kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Cóż, ja wciąż korzystam z tej CD-Actionowej podkładki, innych jakoś nie potrzebowałem, choć już niemal 2 lata ma i wiecie, zwłaszcza ta "poducha" już właściwie całkowicie padła, a logo się starło. Taka nowa podkładka - cóż, ciekawy bajer - a mysz? Wystarczy ta, którą mam, dołączona (czyli jednak będzie dołączona, tak?) nie byłaby raczej zbyt rewelacyjna.
Czekam na kolejne przecieki. CDA ma ostatnią szansę, by się wywiązać z tych obiecywanych GIGA-hiciorów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 18:23, Bingolo napisał:

no i zostałem zostałem wrogiem polski za tą myszkę xD


Lepiej niech sie pukną w głowe ci co mysleli że w nowym CDA rzeczywiscie będzie myszka.
Ludzie no żesz w mordę. Chcieli byscie dostac myszke za ok. 5-10zł w typowym sklepie ,bo na droższą CDA napewno nie stac. A kalendarz w formie okładki to fajny bajer , Przyda się :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, tylko ja ulozylem te puzzle i na podkladce jest logo CDP (wiec zasponsorowane przez CDP) a myche na zdjeciu tez widac nie wiem czemu. Jakby chcieli dac sama podkladke to chyba nie robiliby zdjecia z myszka? (Chyba ze wtedy nie byloby widac ze to jest podkladka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tej myszy, to myślałem, że to tylko takie podkreślenie, że to jest podkładka :P

A co do podkładki - też jej używam, logo też się starło, zapaszek uleciał :(, ale i tak to świetny pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje że specjalnie myszka leży na tej "podkładce" żeby wiadomo bylo że to podkładka jest, wydaje mi się że myszki nie dołączą. teraz czekać na dobre pełniaki. Przecieki ehh... to lubię;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 19:17, kedzior141 napisał:

mi się wydaje że specjalnie myszka leży na tej "podkładce" żeby wiadomo bylo że to podkładka
jest, wydaje mi się że myszki nie dołączą. teraz czekać na dobre pełniaki. Przecieki ehh...
to lubię;]

Tylko że ta teoria jest sprzeczna z tym co napisano na tej podstronie. "Najfajniejszy prezent jaki daliśmy" czy coś podobnego :P A przypomnę że podkładka już była, więc musi to być coś więcej niż tylko wymieniony przeze mnie przed chwila gadget. Myszka jest bardzo prawdopodobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 19:26, kedzior141 napisał:

a myszkę tak raczej każdy ma:)


Nie no coś ty, ja na przykład nie mam myszki :D A dodam że gram w FPS''y :| Ciężko jest, ale cóż jakoś sobie radzę. Liczę na tą myszkę :D A tak zupełnie serio to mause nie jest złym prezentem, bo liczy się gest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och weź przestań;D też jakiś czas myszki nie miałem i jakoś nie narzekałem!;] liczy się gest racja, może nas jakoś jeszcze zaskoczą tym prezentem, albo mogli by wrzócić coś takiego, co dopiero po kupnie pisma by wyszło na jaw;) jak bomb(k)a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 19:38, bartog123 napisał:

wy naprawde myslicie ze myche dadzą? :D jedno jest pewne- dadzą kilkanaście świątecznych reklam
i wstępniaka ;D


O tak to jest pewne, w zeszłym roku lub dwa to jak otworzyłem czasopismo to zasypała mnie sterta reklam xD
A czasami nie będzie jeszcze jednego numeru na święta, tam to jest reklam że hoho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 19:39, Eye-Maze napisał:

Już wiadomo coś o przeciekach na temat pełniaków?


Nie, jeszcze nie.

A co do teorii, że gest się liczy - ogólnie jest prawdziwa, ale jeśli chodzi o tą konkretną sytuację, to jednak wolałbym super pełniaka. Którego CDA wychodzi? Bo nie mam gazetki pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 19:39, Eye-Maze napisał:

Już wiadomo coś o przeciekach na temat pełniaków?

NIE, może mógłby ktoś czytać poprzednie posty. ;|

No i prośba do moderatorów o podpięcie posta, bo trochę drażni ta już niewiedza niektórych i spamowisko się robi(nie aż takie duże) ;/

Przecieki będą najpierw tutaj http://www.cdaction.pl/ ,gdzie polecam sprawdzać zanim się zapytamy, a nie w tym temacie, więc nie zadawać tutaj pytań dotyczących "Czy są już przecieki", bo polecam sprawdzić w linku podanym powyżej, a nie rzutem oka go strzelić. Jak tam nie ma to tutaj tym bardziej. Przecieki startują zazwyczaj tydzień przed wejściem numeru do kiosków.

No i ciekawe, czy naprawdę to będzie myszka dołączona do CDA(ale ja bardziej myślę, że to będzie po prostu kupon rabatowy albo ten wyjątkowy prezent to tylko podkładka-kalendarz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nieodparte wrażenie, że tu niektórzy na forum całkowicie zdurnieli. Jak wy chcecie mieć myszkę w piśmie za 14.90zł? Przecież to się kompletnie nie kalkuluje. A co do podkładki: może być, ale jak zobaczyłem logo z Wiedźminem to od razu poszedłem do kibelka zwrócić zawartość żołądka. ILE pytam się ILE RAZY jeszcze będę musiał widzieć mordę Wiedźmina? Nie wystarczyło kilka zapowiedzi, beta-testów, recenzji (z zawyżoną oceną), plakatów, naklejek, książeczek, okładek... Ludzie, ja rozumiem że to Polskie i trzeba chwalić, ale czy aktualnie na rynku nie ma przypadkiem dużo lepszych gier? Żebym ja musiał widzieć ten ryj przez cały rok? Ale numer i tak kupię, jak zawsze, a tą podkładkę spalę w piecu. Ot, zachowam się jak antyfan. A ten bonus to z pewnością kolejny powód dla antyfanów CDA by go nadal nienawidzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 21:01, Agntx napisał:

Mam nieodparte wrażenie, że tu niektórzy na forum całkowicie zdurnieli. Jak wy chcecie mieć
myszkę w piśmie za 14.90zł?

Ludzie są po prostu zbyt łatwowierni:)

Dnia 27.11.2007 o 21:01, Agntx napisał:

A co do podkładki: może
być, ale jak zobaczyłem logo z Wiedźminem to od razu poszedłem do kibelka zwrócić zawartość
żołądka.

Małe sprostowanie. To ma być podkładko-kalendarz, a więc oznacza to, że będą jeszcze inne postacie z gier.
>ILE pytam się ILE RAZY jeszcze będę musiał widzieć mordę Wiedźmina?
A ktoś ciebie zmusza z bronią przy skroni? Nie podoba się, to nie oglądaj, problem masz, kurna...
>Nie wystarczyło

Dnia 27.11.2007 o 21:01, Agntx napisał:

kilka zapowiedzi, beta-testów, recenzji (z zawyżoną oceną), plakatów, naklejek, książeczek,
okładek...

To się nazywa marketing. Najpierw promuje się grę przed premierą, a później po niej. Naiwny ten, kto myślał że dwa dni po premierze znikną reklamy gry...
>Ludzie, ja rozumiem że to Polskie i trzeba chwalić, ale czy aktualnie na rynku nie

Dnia 27.11.2007 o 21:01, Agntx napisał:

ma przypadkiem dużo lepszych gier?

Nie w przypadku gier RPG, gdzie obecnie mamy zastój.
>Żebym ja musiał widzieć ten ryj przez cały rok?
Co najwyżej pół roku, bo tyle jak dotąd trwała promocja gry.
>Ale numer

Dnia 27.11.2007 o 21:01, Agntx napisał:

i tak kupię, jak zawsze, a tą podkładkę spalę w piecu. Ot, zachowam się jak antyfan. A ten
bonus to z pewnością kolejny powód dla antyfanów CDA by go nadal nienawidzić.

Jak już to gadżet, nie bonus. I nie antyfanów CDA, tylko wiedźmina... nie każdy kto nie lubi CDA, musi także nie lubić Witchera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się