kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2007 o 23:14, Vaxinar napisał:

Jeszcze jedno mam pytanie, ale nie wiem czy będziesz wiedział.

Gdzie można sprawdzić, jak się zorientować do kiedy mam prenumeratę?

Eeee? A na ile miesięcy zamawiałeś? Patrzałeś na stronie internetowej CDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 23:15, choper napisał:

Eeee? A na ile miesięcy zamawiałeś? Patrzałeś na stronie internetowej CDA?


Na 12, ale za cholerę nie pamiętam kiedy pierwszy raz dostałem... :/ :P
A gdzie to można na stronie CDA sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 23:16, Vaxinar napisał:

> Eeee? A na ile miesięcy zamawiałeś? Patrzałeś na stronie internetowej CDA?

Na 12, ale za cholerę nie pamiętam kiedy pierwszy raz dostałem... :/ :P
A gdzie to można na stronie CDA sprawdzić?

W sumie to nie wiem bo po CDA to gnam do kiosku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatecznie wypowiem się na temat numeru po jego dogłębnym przeczytaniu, ale już rozwaliły mnie cztery rzeczy:
1. Wiedźmin na pierwszej i ostatniej stronie podkładki pod mysz. I to nie ma być niby reklama?
2. W Insiderze:
Wiedźmin, Wiedźmin,Wiedźmin,Wiedźmin,Wiedźmin,Wiedźmin,Wiedźmin,Wiedźmin,Wiedźmin,Wiedźmin...
Czy czasami w roku 2007 nie było ważniejszych i lepszych gier od Wiedźmina?
3. Gameplaye nagrane praktycznie z początków gier
4. Debilny błąd reklamodawców - zobaczcie na drugą stronę. Cytuję: "Gra komputerowa na podstawie PROSZY Andrzeja Sapkowskiego". Buhahahaha :D xP
To pewnie tylko skromny początek zaskakujących elementów w CDA. Ale więcej napiszę po przeczytaniu.

PS. Podkładka strasznie buracka, ale nawet fajna. Już sobie na niej spoczywa mysz Logitecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 23:16, Vaxinar napisał:

Na 12, ale za cholerę nie pamiętam kiedy pierwszy raz dostałem... :/ :P
A gdzie to można na stronie CDA sprawdzić?

Jak prenumerata będzie się kończyła, przyślą do Ciebie list z informacją. Nie musisz się martwić, że coś Cię ominie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Denerwują mnie zachowania niektórych osób na tym forum. Jak można bez przerwy nażekać na gadżet i pełniaki? Jak? Jaka gazeta da wam więcej? Hitman 3 oraz Panzer Elite Action to gry za odpowiednio 25zł i 39zł, dodajcie do tego także pozostałe pełniaki, które też słabe nie są, pozostałą zawartość płytki, prawie 200 stronnicowe posmo i owy gadżet, a otrzymacie zawartość za około 80zł! Jak nie wierzycie to sobie policzcie. Przestańcie w końcu narzekać, że pełniaki nie w waszym stylu itd. Pochwalilibyście raz redakcję za morderczą pracę, za ich starania, ich chęci i pasje, którymi się z nami dzielą przez cały rok. Jest grudzień a więc miesiąc szczególny i dosyć mam tego bla bla bla jakie to CDA jest złe, bo dali Hitmana a ja już go mam itp. Każdy jest człowiekiem i ma prawo do lepszych i gorszych chwil, ale ten numer jest po prostu genialny. Dlatego wszyscy i tak kupujecie CDA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 06:23, CuCa napisał:

Denerwują mnie zachowania niektórych osób na tym forum. Jak można bez przerwy nażekać na gadżet
i pełniaki? Jak? Jaka gazeta da wam więcej? Hitman 3 oraz Panzer Elite Action to gry za odpowiednio
25zł i 39zł, dodajcie do tego także pozostałe pełniaki, które też słabe nie są, pozostałą zawartość

Hitman: Kontrakty kosztuje 24,90 zł i to, jak kupisz trylogię ;P.

Dnia 05.12.2007 o 06:23, CuCa napisał:

płytki, prawie 200 stronnicowe posmo i owy gadżet, a otrzymacie zawartość za około 80zł! Jak
nie wierzycie to sobie policzcie. Przestańcie w końcu narzekać, że pełniaki nie w waszym stylu
itd. Pochwalilibyście raz redakcję za morderczą pracę, za ich starania, ich chęci i pasje,
którymi się z nami dzielą przez cały rok. Jest grudzień a więc miesiąc szczególny i dosyć mam
tego bla bla bla jakie to CDA jest złe, bo dali Hitmana a ja już go mam itp. Każdy jest człowiekiem
i ma prawo do lepszych i gorszych chwil, ale ten numer jest po prostu genialny. Dlatego wszyscy
i tak kupujecie CDA...

Każdy może narzekać, nie wszystkim mogą się pełniaki, czy gadżety podobać, tak jak Tobie. A to, że sobie wyliczyłeś 80 zł, nie znaczy, że za to 80 zł dostajemy dobrą jakość. I nie wszyscy kupują CDA. Chociaż ja akurat tak, ale najnowszego numeru jeszcze nie mam :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 17:49, NuGGet napisał:


> ja kupuje CDA do poczytania, płytkę uruchamiam rzadko, więc nawet nie wiem czy działają:-)

> raczej nigdy nie było z tym problemów. zawsze może służyć jako podstawka pod kubek. choć
trochę
> droga, fakt...
Ja też przeważnie kupowałem CDA żeby sobie poczytać, bo fakt, pismo fajne. Ale czasami jakaś
dołączona gra mi się podoba, chciałbym w nią pograć, a tu nie ma jak :/


Czytnik LG, jak mniemam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 00:18, Agntx napisał:

Ja ostatecznie wypowiem się na temat numeru po jego dogłębnym przeczytaniu, ale już rozwaliły
mnie cztery rzeczy:
1. Wiedźmin na pierwszej i ostatniej stronie podkładki pod mysz. I to nie ma być niby reklama?


>>>A jaby byl na np. 2 i 7 to by cos zmienialo?

Dnia 05.12.2007 o 00:18, Agntx napisał:

2. W Insiderze:
Wiedźmin, Wiedźmin,Wiedźmin,Wiedźmin,Wiedźmin,Wiedźmin,Wiedźmin,Wiedźmin,Wiedźmin,Wiedźmin...
Czy czasami w roku 2007 nie było ważniejszych i lepszych gier od Wiedźmina?


>>>Wedle CDP pewnie nie :). A i ja jak bedzie robil swe zestawienie Gra Roku 2007 to dam go wysoko. A co, nie mozna?

Dnia 05.12.2007 o 00:18, Agntx napisał:

3. Gameplaye nagrane praktycznie z początków gier


>>>Nawet jesli to prawa, to co za problem? Gameplay ma pokazywc jak wyglada granie, a nie byc przewodnikiem po grze, czy prezentacja jej kolejnych etapow.

Dnia 05.12.2007 o 00:18, Agntx napisał:

4. Debilny błąd reklamodawców - zobaczcie na drugą stronę. Cytuję: "Gra komputerowa na podstawie
PROSZY Andrzeja Sapkowskiego". Buhahahaha :D xP


>>>Jest jeszcze inny babol, gorszy - "frekFwencja" w heayh Cybersport. Ale to juz problem reklamodawcow, my nie mamy ZADNEGO PRAWA by dokonywac poprawek i korekty reklam.

Dnia 05.12.2007 o 00:18, Agntx napisał:

PS. Podkładka strasznie buracka, ale nawet fajna. Już sobie na niej spoczywa mysz Logitecha.


>>>To jakby powiedziec "ta dziewczyna to straszny kaszalot ale za to sliczna" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 08:34, NuGGet napisał:


> Czytnik LG, jak mniemam?
Tak, ale co to ma do rzeczy?



Po prostu z zupelnie niejasnych przyczyn te czytniki w jakis sposob nie lubia coverkow (chodzi o technologie "wypalania" takich plyt). Nie wszystkie i nie kazda ale taki problem istnieje. Panowie z LG od pol roku nad tym siedza czemu tak jest i moze cos wymysla. Ale jesli masz juz kogos winic - to tworcow tej nagrywarki, nie nas, bo to nie jest nasza wina, ze ktos w LG popelnil jakis blad konstrukcyjnyny. W koncu te same plyty na kazdym innym czytniku chodza jak zloto. Jak bedziesz kiedys robil upgrade to radze zmienic to urzadzenie. Nie mam nic do LG ale z nagrywarkami to jakby troszke im nie wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2007 o 08:41, smuggler napisał:

Po prostu z zupelnie niejasnych przyczyn te czytniki w jakis sposob nie lubia coverkow (chodzi
o technologie "wypalania" takich plyt). Nie wszystkie i nie kazda ale taki problem istnieje.
Panowie z LG od pol roku nad tym siedza czemu tak jest i moze cos wymysla. Ale jesli masz juz
kogos winic - to tworcow tej nagrywarki, nie nas, bo to nie jest nasza wina, ze ktos w LG popelnil
jakis blad konstrukcyjnyny. W koncu te same plyty na kazdym innym czytniku chodza jak zloto.
Jak bedziesz kiedys robil upgrade to radze zmienic to urzadzenie. Nie mam nic do LG ale z nagrywarkami
to jakby troszke im nie wyszlo.

Ale to nie wszystkie covery mi tak chodzą, czasami płyty z CDA działają mi bez problemów, a czasami w ogóle nie idzie ich odtworzyć :/
W każdym razie, przepraszam, myślałem że to coś jest nie tak z Waszymi coverami. Kurcze, a napęd kupiłem nie tak dawno, i już musze go zmienić, ehh :/ Jeszcze raz przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Spoko, rozumiem twe wk****nie. :)

Po prostu ci tlumacze, ze nie jest to akurat nasza wina, w koncu zaden dla nas interes, ze sie ludzie do pisma zniechecaja, gdy im plytki nie chca chodzic. Gdyby to byla wina plytki wymienilibysmy ci od reki i jeszcze cos dorzucili za nerwy. No ale tak, to po prostu masz rosyjska ruletke - moze pojdzie, moze nie... Wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 08:46, smuggler napisał:

Po prostu ci tlumacze, ze nie jest to akurat nasza wina, w koncu zaden dla nas interes, ze
sie ludzie do pisma zniechecaja, gdy im plytki nie chca chodzic. Gdyby to byla wina plytki
wymienilibysmy ci od reki i jeszcze cos dorzucili za nerwy. No ale tak, to po prostu masz rosyjska
ruletke - moze pojdzie, moze nie... Wspolczuje.

W sumie to CDA najczęściej kupuje żeby tylko poczytać, płytki odpalam tylko jak jest coś ciekawego dla mnie. Akurat zawsze mam takiego pecha że jak trafi się fajna gra, to mi akurat ta płyta nie chce działać :P
No nic, ale problem się wyjaśnił, wina DVD Romu. Czyli CDA nadal kupuję, tylko to nieszczęsne DVD muszę sobie wymienić :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też masz problem z DVD? Ja właśnie dzisiaj kupiłem i mi nie chce odtworzyć - pojawia się komunikat - "Cannot open E:\region.dat" czy coś takiego... i też mam nagrywarkę LG... szlag!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 09:05, Woko11 napisał:

Też masz problem z DVD? Ja właśnie dzisiaj kupiłem i mi nie chce odtworzyć - pojawia się komunikat
- "Cannot open E:\region.dat" czy coś takiego... i też mam nagrywarkę LG... szlag!

Niestety, Smuggler napisał wyżej że coverki z CDA mają problem z czytnikami LG :/ Tez mam DVD Rom LG i też nie mogę odtworzyć płyty, tak samo jak Ty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dziwne bo jakoś wcześniej problemu z ich płytkami nie miałem. No nic... chyba będę musiał pójść do kumpla i sobie instalki pozgrywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi teraz wszytko chodzi, ale płytka z numeru 132 mi nie chodzi, nie wiem czemu.
Jak chce zainstalować którąś z gier co tam były to, albo mi się nie chce włączyć menu, albo jak już mi się uda włączyć to jak chce to zainstalować to mi się zawiesza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się