kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

mi to szczerze mowiac nie zawadza ze nie bedzie juz cda cd. moj naped dvd juz sie starl ze starosci a jak chcialem kupic nowy to w sklepie powiedzieli mi ze zwykly naped dvd to przezytek i same nagrywarki sprowadzaja t_t wiec mam 2 nagrywarki dvd w kompie :o imo naped dvd to nie jest jakis straszliwy wydatek i jesli kogos stac na wyadawanie 15 zl miesiecznie na pismo to i na dvd uzbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDA było pierwszym pismem CD only w Polsce, wiec niech też będzie pierwszym pismem DVD only w Polsce (a może coś przegapiłem?). Nie ma co sie rozczulać. Jak nawet kogoś nie stać od razu na napęd, to niech nawet nie kupi kilku numerów CDA i te 70-80 zł na zwykłe DVD ma w kilka miesięcy, nikt przecież nie zmusza do kupowania nagrywarki. Strata jesli chodzi o prerwę w kupowaniu CDA zapewniam, że jest niewielka, sam kupuję ze 3 najwyżej 4 razy do roku i jeszcze mam wielka nadwyzkę gier, których nawet jeszcze nie ruszyłem. Jak dla mnie czas CD minął, jedynie do wydawania muzki jeszcze moze slużyć ale pewnie też zostanie zastąpiony przez DVD za lat parę, bo nikomu nie będzie sie już oplacalo korzystać z tak starej technologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 23:07, Barbii napisał:

Mi się tam CDA podoba! Tam się rówineż liczy jakość gier, a niech ich ilość.

To sie da odczuć. Szczególnie po takich rewelacjach jak "CT Special Forces", "Conflict Desert Storm 2", "Mars - bunt robotów" i innych podobnych. Jak dla mnie to są zwykła zapchajdziury. A studia robiace te gry stać na wiele więcej. Widać, że mają potencjał ale nie wiadomo dlaczego, nie mogą go miarodajnie wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 23:12, hans olo napisał:

> Mi się tam CDA podoba! Tam się rówineż liczy jakość gier, a niech ich ilość.
To sie da odczuć. Szczególnie po takich rewelacjach jak "CT Special Forces", "Conflict Desert
Storm 2", "Mars - bunt robotów" i innych podobnych. Jak dla mnie to są zwykła zapchajdziury.
A studia robiace te gry stać na wiele więcej. Widać, że mają potencjał ale nie wiadomo dlaczego,
nie mogą go miarodajnie wykorzystać.

Nooo... w tym to masz rację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam co najwyżej mogę ponarzekać, że dają TAKIE gry :P Na moim PIII 700Mhz, 256 SDRAM, GF2 MX 64MB większość gierek dawanych ostatnio w CDA jako pełniaki nie pójdzie. Ale i tak kupuję, co miesiąc (zazwyczaj w dniu premiery ;P), dla samych artykułów, i tu też trochę żal , bo kiedyś czytałem od deski do deski, a teraz zbytnio czasu nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Technologia idzie do przodu, nie ma sensu oglądac się na tych, którzy nie ulepszają komputera. Może za kilkanaście lat CD-Action będzie dawało tylko płytki Blu-Ray. A napęd DVD i tak trzeba kupic, bo mało gier wychodzi na archaicznych płytach CD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...) kupic, bo mało gier wychodzi na archaicznych płytach CD.
Jak dla mnie to stanowczo za dużo. wiele nagrywarek DVD ma problemy z odczytem CD i ja np. mam strasznego pietra kupując grę na CD, bo gwarancja na grę nie obejmuje takich przypadków, a tylko DVD daje mi pewność, ze sobie pogram. Tymczasem gier na DVD tak na prawdę nadal ze świecą szukać. Jest wprawdzie coraz lepiej ale taki np. W40k mógłby wyjść w jakiejś kompletnej edycji DVD only. Tak samo wiele innych gier, które osobiście chciałbym kupić i nawet nie żałowałbym kasy ale CD mnie odstrasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze płyty CD były pierwowzorami dla DVD. A każdy pierwowzór kiedyś staje się zapomniany. Za niedługo zastąpią Blu-ray. DVD teraz są opłacalniejsze niż CD i pewnie dlatego w CDA taka nagła decyzja.

PS. Wiem że napisałem troche nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie koniec CD...teraz nie będę miał problemu z kupnem wersji DVD.I dobrze,bo czasami wykupywali wszystkie DVD-ki i musiałem się zadowolić wersją CD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 19:27, Skywalker560 napisał:

Wreszcie koniec CD...teraz nie będę miał problemu z kupnem wersji DVD.I dobrze,bo czasami wykupywali
wszystkie DVD-ki i musiałem się zadowolić wersją CD...


Popieram, ja nie mogłem znaleźć wersji DVD, a teraz nie będę miał z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 19:53, Calvaron napisał:

Co wy macie do tych CD???


Są troche niewygodne, lepiej instalowac grę z jednej DVD niz żonglowac co 2 minuty 5 cedekami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam DVD już od jakiś 3 lat. Polecam DVD firmy LG. Nigdy nie miałem z nią problemów, a i CDA wreście wysłuchało moich próśb :) Ja osobiście nie mm nic do napędów CD, ale np. ja byłem w wakacje w Augustowie nigdzie nie mogłem dostać edycji DVD i zostałem zmuszony do kupna CD ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersji CD nie opłacało sie kupować, bo prawie nic nie mozna było na 4 płytki zmieścić i wszystkie najciekawsze rzeczy były tylko na DVD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się