kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2008 o 20:02, Malakhir napisał:

W samym piśmie powinni dawać więcej komiksów


Hmm, moim zdaniem to bez sensu.
Komiksy z Klarą są w zupełności wystarczające. Jeżeli jesteś fanem komiksu i chcesz ich mieć więcej, proponuję kupić specjalny magazyn o komiksach.

Hmm, przecieki już niebawem. Zapewne będą w połowie nadchodzącego tygodnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 20:02, Malakhir napisał:

W samym piśmie powinni dawać więcej komiksów


Świetny pomysł! Najlepiej dajmy 130 stron komiksów, wstępniak ( gdzie będzie opisane o czym są komiksy ), spis treści NL i AR. Na kilku ostatnich stronach będą miały swoje miejsce recenzje i zapowiedzi, tak na 50 słów by nie męczyć się czytając ( najlepiej w stylu: "To w uj, a to nie" ;] ). Ah! Zapomniałbym! Trzeba jeszcze zmienić nazwę, proponuję CD-Lenc, tak by pasowało do treści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, człowiek napisał, że chciałby więcej komiksów, bo może lubi twórczość Lenca podoba, a się rzucacie na niego jakby wam zabił całą rodzinę, spalił dom i zgwałcił kota ; )... A jakby chciał więcej plakatów, to co? nie bo to nie miesięcznik młodego plastyka?
NAjelpiej wydobądźcie jego dane i pójdźcie mu spalić dom, bo śmiał taką nikczemną opinią znieważyć CDA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam prośbę, jakby ktoś mógł wrzucić mi zdjecie z czytelną recenzją Far Cry''a to byłbym wdzięczny. Numer jest jakoś chyba z czerwca 2004 roku. Bardzo mi zależy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 17:29, 143872 napisał:

A ja mam prośbę, jakby ktoś mógł wrzucić mi zdjecie z czytelną recenzją Far Cry''a to byłbym
wdzięczny. Numer jest jakoś chyba z czerwca 2004 roku. Bardzo mi zależy :D

Niestety, ale to nie możliwe. Byłoby to nielegalne. Można to zrobić tylko za zgodą autora - jeśli taką załatwisz, to nie ma sprawy :) Musiałbyś kupić archiwalny numer na stronie CDA - to chyba jedyne wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka szkoda, a ktoś kiedyś prosił żeby wrzucić zdjcie z Insidera no to wrzuciłem i nikt nic mi nie powiedział :P Podobno CDA można zamawiać tylko jeden rok wstecz, z 2005 roku mogę już nie dostać a co dopiero z 2004 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 12:09, 143872 napisał:

Jaka szkoda, a ktoś kiedyś prosił żeby wrzucić zdjcie z Insidera no to wrzuciłem i nikt nic
mi nie powiedział :P Podobno CDA można zamawiać tylko jeden rok wstecz, z 2005 roku mogę już
nie dostać a co dopiero z 2004 ;/

Ja bym mógł ci wrzucić zdjęcie tej recenzji, ale jak mówił kolektor - nie można raczej bez zgody autora.
Archiwalnego z 2004 nie dostaniesz, chyba, że na Allegro coś by się znalazło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym pochwalić dwa teksty z najnowszego CD Action.
Mianowicie chodzi mi tutaj o temat numeru Frontlines: Fuel of War oraz artykuł o Epicu. Temat numeru został moim zdaniem perfekcyjnie napisany. Dawno tak dobrze mi się go nie czytało :) Całość została moim zdaniem "łagodnie" napisana, a informacje na temat tego jak powstała firma i jak tworzona jest gra były chyba kluczem do sukcesu.
Tekst o Epic Games również został bardzo fajnie napisany. Cała historia firmy została przedstawiona w krótki, ale treściwy sposób. Czekam na kolejną część :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 14:15, Kolumb22 napisał:

Patrzcie co CDA robi dla wielkiej orkiestry świątecznej pomocy :) http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=156473
:)


Moim zdaniem to miły gest ze strony całej ekipy CD Action.
Rozdadzą kilka gierek i magazyn, a przy tym pomogą dzieciom w potrzebie, no i całemu WOŚP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki - małe pytanko:

Zaniedbałem ostatnio CDA - czy może mi ktoś powiedzieć, czy w którymś numerze była już recenzja Gears Of War PC? Znaczy się - gierę już skończyłem, chciałem się jedynie zapoznać z ich opinią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, recenzja GoW na PC była już w CDA. Konkretnie w numerze 12/2007, czyli z grudnia. Niestety tego numeru już w kioskach nie dostaniesz, pozostaje jedynie sprzedaż archiwalna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer atrakcyjny, lecz nie kupię go. ;] Nie to, że żałuję... Tylko nie mam kasy. :P Jakbym miał 10 tysięcy na koncie, to był dał stawkę 5000zł i może bym wygrał. :) Albo jakbym mógłł to bym dał nawet 500,000zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się