kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

ale zrabali z ta podkladka-kalendarzem
nie dosc ze przez nia cena skoczyla o 1 zl i musialem sie wracac do chaty to jeszcze jak otworzylem ta podkladke z folli to to takie przezroczyste sie urwalo ;/
ch*** klej maja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 19:46, plmko napisał:

jakie rpg''i??? tylko wiedzmin i DODATEK do nwn2, więc tych fps''ów dobrych więcej w jednym
numerze niż cały rok rpg''ów

No wiesz. To nie zależy od CDA, bo to nie ich wina, że w tym miesiącu żadnych dobrych RPG''ów nie było wydanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 21:28, cichy10 napisał:

> jakie rpg''i??? tylko wiedzmin i DODATEK do nwn2, więc tych fps''ów dobrych więcej w jednym

> numerze niż cały rok rpg''ów
No wiesz. To nie zależy od CDA, bo to nie ich wina, że w tym miesiącu żadnych dobrych RPG''ów
nie było wydanych :)

wiem, ja tylko tłumaczyłem koledze że wcale nibyło tak wielu rpg''ów jak mu sie wydaje w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 21:34, Tomek1120 napisał:

podkładka fajna tylko szkoda że moja laserowa mysz dziwnie lata na niej. Na żadnej innej się
to nie zdażyło.

Kiepska optyka,bądź niskobudżetowa/starego typu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 17:42, NuGGet napisał:


Spokojnie, na anty-faństwo nie przechodzę, jeszcze nie zidiociałem ;) Po prostu przestaje kupować
CDA, szkoda mi już nerwów. Wydaje na to co miesiąc 15 zeta, i szkoda mi tych pieniędzy skoro
płyta w co drugim numerze mi nie działa.

To może przestań je kupować w Empiku, bądź w innych większych stoiskach z czasopismami? Bo takie duże sklepy, to lubią "prześwietlać" te numery, a to szkodzi płytom. Sam miałem taki przypadek, kiedy mi sprawdzali elektronicznie cenę. Płyty ledwo co dały się odczytać.
Kupuj w normalnych, szarych kioskach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2007 o 21:49, Darkstar181 napisał:

To może przestań je kupować w Empiku, bądź w innych większych stoiskach z czasopismami? Bo
takie duże sklepy, to lubią "prześwietlać" te numery, a to szkodzi płytom. Sam miałem taki
przypadek, kiedy mi sprawdzali elektronicznie cenę. Płyty ledwo co dały się odczytać.
Kupuj w normalnych, szarych kioskach:)

No właśnie ja CDA zawsze kupuję w kiosku :P Tylko raz w życiu kupiłem CD Action w jakimś supermarkecie, tak to zawsze w kiosku kupuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 21:47, Geek with AS napisał:

> podkładka fajna tylko szkoda że moja laserowa mysz dziwnie lata na niej. Na żadnej innej
się
> to nie zdażyło.
Kiepska optyka,bądź niskobudżetowa/starego typu


A4 Tech X750F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 21:51, NuGGet napisał:

No właśnie ja CDA zawsze kupuję w kiosku :P Tylko raz w życiu kupiłem CD Action w jakimś supermarkecie,
tak to zawsze w kiosku kupuje :P

To chyba miałeś wyjątkowego pecha, bo mi płyty tylko raz ledwo co działały, właśnie wtedy gdy kupiłem w Empiku. Tak to wszystkie płyty z kiosków normalnie chodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 21:25, lancuch napisał:

ale zrabali z ta podkladka-kalendarzem
nie dosc ze przez nia cena skoczyla o 1 zl i musialem sie wracac do chaty to jeszcze jak otworzylem
ta podkladke z folli to to takie przezroczyste sie urwalo ;/
ch*** klej maja :(

to ma się odrywać:P
Zauważ że później bez problemu się wyrywa kartkę i przykleja :) A gdy myszka pracuje to dociska i nie sprawaia te słabe łączenia problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 21:54, Tomek1120 napisał:

> > podkładka fajna tylko szkoda że moja laserowa mysz dziwnie lata na niej. Na żadnej
innej
> się
> > to nie zdażyło.
> Kiepska optyka,bądź niskobudżetowa/starego typu
>
>
A4 Tech X750F

Hmm dziwne bo myszka jedna z droższych ( tej firmy) . Choć A4 techa nie polecam u mnie wszystkie szybko się psuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jestem szczęśliwym posiadaczem nowego numeru CD-Action :),
a co do tej podkładki to według mnie , nie lepiej by było dać tego osobno ? Mi bardziej przeszkadza to że to jest 2 w jednym, bardziej bym wolał żeby było osobno wtedy kalendarz szło by se powiesić na tablicę a podkładki se spokojnie używać, ogólnie to jest to niezły pomysł, ale w niezbyt dobrym wykonaniu :(.
A co do numeru to zawartość samego czasopisma jest naprawdę super !
Choć troszkę zawartość płytki mnie nie ucieszyła jak ta z kwietnia 2007 no ale nie jest złe ( przynajmniej Hitman i ta cała pierwsza wojna światowa może być ciekawa ale nic pozatym...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta podkładka-kalendarz capi jak nie wiem co. Szkoda ze niema demka Kane & Lynch bo chciałbym sprawdzić sobie gierkę. A tak w sumie oceny są dobre chociaż Helgate: London tak mało dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale zwalone to bo wogole denne po kilku h grania jak mi sie rece zaczely pocic to jak mi reka sie polozyla na podkladce to jak ja podnosilem to sie odrywala ;/
a pozniej ten klej mialem na lapskach :(
kupa moim zdaniem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ludzie!!! Skończcie narzekać na ten kalendarz. To najlepszy prezent w historii CDA. Co z tego że klej się przykleja? To po co tam dotykasz? Doceńcie w końcu ich starania, a nie tylko: złe, shit itp. Jak się nie podoba to w śmietnik i tyle, a nie wałkujecie tematy jakie są głupie te dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, mi się dodatek podoba. I do tego miałem w cda dwa kalendarze-podkładki xD. Więc teraz jeden używam jako podkładka a drugi jako kalendarz :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 22:53, choper napisał:

Kurde, ludzie!!! Skończcie narzekać na ten kalendarz. To najlepszy prezent w historii CDA.
Co z tego że klej się przykleja? To po co tam dotykasz? Doceńcie w końcu ich starania, a nie
tylko: złe, shit itp. Jak się nie podoba to w śmietnik i tyle, a nie wałkujecie tematy jakie
są głupie te dodatki.


O właśnie, nareszcie jakiś mądry się pokazał. Podkładka była już w nr 4/06, wg mnie bardzo wygodna, ale kalendarza z podkładką jeszcze nie było. Rzućcie na półkę jeśli macie już lepszą , ale nie marudźcie tak, błagam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dali kalendarz? To fajno, ja ciągle czekam aż prenumerata raczy dojść...
Zapytam tylko bo na stronie CDA nie znalazłem - jaki? Ścienny, biurowy, co jaki czas "przekłada się" karty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 23:05, Vaxinar napisał:

Dali kalendarz? To fajno, ja ciągle czekam aż prenumerata raczy dojść...
Zapytam tylko bo na stronie CDA nie znalazłem - jaki? Ścienny, biurowy, co jaki czas "przekłada
się" karty?

To jest podkładka pod myszkę i kalendarz w jednym. Na górze jest taka plastikowa przezroczysta karta ją się odkleja wyrywasz kartkę zaklejasz i masz aktualny miesiąc. Na jednej kartce są 2 miesiące chyba z tego co pamiętam i miejsce na notatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się