kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2006 o 16:40, BzyQacz napisał:

Hitman: Codename 47 - 8/10.
Hitman: Silent Assasin - 8+/10.
Hitman: Contracts - 8+/10.
Hitman: Blood Money - 9/10*

Tego nie jestem pewien... 9 lub 8+.


Dzięki! Chciałem wiedzieć jakie oceny dostała moja ulubiona gra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 18:56, PapaJaguar napisał:

Już jak rozmawiamy o CD-Action to napisze adres to forum Antyfanów www.antycda.prv.pl jednym
słowem Anytfani są żałośni oraz ich forum...Boże o co im chodzi? A wogle skąd biorą te "dziury"
na stronie CD-A...przecież gdy się wie o wiele wcześniej jakie gry będą to niema żadnej niespodzianki...


Heh... forum nie działa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 21:25, Raiven2 napisał:

> Już jak rozmawiamy o CD-Action to napisze adres to forum Antyfanów www.antycda.prv.pl
jednym
> słowem Anytfani są żałośni oraz ich forum...Boże o co im chodzi? A wogle skąd biorą te
"dziury"
> na stronie CD-A...przecież gdy się wie o wiele wcześniej jakie gry będą to niema żadnej
niespodzianki...
>

Heh... forum nie działa ;/


Hmm...Mi tam działa

Dnia 16.12.2006 o 21:25, Raiven2 napisał:

> przeglądam se kiedyś cda i patrzę na recęzje syberii: gwywalność 10 audio 10 grafika 10
a ogulna
> ocena 9!!szok
>
Żeby jakaś gra dostała w CD-A dziesiątkę, musi ją, oprócz autora, poprzeć 2 redaktorów. Zresztą
większość ma tam alergię na przygodówki(sam nie przepadam:D).


Tutaj się zgadzam z panem BlackGoat :D

No a teraz troche o CDA i Fanach i o Antycda i Antyfanach

(Nie zmieniam ortografi ani niczego innego)

Na forum ANTYCDA jest temat: "Brechtam z cda."

Cytuje:"Nie cierpie cda. Uważam że rysunki w cda są badziewne i żałosne. Gry są do dupy. cda wogóle za dużo kosztuje, wydawać ok.15 zł a nawet czasem ok. 20 zł. Ma za dużo stron. Jeden chłopak którego znam to czasopismo zbiera. Inni są mądrzy i go nie zbierają 9 Mądrzy ludzie:) ) . Wstyd. Ludzie pracujący w tej redakcji nie praedstawiają się bo pewnie wstydzą się swojej pracy. I trudno im się nie dziwić..."

Zabawie się w Smugglera w AR: A więc koleś niecierpisz CDA to nie kupuj o co chodzi co?...Kupujesz by przeczytać pośmiać się z CDA porozwalać płytki a potem sobie nim podcierać D**E ?

No a teraz atak FANA na Forum Temat pod tytułem: "CDA GÓRĄ!!! "

No tak w Temacie była Ankieta Pod Tytułem: "Jesteś fanem CDA???"

I tak Odpowiedzi i procenty były takie

Kocham CDA 33% [1]

Uwielbiam CDA 0% [ 0 ]

Jestem analfabetą, który przeklina(....) 33% [ 1 ]

Nie jestem fanem , fanatyku 33% [1]

I dodam rozmowe z tego tematu:

CDA is my LOVE napisał: Fani CDA! Łączmy się tutaj!!! Nie pozwolimy na to, aby ktoś mówił źle o naszym czasopiśmie! Do bojuuuU!!!!

Smaggler napisał: Kolejny fan... Po co wy tu w ogóle wchodzoicie? Prosi was ktoś o to?

Viroos napisał: Smagg, to nie jest fan tylko fanatyk

Peeet napisał: CDA is my love, Brak slow do takich jak ty.. Wracaj lepiej na swoj oddzial i pomodl sie do SMG a potem śmigiem na terapie.. A nie zasmiecasz forum .. Pozatym czy twoj mozg byl wstanie wylapac co moze oznaczyc tematyka tego forum? Jezeli nie wiesz - to forum dla antyfanow a ty chyba nie jestes jednym z nich.. Oczywiscie jesli mialbys cos ciekawego do powiedzenia antyfanom to czemu nie, mozesz sobie pisac ale to nie miejsce na szerzenie fanatyzmu..
P.S Wlasnie o takich fanach zdaje sie niedawno pisalem posta

CDA is my LOVE napisał: Często widze waszych ludzi na forum CDA, więc i my tu przychodzimy, a jak! Jeden fan nie zaszkodzi Nawracajcie się ludzie....Czemu wy nie lubicie CDA? Coś wam zrobiło?
Najbardziej wkurzają mnie tacy antyfani, którzy ciągle mówią np. "CDA JESZT KÓ*** GLUPJE I SMIGLER TESZ GLUPJI JESZT"
Mam nadzieję, że tacy nie jesteście?

Smaggler napisał: A widziałeś tu jakiegoś takiego antyfana, co robi kupę głupich błędów, bluzga w każdym zdaniu i pisze nieskładnie?
Ja bym proponował nawrócić się tobie i zauważyć, to że Smuggler nie jest bogiem, więc nie należy się do niego modlić i że nie zawsze należy go ślepo słuchać.

CDA is my LOVE napisał: Narazie takich nie widziałem. Czy ktoś się modli do Smuga? Nie, ja go lubię i inni fani go lubią. Wy macie swoją teze, że modlimy się do Smuga, a my mamy tezę, że większość antyfanów robi błędy w przekleństwach. Obie nie są prawdziwe(chyyybaa;p)


Smaggler napisał: CDA is my LOVE napisał:
my mamy tezę, że większość antyfanów robi błędy w przekleństwach.

Czyli wiecie o nas tylko tyle ma ile pozwala wam mocno propagandowe i wrogo nastawione przeciwko antyfanom Action-Redaction.
Rada na przyszłość: zanim przyjmiesz do czegoś stronniczy stosunek zapoznaj się najpierw z punktem widzenia drugiej strony.

I tak skończył się ten Dialog i poruszmy temat o tym Fanie o nicku na AntyCDA: CDA is my LOVE

Takich ludzi powinno być więcej ale szkoda że miał tam tylko 3 posty... A więc Fani łączcie się :D niech tacy Antyfani nie przeklinali i niewymyślali złych rzeczy o naszym CZASOPIŚMIE...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 18:18, Leg0last napisał:

''''ogólnie CDA jest spoko'''' ^^.Zero poszanowania dla najlepszego magazynu(nie gazety ;D)
w Polsce.BTW:Gothic 3 chula bez laggów na 1.5 GB RAM-u więc co za problem masz człowieku?MYTH
BUSTERS!


Lagi są przez łącze, takie rwanie na słabszych kompach to się zwie "warp" :) a co do Mythbusters to się moge tylko podpisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 22:30, darth 16 napisał:

SMG robi nas w balona, bo mówi nam że to jest CZASOPISMO jak to jest magazyn :P


Wiesz nie robi raczej w BALONA dlatego bo to jest CZASOPISMO z tego względu że jest wydawane ciągle i jest ukazywane najczęściej w określonym czasie jeżeli nie kumasz albo nie wierzysz wejdź http://pl.wikipedia.org/wiki/Czasopismo i poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I teraz chciałbym zapytać czego nie nawidzicie w AntyFanach ja nienawidze: Ich Ortografi,przekleństw oraz tego że nie lubią CDA :D piszcie czego w nich nie lubicie a ja pójde wreszcie w Kime do zobaczenia juro moji Forumowi Przyjaciele bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AntyFani? Samych antyfanów: nie wiem, czy ich lubie czy nie, żadnego nie spotkałem.

Ale wkurzają mnie fani którzy masowo podszywają się pod AFanów i piszą "CTA JEZD GULPIE I SOOOGERLER TO HOOOUY!!" A Smuggler "JEZD" jeszcze głupszy i to drukuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 00:29, Kryhuu napisał:

AntyFani? Samych antyfanów: nie wiem, czy ich lubie czy nie, żadnego nie spotkałem.

Ale wkurzają mnie fani którzy masowo podszywają się pod AFanów i piszą "CTA JEZD GULPIE I SOOOGERLER
TO HOOOUY!!" A Smuggler "JEZD" jeszcze głupszy i to drukuje...


Niezgadzam się z tobą drukuje by z nich się pośmiać i pokazać jacy są głupi...

A teraz dam obrazek który może was niezdziwić ale mnie zadziwił

Skoro są AntyFanami PoCo je kupują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 10:07, PapaJaguar napisał:

/ciach/
A teraz dam obrazek który może was niezdziwić ale mnie zadziwił

Skoro są AntyFanami PoCo je kupują?



TO jest z forum CDA? To pewnie jakiś fan który sobie jaja robi :)

>Niezgadzam się z tobą drukuje by z nich się pośmiać i pokazać jacy są głupi...

Ale ileż do cholery można? NIe widziałem chyuba numeru bez czegoś ''takiego''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 10:10, Kryhuu napisał:

> /ciach/
> A teraz dam obrazek który może was niezdziwić ale mnie zadziwił
>
> Skoro są AntyFanami PoCo je kupują?


TO jest z forum CDA? To pewnie jakiś fan który sobie jaja robi :)

>Niezgadzam się z tobą drukuje by z nich się pośmiać i pokazać jacy są głupi...

Ale ileż do cholery można? NIe widziałem chyuba numeru bez czegoś ''takiego''...


Nie to jest z forum AntyCDA :D a przyznam to zdjęcie jest bardzo śmieszne XD jak zobaczyłem przed przeróbką to omało z krzesła nie spadłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To forum AntyCDA (www.antycda.prv.pl) mnie jakoś tak naprawdę śmieszy. To kupka ludzi, którzy bardzo lubią CDA, ale czasami widzą w nim jakieś drobne usterki. A jak nie mają się do czego przyczepić to wtedy wymyślają przeróżne głupoty na temat pracowników (redaktorów) CD-A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 10:20, Adamzzz napisał:

To forum AntyCDA (www.antycda.prv.pl) mnie jakoś tak naprawdę śmieszy. To kupka ludzi, którzy
bardzo lubią CDA, ale czasami widzą w nim jakieś drobne usterki. A jak nie mają się do czego
przyczepić to wtedy wymyślają przeróżne głupoty na temat pracowników (redaktorów) CD-A.


O tym już pisałem wcześniej o Adresie itp :D ale masz racje dużo ludzi tam to Fani którzy podają się też za Antyfanów...

A tak wogle mam odrobine wrażeń że forum AntyCDA założył Smuggler a czemu? Bo przeciez jego konto na forum AntyCDA i CDA ma avatar z Garfieldem i są jeszcze dwa konta podobne do Nicku Smuggler i też mają avatary z tym kotem...Coś tu jest nietak nieprawdaż?

I napisze często zadawane mi pytania:

1.Czemu jesteś fanem CDA?
2.Kto wydaje CDA?
3.Kto zbija na tym kase?
I najlepsze pytanie :D 4. Kto ma fanów Bauer czy CDA?

Odpowiedzi

1.Bo ma dobre gry,dobre recenzje,dużo humoru itp. Po prostu je lubie.
2 i 3. Bauer
4.(Pytanie było zadane przez moją koleżanke) Po pytaniu leżałem na ziemi i się śmiałem odpowiedzi nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 10:23, Kryhuu napisał:

...Że co? Że Smuggler? Że niby on? No nie... Ja już dawno wiedziałem, że to kobieta :)


Czy to jest jedna z tych głupot :D które wymyślają np. AntyFani?
O szanowny Kryhuu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 10:27, PapaJaguar napisał:

> To forum AntyCDA (www.antycda.prv.pl) mnie jakoś tak naprawdę śmieszy. To kupka ludzi,
którzy
> bardzo lubią CDA, ale czasami widzą w nim jakieś drobne usterki. A jak nie mają się do
czego
> przyczepić to wtedy wymyślają przeróżne głupoty na temat pracowników (redaktorów) CD-A.


O tym już pisałem wcześniej o Adresie itp :D ale masz racje dużo ludzi tam to Fani którzy podają
się też za Antyfanów...

A tak wogle mam odrobine wrażeń że forum AntyCDA założył Smuggler a czemu? Bo przeciez jego
konto na forum AntyCDA i CDA ma avatar z Garfieldem i są jeszcze dwa konta podobne do Nicku
Smuggler i też mają avatary z tym kotem...Coś tu jest nietak nieprawdaż?

I napisze często zadawane mi pytania:

1.Czemu jesteś fanem CDA?
2.Kto wydaje CDA?
3.Kto zbija na tym kase?
I najlepsze pytanie :D 4. Kto ma fanów Bauer czy CDA?

Odpowiedzi

1.Bo ma dobre gry,dobre recenzje,dużo humoru itp. Po prostu je lubie.
2 i 3. Bauer
4.(Pytanie było zadane przez moją koleżanke) Po pytaniu leżałem na ziemi i się śmiałem odpowiedzi
nie było :D



Niezłe to czwarte. Ale kiedyś do CDA pisał niejaki Smoogler. Może to fake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 10:32, Adamzzz napisał:

> > To forum AntyCDA (www.antycda.prv.pl) mnie jakoś tak naprawdę śmieszy. To kupka ludzi,

> którzy
> > bardzo lubią CDA, ale czasami widzą w nim jakieś drobne usterki. A jak nie mają się
do
> czego
> > przyczepić to wtedy wymyślają przeróżne głupoty na temat pracowników (redaktorów)
CD-A.
>
>
> O tym już pisałem wcześniej o Adresie itp :D ale masz racje dużo ludzi tam to Fani którzy
podają
> się też za Antyfanów...
>
> A tak wogle mam odrobine wrażeń że forum AntyCDA założył Smuggler a czemu? Bo przeciez
jego
> konto na forum AntyCDA i CDA ma avatar z Garfieldem i są jeszcze dwa konta podobne do
Nicku
> Smuggler i też mają avatary z tym kotem...Coś tu jest nietak nieprawdaż?
>
> I napisze często zadawane mi pytania:
>
> 1.Czemu jesteś fanem CDA?
> 2.Kto wydaje CDA?
> 3.Kto zbija na tym kase?
> I najlepsze pytanie :D 4. Kto ma fanów Bauer czy CDA?
>
> Odpowiedzi
>
> 1.Bo ma dobre gry,dobre recenzje,dużo humoru itp. Po prostu je lubie.
> 2 i 3. Bauer
> 4.(Pytanie było zadane przez moją koleżanke) Po pytaniu leżałem na ziemi i się śmiałem
odpowiedzi
> nie było :D
>
>

Niezłe to czwarte. Ale kiedyś do CDA pisał niejaki Smoogler. Może to fake.


Adamzzz czy ty nie uważasz że Forum AntyCDA mógł założyć prawidziwy SMG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 10:35, PapaJaguar napisał:

> > > To forum AntyCDA (www.antycda.prv.pl) mnie jakoś tak naprawdę śmieszy. To kupka
ludzi,
>
> > którzy
> > > bardzo lubią CDA, ale czasami widzą w nim jakieś drobne usterki. A jak nie mają
się
> do
> > czego
> > > przyczepić to wtedy wymyślają przeróżne głupoty na temat pracowników (redaktorów)

> CD-A.
> >
> >
> > O tym już pisałem wcześniej o Adresie itp :D ale masz racje dużo ludzi tam to Fani
którzy
> podają
> > się też za Antyfanów...
> >
> > A tak wogle mam odrobine wrażeń że forum AntyCDA założył Smuggler a czemu? Bo przeciez

> jego
> > konto na forum AntyCDA i CDA ma avatar z Garfieldem i są jeszcze dwa konta podobne
do
> Nicku
> > Smuggler i też mają avatary z tym kotem...Coś tu jest nietak nieprawdaż?
> >
> > I napisze często zadawane mi pytania:
> >
> > 1.Czemu jesteś fanem CDA?
> > 2.Kto wydaje CDA?
> > 3.Kto zbija na tym kase?
> > I najlepsze pytanie :D 4. Kto ma fanów Bauer czy CDA?
> >
> > Odpowiedzi
> >
> > 1.Bo ma dobre gry,dobre recenzje,dużo humoru itp. Po prostu je lubie.
> > 2 i 3. Bauer
> > 4.(Pytanie było zadane przez moją koleżanke) Po pytaniu leżałem na ziemi i się śmiałem

> odpowiedzi
> > nie było :D
> >
> >
>
> Niezłe to czwarte. Ale kiedyś do CDA pisał niejaki Smoogler. Może to fake.

Adamzzz czy ty nie uważasz że Forum AntyCDA mógł założyć prawidziwy SMG?



Nie wiem może jest to pewne w 70%. Od prawdziwego Smugglera nie możemy się nic dowiedzieć. To tylko domysły, Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się