kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Jeszcze pianki brakuje :P

Ta, w następnym numerze pianka, za dwa miechy woda w folii, a za trzy miska. Nie będzie trzeba wstawać od kompa, żeby się ogolić. No za cztery miesiące dadzą jeszcze papierowe ręczniki, ale do tego czasu prawdziwy gracz zdąży już wyschnąć od ciepła jakie bucha z komputera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wogole co serio maszynke dali , wybaczcie ze nei przeglądne wszystkich postów od ostaniego numeru ale wiecie wakacje czasu nie ma ;**
hehe :P
O to mam patent powiem mamie zeby mi dała kase na maszynke do golenia to sobie Cda kupie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 01:02, Falconer napisał:

Dziwne. Ja całe CDA przejrzałem i nie mam maszynki... ;]

CDA jest zawsze w folii, maszynka była razem z gazetą w tej folii, jeżeli nie masz, masz prawo iść zareklamować w sklepie gdzie kupiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 01:02, Falconer napisał:

Dziwne. Ja całe CDA przejrzałem i nie mam maszynki... ;]


Może sprzedawca nie miał się czym ogolić i przywłaszczył sobie Twoją maszynkę :P.

W poprzednim miesiącu zaniedbałem czasopismo jak i również gry (przez konsol, którą zakupiłem) i postanowiłem, ze zainstaluję sobie chociaż Trackmanię. Gdy ją już uruchomił to... nie mogłem się oderwać. Miałem się już kłaść spać, jednak muszę przejechać jeszcze kilka tras. Ta gra uzależnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą przetestowałem maszynkę z CDA i jestem z niej bardzo, bardzo zadowolony... :> 3 ostrza robią swoje, a 2 paski nawilżające sprawiają, że skóra aż tak nie piecze :D Teraz moja twarz jest gładka jak pupa niemowlaka, a wszyscy wiedzą, jak to działa na kobiety... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, przypomniałem sobie 150 numer cda. We wstępniaku Mac Abra mówi o pełniakach:\( Total Annihilation K,, Tactical ops, i Deus Ex Invisible War): nie pamiętam dokładnie , ale sens zostaje: "a raczej tych pełniaków nie ma w tanich seriach". Błąd! Tactical ops- 20 zł, TA K.- nie weim być może nawet i za darmo, Deus Ex IW, wraz z dwoma "krewniakami" za 25 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Piepszona" Poczta Polska, nadal mi nie przysłali nowego CDA :( Tak czekam i czekam przy skrzynce, marznę od tygodnia i nic... :/ Niedługo z 15 złotymi do sklepu chyba pójdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 14:16, Piciambeer napisał:

"Piepszona" Poczta Polska, nadal mi nie przysłali nowego CDA :( Tak czekam i czekam przy
skrzynce, marznę od tygodnia i nic... :/ Niedługo z 15 złotymi do sklepu chyba pójdę...

No i po co ta prenumerata?? Nie lepiej iść do sklepu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 14:16, Piciambeer napisał:

"Piepszona" Poczta Polska, nadal mi nie przysłali nowego CDA :( Tak czekam i czekam przy
skrzynce, marznę od tygodnia i nic... :/ Niedługo z 15 złotymi do sklepu chyba pójdę...


Prenumeraty nie opłaca się zamawiać i to z kilku powodów. Po pierwsze to właśnie te opóźnienia, które są chyba na porządku dziennym. Drugim powodem jest to że pismo zwykle dostaje się w takim stanie że po prostu można się tylko popłakać. Owszem, są zniżki dla prenumeratorów, ale nie są one zbyt duże gdy się weźmie pod uwagę te wady, a i wyłożyć od razu 150zł jest trudniej niż te 170 w przeciągu całego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 15:34, Falconer napisał:

Dlatego też nigdy nie biorę prenumeraty. Bo co to za problem pójść 20 metrów do kiosku?
;]


Heh, ja do kiosku mam z jakieś 1,5 km, ale i tak prenumeraty nie zamierzam zamówić.
Podstawowa sprawa - stan dostarczonych CDA. Nie dość, że te w kioskach i salonach prasowych są często poniszczone (folia nic nie daje...), mają na bokach zadrapania, to jeszcze czasem się zdarza że niektóre kartki pogięte. Co dopiero myśleć, gdyby mi miał to listonosz przynieść, niosąc w torbie jeszcze masę innych rzeczy - wtedy stan CDA byłby naganny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto dobry przykład na to, jak przez marną jakość usług pocztowych traci samo CD-Action. Jeśli ktoś ma spory kawałek do kiosku/saloonu prasowego, a spóźnienia i uszkodzenia pisma go odrzucają poprostu przestanie je kupować.
Tak czy inaczej, sam kupuje CDA już od sześciu lat i cały czas w kioskach. Nie zdarzyło mi się, żeby pismo było uszkodzone, czy aby jego zawartość była niekompletna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 23:21, cedricek napisał:

Tak, gratulowac pomysłu CDA, że dali Blendera, to naprawdę super program :) Jak chcesz
wiedzieć więcej, to zagadaj, do mego kumpla Vieara, on mistrzem Blendera jest :P

a mógłbyś podać mi do niego e-maila albo gg?

Dnia 15.06.2008 o 23:21, cedricek napisał:

Dobrze, powracając do tematu, to chciałbym się zapytać: Wy także mieliście jednoczęścówkę
do golenia w ,,zestawie"? xD
Ja wiem, że redakcja CDA nie ma z tym nic wspólnego, ale to mnie po prostu powaliło :P
Pismo o grach...No, dobra: Dla graczy. Dlatego też się śmieje, że wyszło naprzeciw moim
oczekiwaniom: Akurat potrzebowałem się ogolić xD
Tak, czy siak...To trochę dziwne dodawać żyletkę do pisma dla graczy, nie uważacie?

Ciesz się. Jak pewnie zauważyłeś, dwa miesiące temu dali tą grę. teraz dali maszynkę. co to oznacza? mają nowego reklamodawcę! REKLAMODAWCA= reklama= gruba gotówka za umieszczenie reklamy. Im bardziej "wyrazisty" dodatek, tym więcej kasy. Proste, co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 17:05, xDeuSx napisał:

Tak czy inaczej, sam kupuje CDA już od sześciu lat i cały czas w kioskach. Nie zdarzyło
mi się, żeby pismo było uszkodzone, czy aby jego zawartość była niekompletna.


U mnie prawie każdy numer jest zniszczony - niezależnie od miejsca, w który go kupię :( A o CDA bardzo dbam, czytam tylko na płaskiej powierzchni, tak aby nie robić białych śladów na końcach boku okładki...
Pokaże zdjęcia:

Foto 1, 2 - Tipsomaniaki (od dołu): Tipsomaniak z Klarą, Wiedźminowski, o Gamingu
Ten środkowy w ogóle nie był przeze mnie używany, a jego stan jest beznadziejny. Taki był po wyjęciu w folii, to samo tyczy się tego z Klarą - róg również zagięty :( W najlepszym stanie jest ten o Gamingu

Foto 3 - zniszczone rogi, takie były po wyjęciu z folii...

Foto 4 - najnowszy numer, też po wyjęciu z folii. Dwa pozostałe w kiosku były jeszcze gorzej zniszczone :/

20080616173308

20080616173321

20080616173329

20080616173345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Widzę że Twoje normy są dość mocno wyśrubowane w górę :P Przyznaje szczerze, że mnie również irytuje fakt że czasami trudno w salonie znaleźć taki numer, który nie byłby nigdzie pognieciony czy rozdarty. Nie po to płace za pismo 15zł żeby wyglądało ono jak psu wyciągnięte z gardła. Owszem, jak kupuje zwykłą gazetę to na to już nie zwracam żadnej uwagi, ale tutaj sytuacja jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 17:33, master matrox napisał:

> Tak czy inaczej, sam kupuje CDA już od sześciu lat i cały czas w kioskach. Nie zdarzyło

> mi się, żeby pismo było uszkodzone, czy aby jego zawartość była niekompletna.

U mnie prawie każdy numer jest zniszczony - niezależnie od miejsca, w który go kupię
:( A o CDA bardzo dbam, czytam tylko na płaskiej powierzchni, tak aby nie robić białych
śladów na końcach boku okładki...
Pokaże zdjęcia:

Foto 1, 2 - Tipsomaniaki (od dołu): Tipsomaniak z Klarą, Wiedźminowski, o Gamingu
Ten środkowy w ogóle nie był przeze mnie używany, a jego stan jest beznadziejny. Taki
był po wyjęciu w folii, to samo tyczy się tego z Klarą - róg również zagięty :( W najlepszym
stanie jest ten o Gamingu

Foto 3 - zniszczone rogi, takie były po wyjęciu z folii...

Foto 4 - najnowszy numer, też po wyjęciu z folii. Dwa pozostałe w kiosku były jeszcze
gorzej zniszczone :/


Nie przejmuj się, każdy tak ma. Po jakimś czasie KAŻDY numer się pogniecie i wymiętoli. Przynajmniej u mnie:( A mój XIII/04 to jest tak zniszczony... ale da się go poczytać:P

A co do prenumeraty - mimo korzyści finansowych wolę zdobywać CDA w klasyczny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Wszystko się czasami niszczy, a to jeszcze aż tak zniszczone nie jest i nie ma co się smucić, bo dodaje CDA powagi :P
A moje numery są zwykle poniszczone gorzej. Od wertowania. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma rzeczy niezniszczalnych, a najnowsze nr. CDA u mnie tylko przez pierwsze 5 dni wyglądają jak nowe. Później okładka się psuję. Ale w CDA dobre jest to, że strony nie wypadają. Ja kiedyś kupowałem Play to po tygodniu połowy numeru nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się