawdopodobniej masz za słabego kompa.
Przeczytaj dokładnie wymagania.
Aha. jeszcze jedno.
To nie jest gazeta!!!
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 16:39, Tomek1120 napisał:

Ja już nie wiem. Ta gazeta chyba sobie ze mnie jaja robi. Gothic 2 się koszmarnie tnie na minimum
detalach na GF 4 MX. Przecież na tej to gra z taką grafą powinna chodzić minimum na średnich.


LOL. Co gazeta ma do działania gry? Oni ją produkowali, oni wydawali do niej patche? Dokładnych wymagań nie podaję, bo nie mam pod ręką. Ale rozśmieszasz mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AAAAAA kupiłem CDA w BILI(taka większa biedronka) wczoraj przychodzę do domu otwieram folię a tu nie ma płytki myślałem, że się potnę co prawda i tak nic z nich z regóły nie instaluję, ale sam fakt był bardzo denerwójący NIGDY nie kupujcie czasopism w marketach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podajesz sprzeczne informacje. Jeszcze niedawno narzekałeś, że w ogóle Ci nie działa. :) Poza tym pamiętaj, że działanie gry nie zależy tylko od karty. A poza tym, może się po prostu gryźć z Twoją kartą.
PS. Ale tekst "Scenarzysto! Pomyliłeś gwiazdy z ich odbiciem w stawie" wymiata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się