kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2008 o 13:32, krl.krl napisał:

Jednak Smg często powtarza, że wystarczy popatrzeć na stare zdjęcia i chwilę pomyśleć aby domyślić
się kim on jest.


No właśnie. No to popatrzcie, pomyślcie, a nie cały czas spekulujecie któż to może być. Powiedzcie mi tylko po co wam to? To tak samo jakbyśmy nieznali autora rysunków Klary. Kiedy wyszło by na jaw, że to Marek Lenc to byście się zawiedli, bo to normalny człowiek, a nie przybysz z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 15:47, Moras1990 napisał:


> Jednak Smg często powtarza, że wystarczy popatrzeć na stare zdjęcia i chwilę pomyśleć
aby domyślić
> się kim on jest.

No właśnie. No to popatrzcie, pomyślcie, a nie cały czas spekulujecie któż to może być. Powiedzcie
mi tylko po co wam to? To tak samo jakbyśmy nieznali autora rysunków Klary. Kiedy wyszło by
na jaw, że to Marek Lenc to byście się zawiedli, bo to normalny człowiek, a nie przybysz z
kosmosu.


chętnie bym to zrobił ale czytam cd-a dopiero trochę ponad pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2008 o 15:50, krl.krl napisał:

chętnie bym to zrobił ale czytam cd-a dopiero trochę ponad pół roku


Zawsze można zdobyć numery achiwalne. Dla chcącego nic tudnego.
Zapytam jednak ponownie: Po co to? Daj(dajcie) mi poważne argumenty dla, których warto to wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 15:59, Moras1990 napisał:

Zapytam jednak ponownie: Po co to? Daj(dajcie) mi poważne argumenty dla, których warto to wiedzieć.


z tym to nie do mnie - nie interesuje mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 15:59, Moras1990 napisał:

Zapytam jednak ponownie: Po co to? Daj(dajcie) mi poważne argumenty dla, których warto to wiedzieć.

Czy ja wiem ? Zżera ich może typowa, ludzka ciekawość ? :D Dla mnie to Smuggler i tyle. Nie interesuje mnie czy któryś z redaktorów się pod niego podszywa, czy sprzątaczka z redakcji. Fajnie prowadzi AR i to się liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 19:50, kolektor napisał:

> Zapytam jednak ponownie: Po co to? Daj(dajcie) mi poważne argumenty dla, których warto
to wiedzieć.
Czy ja wiem ? Zżera ich może typowa, ludzka ciekawość ? :D Dla mnie to Smuggler i tyle. Nie
interesuje mnie czy któryś z redaktorów się pod niego podszywa, czy sprzątaczka z redakcji.
Fajnie prowadzi AR i to się liczy :)


Raczej nikt się pod niego nie "podszywa". widać by to było po stylu pisania. Chyba że to rzeczywiście sprzątaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sugerowałbym odświeżyć zakładkę z numerami archiwalnymi CD Action. Widnieją tam numery aż od stycznia 2003, których nie sposób zamówić, bo można zamawiać archiwalia tylko 12 numerów wstecz. Mam też pytanie czemu cena jest taka sama jak nowego numeru? Jako towar nieaktualny powinien być chyba przeceniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jestem jakimś wielkim fanem Play, a właściwie wogóle go nie kupuje ;)...
CDA jest ciekawe, zawsze znajde coś dla siebie, jeżeli nie w pełnych wersjach to w demku jeżęli tam nie
to są bonusy... Lubie także sobie poczytać recenzje nowych gier, często
dzięki temu nie kupuje czegoś dziwnego na mojego kompa :)

ja jestem na tak dla cda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, oglądaliście już wywiad Allora z Fatal1ty? :D

Ja to zrobiłem i szczerze mówiąc wywiad jest średni. O ile ten, co był bodajże 1,5 roku temu był fajny, tak ten już był nudny. Standardowe pytania, a na dodatek Allor troszkę dziwnie się zachowywał.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z moich "wyliczeń" :) wynika że pod koniec tego, lub przyszłego tygodnia powinny pojawić się przecieki ... Moim zdaniem teraz nie dostaniemy żadnego wielkiego hitu, było ich dużo pod koniec roku 2007. Raczej należy spodziewać się średniaka ... Recek dobrych gier też zbyt dużo nie będzie - moja prognoza - numer raczej średniawy będzie. Mimo to oczywiście kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 19:26, kolektor napisał:

Z moich "wyliczeń" :) wynika że pod koniec tego, lub przyszłego tygodnia powinny pojawić się
przecieki ...


A skąd pewność, że przecieki się pojawią? Dwa miechy temu na forum CDA w przeciekach, ktoś zepsuł zabawę i podał wszystkie tytuły (tłumaczył się, że widział gdzieś reklamę). Jak mnie pamięć nie myli odnośnie poprzedniego numeru (no tego obecnego) przecieków już nie było... W sumie szkoda, bo nieźle "jarały" :) wyobraźnię co też znowu dadzą w CDA. Najlepsze były potem komentarze w stylu: "Ło! Super!" lub "Eeee, kaszanka, mogli się bardziej postarać." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do poprzedniego numeru przecieków nie było, bo nie było kiedy ich zrobić. Numer ukazał się 2 dni po świętach, zbyt dużo zamieszania by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytaliście ten list, w którym jakiś ostro po**bany debil naskakiwał na Mori, że napisała list po angielsku??

Najśmieszniejsze było to jak opowiadał jaki to szpan nie jest i przechwałki, a to mówię wam przyszły murarz pewnie, co do Irlandii pojedzie. Ciekawe jak się wtedy dogada, bo narazie to 16 lat i z językiem raczej za dużo do czynienia nie miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajaj xD
Śmiałem się z tego listu:) A Smuggler też musiał mieć zdrowy ubaw.
Tacy ludzie są...Dziwni.
Nie rozumiem o co im sie rozchodzi ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>a to mówię wam

Dnia 15.01.2008 o 23:09, gaweyn napisał:

przyszły murarz pewnie, co do Irlandii pojedzie.

I będzie zarabiał 5-6 tysięcy złotych miesięcznie,jeśli mu się to uda.
>Ciekawe jak się wtedy dogada,
Nie będzie musiał, obecnie połowa(albo i więcej) populacji Irlandii to właśnie Polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 15:52, Darkstar181 napisał:

I będzie zarabiał 5-6 tysięcy złotych miesięcznie,jeśli mu się to uda.


O tak... Święta prawda, mam brata który po angielsku tylko "Hello" i zarabia niezłą kasę.

Dnia 16.01.2008 o 15:52, Darkstar181 napisał:

Nie będzie musiał, obecnie połowa(albo i więcej) populacji Irlandii to właśnie Polacy.


Dokładnie. Pół mojej rodzinki wyjechało ;P Pracują tam i są zadowoleni, to coś chyba znaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 15:52, Darkstar181 napisał:

Nie będzie musiał, obecnie połowa(albo i więcej) populacji Irlandii to właśnie Polacy.

A to mi się przypomniał taki dowcip z CDA ;]

The latest poll taken by the Government asked people who live in Ireland if they think Polish imigration is a serious problem:
23% of respondents answered: Yes, it is a serious problem.
77% of respondents answered: Absolutnie żaden. To nie jest poważna kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 19:43, Draxvoxdor napisał:

Choc w obcym jezyku i z takim pr0 rozmawial, to jednak cos innego zdecydowalo o tym ze troche
durnie sie zachowywal xP


Jakbym cię posadził przed kamerą i kazał zrobić wywiad z "Fatalem", to gwarantuję Ci, że nawet jakbyś rozmawiał po polsku wyszedł byś na pewno nie lepiej...Allor to jest redaktor w piśmie, a nie dziennikarz odpowiedzialny za wywiady z gwiazdami pro-game, więc nic dziwnego w jego zachowaniu nie widzę...to tak, jakbyś gościowi, który przez 10 lat pisał artykuły o piłce nożnej(TYLKO pisał) kazał zrobić wywiad w TV z najlepszym piłkarzem na świecie, powiedzmy że z Kaką(ostatnio wygrał wszystkie możliwe nagrody). Zapewne byłby "na luzie" i ogólnie wywiad wyszedłby naturalnie...::::::)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się