kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2008 o 09:47, HunterO7 napisał:

Hyde-parku prezentują swoje poglady polityczne, i nie tylko, nie powinno cie dziwic.
Nie po to Polacy walczyli o wolonosc slowa, zebys ty ja teraz ograniczal. Nie chcesz
- nie czytaj...

btw. Polacy to 1(słownie;JEDEN) naród, i naprawdę nie potrzebuje ludzi którzy go chca
dzielic na ZOMO i PiS albo Polaków i POlaków


O, madrego az milo poczytac. :)

Ale nie boj nic, zaraz ci udowodnia, ze miales dziadka w NKWD, a babcie w Gestapo, a twoj ojciec to Jaruzelski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 10:20, smuggler napisał:

>
> Te felietony jakoś mi się nie podobają. To znaczy poruszają oczywiste tematy.

>>>>Podaj zatem nieoczywiste tematy, o ktorych nalezy pisac felietony.

Piszą jak
> zrobić jakąś potrawę, coś o naszej-klasie.pl i o programach w telewizji.

>>>A powinno byc o antypolsich spiskach, planach Zydow przejecia wladzy nad
swiatem, masonskich orgiach oraz o tym jak Michnik pije ludzka krew na sabacie czarownic?

A tekst smugllera
> o tabletkach w ogóle nic nie wnosił.

>>>A mial? Smialem sie z glupawej tendencji nazywania wszystkiego doslownie,
bo inaczej widac "ciemna masa" nie pojmie, ze tableta "glowobolowi stanowcze nie" nie
jest na zoladek (do tego sluzy "pierdzistop"). Ale tak miedzy nami sam fakt ,ze TY nie
pojales o czym jest felieton nie musi znaczyc, ze on jest zly. Tak jak ja nie twierdze,
ze strunowa teoria wszechswiata jest do bani, bo JA jej nie rozumiem... :)

Po pierwsze nie stwierdzaj że tego nie pojąłem. Te o tabletkach to takie nabija nie się z nazw. Dobra przesadziłem, nie każdemu da się dogodzić tekstem. Ale fajne by był gdyby byłe teksty o ciekawostkach ze świata. Np skrytykować nastolatka grającego z Azji. Albo jakieś studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 10:12, smuggler napisał:

No pewnie. I mercedesy SL po 2000 zl/sztuka - ja rozumiem jakosc mo ale bez przesady,
a producentowm 2000 zl tez by wystarczylo.

Jakbyście się postarali to SLki mogły by być (W demku następnego NFSa)

Dnia 10.11.2008 o 10:12, smuggler napisał:

... CO?! jakim prawem obnizyliscie mi pensje do 5 zl miesiecznie?! Nie zgadzam sie, nic
mnie nie obchodzi, ze nasz produkt ma staniec bo konsument mowi, ze za duzo chcemy?

E tam... od 5zł nagle się nie zbiednieje :D...

Dnia 10.11.2008 o 10:12, smuggler napisał:

Prawda? Nie ma takiej obnizki cudzej pensji, ktorej bysmy nie wytrzymali. Ale od NASZEJ
pensji to wara! Nie damy! :)

No tutaj to już bez komentarza :}


edit: Panie redaktorze :), czy będzię źle jeśli wykorzystuje tekst z waszej gazety jako podpis???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoooo Kormacze będzie śpiewać na PGA :D Nie mogę się doczekać xD

PS. Smugglerze - czy za jakąś, powiedzmy, średnią pizze szansa na wygraną w jakimkolwiek zapowiedzianym konkursie na PGA będzie choć trochę większa? Albo chociaż pozakolejkowe przyjęcie po autografy? :]

@peryfraz --> Czasopismo, kolego, CDA to czasopismo... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2008 o 10:17, smuggler napisał:

A tu sie odzewal Polak, ktory dzieli nasz na tych lepszych i zapewne zdrajcow,
bo POlakow. I to mowi ktos, kto biada, ze za duzo polityki itd. Pogratulowac, kurde,
pogratulowac. Polityki w CDA jak na lekarstwo, czasem jakas metafora w recenzji, czasem

To jest SUBIEKTYWNE TWOJE ODCZCZUCIE.

Dnia 10.11.2008 o 10:17, smuggler napisał:

cos w GW (w koncu kazdy sobie cos tam o niej czasem powie). Bylo duzo, gdy polityka pchala
sie nam z butami w gry (pomysly koalicjanta Pewnej Partii... w stylu "zakaz dystrybucj
igier zawierajacych przemoc" czy "my lepiej od PEGI wiemy jakie gry sa brutalne i tych
zakazemy" etc). Ale gdy ona sobie poszla, to i u nas jej niewiele.

Ale coz, jak rozumiem nie o to chodzi, ze o polityce jest, tylko ze nie podzielamy pogladow
szanownego pana w tej sprawie, wiec obraza.

Wiedziałem że tak napiszesz. Iii tam , dobrze wiem jakie poglądy się sprzedadzą.
Moje poglądy?
Jestem przyzwyczajony do tego że nikt praktycznie nie podziela ich.

Dnia 10.11.2008 o 10:17, smuggler napisał:


Ale nie ma sprawy, kazdy czyta co chce. Chocby Nasz Dziennik, gdzie szczegolowo oddzielaja
Patriotow od Zaprzancow i Zydow oraz Masonow. Polecam. :)

Czytałeś ?

Dnia 10.11.2008 o 10:17, smuggler napisał:



***

>No, na koniec postu to sie uwolniłeś od polityki... ;/
Wiedziałem także że ktoś napisze taki post.Tyle że pytanie, PŁACISZ COŚ ZA MOJE WYPOCINY?
Wybacz. Ja płaciłem za tamto. I nie płacę

Dnia 10.11.2008 o 10:17, smuggler napisał:

Nie po to Polacy walczyli o wolonosc slowa, zebys ty ja teraz ograniczal. Nie chcesz - nie czytaj...

Przeca napisałem co i jak z GW, ale od razu porównanie do walki itp. Niedługo zapewne zostanę oskarżony o zamordyzm etc. i bycie antypolakiem
A to, ze redaktorzy cda we wlasnym Hyde-parku prezentują swoje poglady polityczne,

>btw. Polacy to 1(słownie;JEDEN) naród, i naprawdę nie potrzebuje ludzi którzy go chca dzielic na ZOMO i PiS >albo Polaków i POlaków
Jeżeli już zbaczamy To -
Cóż, jak widzę profesjonalistów od radia którego nie słuchali, żelaznego kanclerza co wszystko robi po swojemu(i dlatego przegrał wybory), i pana populistę co mówi że by zabił webba(inna sprawa że nikt o to się nie oburzał, bo zaszczuli się wszyscy na niego, ale o Olejnik to jakże , jaka afera) , a później chce radykalnych działań wobec pedofilów, które po jakimś czasie się wyciszają.

To sądzę że temu narodowi by się przydał podział i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2008 o 11:26, Piciambeer napisał:

@peryfraz --> Czasopismo, kolego, CDA to czasopismo... :P


Jeju ^^ Kolejna osoba xD... Przejęzyczyłem się :P

To żeby jasne było:

Przejęzyczyłem się... CDA to C Z A S O P I S M O

pasi :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 11:46, smuggler napisał:

Okladka 1
okladka 2


O co chodzi z tymi okładkami? Ja dostałem w prenumeracie numer z tą drugą okładką, i do sklepów nie patrzyłem. Można sobie w sklepie wybrać, czy jak? (mi to różnicy nie robi, ale jestem ciekaw)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 13:55, Krizard napisał:

O co chodzi z tymi okładkami? Ja dostałem w prenumeracie numer z tą drugą okładką, i
do sklepów nie patrzyłem. Można sobie w sklepie wybrać, czy jak? (mi to różnicy nie
robi, ale jestem ciekaw)

Jeśli jest taka możliwość to można sobie wybrać numer z interesującą Cię okładką. U mnie np w jednym kiosku wylądował Fallout, a w innym RA3 : |.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 10:41, xD ominik napisał:

> >
>
Po pierwsze nie stwierdzaj że tego nie pojąłem.


1. Felieton BYL o CZYMS.
2. Ty mowisz, ze by o NICZYM.
3. Wniosek: nie pojales o czym byl.

Te o tabletkach to takie nabija nie się

Dnia 10.11.2008 o 10:41, xD ominik napisał:

z nazw.


>>>A nie wolno?

Dobra przesadziłem, nie każdemu da się dogodzić tekstem. Ale fajne by był gdyby

Dnia 10.11.2008 o 10:41, xD ominik napisał:

byłe teksty o ciekawostkach ze świata. Np skrytykować nastolatka grającego z Azji. Albo
jakieś studio.


>>>Pisze felietony o czym mi w duszy zagra. Tu mamy pelna dowolnosc, pisanie na zamowienie o czyms to jak jazda taksowka, a ja wole free-ride. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 11:17, peryfraz napisał:

> No pewnie. I mercedesy SL po 2000 zl/sztuka - ja rozumiem jakosc mo ale bez przesady,

> a producentowm 2000 zl tez by wystarczylo.
Jakbyście się postarali to SLki mogły by być (W demku następnego NFSa)


###Facet, bzdury wypisywales i teraz sie nie wykrecaj.

Dnia 10.11.2008 o 11:17, peryfraz napisał:

> ... CO?! jakim prawem obnizyliscie mi pensje do 5 zl miesiecznie?! Nie zgadzam sie,
nic
> mnie nie obchodzi, ze nasz produkt ma staniec bo konsument mowi, ze za duzo chcemy?

E tam... od 5zł nagle się nie zbiednieje :D...


###Czytaj ze zrozumieniem. Nie O 5 zl a DO 5 zl. A jesli od 5 zl sie nie zbiednieje to dasz publicznie tutaj slowo, ze bedziesz wyslal na moje konto bankowe 5 zl miesiecznie tak przez rok-dwa chocby?

Dnia 10.11.2008 o 11:17, peryfraz napisał:

> Prawda? Nie ma takiej obnizki cudzej pensji, ktorej bysmy nie wytrzymali. Ale od
NASZEJ
> pensji to wara! Nie damy! :)
No tutaj to już bez komentarza :}


###Bo to szczera prawda. Bez problemy znioslbys zebysmy sprzedawali pismo po kosztach albo i ponizej jego, ale jakby ciebie mieli zwolnic "bo musimy szukac oszczednosci" to bylby wrzask jaka to niesprawiedliwosc i kur...stwo.

Dnia 10.11.2008 o 11:17, peryfraz napisał:


edit: Panie redaktorze :), czy będzię źle jeśli wykorzystuje tekst z waszej gazety jako
podpis???


###Nie bedzie zle. A ktory, tak z ciekawosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 11:49, Dark Energy napisał:


> A tu sie odzewal Polak, ktory dzieli nasz na tych lepszych i zapewne zdrajcow,
> bo POlakow. I to mowi ktos, kto biada, ze za duzo polityki itd. Pogratulowac, kurde,

> pogratulowac. Polityki w CDA jak na lekarstwo, czasem jakas metafora w recenzji,
czasem
To jest SUBIEKTYWNE TWOJE ODCZCZUCIE.


A sa inne? :) Jak komus za duzo polityki w CDA to jest z kolei JEGO subiektywne odczucie, tak samo dobre jak moje.

Dnia 10.11.2008 o 11:49, Dark Energy napisał:

> cos w GW (w koncu kazdy sobie cos tam o niej czasem powie). Bylo duzo, gdy polityka
pchala
> sie nam z butami w gry (pomysly koalicjanta Pewnej Partii... w stylu "zakaz dystrybucj

> igier zawierajacych przemoc" czy "my lepiej od PEGI wiemy jakie gry sa brutalne
i tych
> zakazemy" etc). Ale gdy ona sobie poszla, to i u nas jej niewiele.
>
> Ale coz, jak rozumiem nie o to chodzi, ze o polityce jest, tylko ze nie podzielamy
pogladow

Dnia 10.11.2008 o 11:49, Dark Energy napisał:

> szanownego pana w tej sprawie, wiec obraza.

Dnia 10.11.2008 o 11:49, Dark Energy napisał:

Wiedziałem że tak napiszesz


>>>Facet, marnujesz sie. Przewiduj cyferki w totku jak taki profetyczny zmysl masz.


. Iii tam , dobrze wiem jakie poglądy się sprzedadzą.


>>>To podziel sie wiedza tajemna.

Dnia 10.11.2008 o 11:49, Dark Energy napisał:

Moje poglądy?
Jestem przyzwyczajony do tego że nikt praktycznie nie podziela ich.


>>>Aj, waj. :)


Dnia 10.11.2008 o 11:49, Dark Energy napisał:

> Ale nie ma sprawy, kazdy czyta co chce. Chocby Nasz Dziennik, gdzie szczegolowo
oddzielaja
> Patriotow od Zaprzancow i Zydow oraz Masonow. Polecam. :)
Czytałeś ?


>>>Jasne. W glebi duszy jestem masochista i lektura ND zaspokaja moje potrzeby :).

Dnia 10.11.2008 o 11:49, Dark Energy napisał:

>
***

>No, na koniec postu to sie uwolniłeś od polityki... ;/
Wiedziałem także że ktoś napisze taki post.Tyle że pytanie, PŁACISZ COŚ ZA MOJE WYPOCINY?
Wybacz. Ja płaciłem za tamto. I nie płacę


###A kto cie zmusza? Chciales - placisz, nie chcesz - nie placisz. Normalka przeciez.

Dnia 10.11.2008 o 11:49, Dark Energy napisał:


Dnia 10.11.2008 o 11:49, Dark Energy napisał:


To sądzę że temu narodowi by się przydał podział i to bardzo.


To sie podziel, tylko powiedz po ktorej stronie wisly bedziesz, zebym wiedzial gdzie nie isc. A czlowiekowi, ktory na serio mowi o podzialach (rozbiory? wojna domowa? Polska i Wolska?) to jednak zalecalbym zimny kompres na czolo i duzo plynow. Dobre na goraczke.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 14:38, peryfraz napisał:

Czyli w nastepnym numerze 3 okładki ^^??



Nie doceniasz nasz - SIEDEM.

A w planach by kazdy nabywca mial CDA z inna okladka.

Jak szalec, to szalec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2008 o 15:36, smuggler napisał:


>>>Pisze felietony o czym mi w duszy zagra. Tu mamy pelna dowolnosc, pisanie
na zamowienie o czyms to jak jazda taksowka, a ja wole free-ride. :)


To o tabletkach bardzo mi się podobało. Zresztą piszcie o czym chcecie. Już się nie będę czepiał i po przemyśleniu tej sytuacji stwierdzam iż poruszacie fajne tematy. Ale to co było o naszej klasie to były tam podane informacje o których każdy wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 15:44, smuggler napisał:

>
> > A tu sie odzewal Polak, ktory dzieli nasz na tych lepszych i zapewne zdrajcow,

> > bo POlakow. I to mowi ktos, kto biada, ze za duzo polityki itd. Pogratulowac,
kurde,
>
> > pogratulowac. Polityki w CDA jak na lekarstwo, czasem jakas metafora w recenzji,

> czasem
> To jest SUBIEKTYWNE TWOJE ODCZCZUCIE.

A sa inne? :) Jak komus za duzo polityki w CDA to jest z kolei JEGO subiektywne odczucie,
tak samo dobre jak moje.

Żaden z nas nie będzie obiektywny, ale większe prawdopodobieństwo jest że będzie bardziej obiektywny ktoś SPOZA redakcji.

Dnia 10.11.2008 o 15:44, smuggler napisał:



> > cos w GW (w koncu kazdy sobie cos tam o niej czasem powie). Bylo duzo, gdy
polityka
> pchala
> > sie nam z butami w gry (pomysly koalicjanta Pewnej Partii... w stylu "zakaz
dystrybucj
>
> > igier zawierajacych przemoc" czy "my lepiej od PEGI wiemy jakie gry sa brutalne

> i tych
> > zakazemy" etc). Ale gdy ona sobie poszla, to i u nas jej niewiele.
> >
> > Ale coz, jak rozumiem nie o to chodzi, ze o polityce jest, tylko ze nie podzielamy

> pogladow

> > szanownego pana w tej sprawie, wiec obraza.

> Wiedziałem że tak napiszesz

>>>Facet, marnujesz sie. Przewiduj cyferki w totku jak taki profetyczny zmysl
masz.

Nie żaden zmysł, tylko mentalność ludzi.

Dnia 10.11.2008 o 15:44, smuggler napisał:



. Iii tam , dobrze wiem jakie poglądy się sprzedadzą.


>>>To podziel sie wiedza tajemna.

Chyba to nie jest tajemnica że skoro target jest do młodzieży i studentów (już mniej) , to górę biorą wiodące opcje polityczne spośród tych grup. Nie będę mówił za jaką partią najwięcej młodzieży by poszło.

Dnia 10.11.2008 o 15:44, smuggler napisał:


> Moje poglądy?
> Jestem przyzwyczajony do tego że nikt praktycznie nie podziela ich.

>>>Aj, waj. :)

מזל טוב za znajomość kultury hebrajskiej xD

Dnia 10.11.2008 o 15:44, smuggler napisał:




> > Ale nie ma sprawy, kazdy czyta co chce. Chocby Nasz Dziennik, gdzie szczegolowo

> oddzielaja
> > Patriotow od Zaprzancow i Zydow oraz Masonow. Polecam. :)
> Czytałeś ?

>>>Jasne. W glebi duszy jestem masochista i lektura ND zaspokaja moje potrzeby
:).

Mam takie pytanie, czy jak ktoś nie czyta CD action a wytacza zarzuty dotyczące zawartości pisma to jest w porządku (wiem wiem, może jeszcze oglądać obrazki, smakować ale mi chodzi o brak styczności)

Dnia 10.11.2008 o 15:44, smuggler napisał:



> >
> ***
>
> >No, na koniec postu to sie uwolniłeś od polityki... ;/
> Wiedziałem także że ktoś napisze taki post.Tyle że pytanie, PŁACISZ COŚ ZA MOJE
WYPOCINY?
> Wybacz. Ja płaciłem za tamto. I nie płacę

###A kto cie zmusza? Chciales - placisz, nie chcesz - nie placisz. Normalka przeciez.

Nie będę pisał że też wiedziałem że spotkam się z takim zarzutem. Mimo iż napisałem że PRZESTAŁEM kupować.
Ktoś mi zarzucił że nie jestem apolityczny etc. tylko że nikt mi nie płaci za nasycanie tekstów polityką by się sprzedało(a szkoda).

Dnia 10.11.2008 o 15:44, smuggler napisał:



>

>
> To sądzę że temu narodowi by się przydał podział i to bardzo.
>

To sie podziel, tylko powiedz po ktorej stronie wisly bedziesz, zebym wiedzial gdzie
nie isc. A czlowiekowi, ktory na serio mowi o podzialach (rozbiory? wojna domowa? Polska
i Wolska?) to jednak zalecalbym zimny kompres na czolo i duzo plynow. Dobre na goraczke.

Hola, proszę nie nadinterpretowywać moich tekstów. Co do podziałów , to czyż naród nie jest podzielony ?
Pisowcy, Platformowcy, Ateiści , Katolicy i wszyscy się żrą nawzajem.
Niby wszędzie tak jest, ale tutaj widzę rażące niekonsekwencję (np sądzenie generała, a wybielanie obozów koncentracyjnych Piłsudskiego), nie będę się tutaj zagłębiał bo nie o tym .

Dnia 10.11.2008 o 15:44, smuggler napisał:


Te felietony jakoś mi się nie podobają. To znaczy poruszają oczywiste tematy. Piszą jak zrobić jakąś potrawę, >coś o naszej-klasie.pl i o programach w telewizji. A tekst smugllera o tabletkach w ogóle nic nie wnosił.

A żeby tylko pisali o n-k...

A jeżeli chodzi o same felietony to tak jak mówiłem, tyle że jak widzę chybione aluzje i nawiązania do polityki przykładowo w jakiejś recenzji to mnie nie powiem co strzela, tyle że bardziej to widać w internetowych magach/zinach itp. ( co koniec końców wychodzi in plus bo za nie nie płacę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2008 o 15:39, smuggler napisał:

###Facet, bzdury wypisywales i teraz sie nie wykrecaj.

Fakt, to "wyrkęcanie" nie wyszło mi najlepiej

Dnia 10.11.2008 o 15:39, smuggler napisał:

###Czytaj ze zrozumieniem. Nie O 5 zl a DO 5 zl. A jesli od 5 zl sie nie zbiednieje to
dasz publicznie tutaj slowo, ze bedziesz wyslal na moje konto bankowe 5 zl miesiecznie
tak przez rok-dwa chocby?

Sory, za szybko i nie uważne czytam... 1. gdybym miał konto bankowe 2. Gdybym był pełnoletni ;)

Dnia 10.11.2008 o 15:39, smuggler napisał:

> > Prawda? Nie ma takiej obnizki cudzej pensji, ktorej bysmy nie wytrzymali. Ale

Dnia 10.11.2008 o 15:39, smuggler napisał:

> No tutaj to już bez komentarza :}

###Bo to szczera prawda. Bez problemy znioslbys zebysmy sprzedawali pismo po kosztach
albo i ponizej jego, ale jakby ciebie mieli zwolnic "bo musimy szukac oszczednosci" to
bylby wrzask jaka to niesprawiedliwosc i kur...stwo.

Szczera prawda...

Dnia 10.11.2008 o 15:39, smuggler napisał:

###Nie bedzie zle. A ktory, tak z ciekawosci?


A jakoby ten którym się podpisuje... pod postem to widać ;)
ale żeby było jasne: "Co za kraj... piracę, to mnie wyzywają od złodziei... Kupuję oryginalne płyty- to od frajera"


>Czyli w nastepnym numerze 3 okładki ^^??


>Nie doceniasz nasz - SIEDEM.

>A w planach by kazdy nabywca mial CDA z inna okladka.

>Jak szalec, to szalec.


Nie chciałem przeceniać...

No i trzymam za słowo... 7 :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 15:44, smuggler napisał:

> Czyli w nastepnym numerze 3 okładki ^^??


Nie doceniasz nasz - SIEDEM.

A w planach by kazdy nabywca mial CDA z inna okladka.

Jak szalec, to szalec.

Tylko 7?! : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2008 o 17:03, Damianuss1 napisał:

Tylko 7?! : (



Liczmy więc na to że każdy otrzyma swoją okładkę :}
Hehe... To ja poprosze od razu z Legendary :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 18:44, peryfraz napisał:

Liczmy więc na to że każdy otrzyma swoją okładkę :}


Już prędzej dostaniecie zestaw "zrób to sam" - pusta okładka (oczywiście z naniesionymi reklamami xD)oraz kredki/flamastry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 19:08, rob006 napisał:

> Liczmy więc na to że każdy otrzyma swoją okładkę :}

Już prędzej dostaniecie zestaw "zrób to sam" - pusta okładka (oczywiście z naniesionymi
reklamami xD)oraz kredki/flamastry :P


Moze smuggler to opatentuje i w następnym numerze zamiast płyty dostaniemy właśnie to co napisałeś xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się