kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2006 o 14:38, Ćpunek01 napisał:

Wie ktoś, czy dadzą demo Gothica 3 ?

Jeśli w ogóle mają dać - w przyszłym numerze najpóźniej. Ale ja myślę, że demo jest za duże, a ostatnio pełniaki dużo ważą i dema nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dead to Rights II PL - w sumie to chyba kaszanka - samo CD-A ją zjechało...

Ground Control II PL - nigdy nie grałem, i raczej nie zagram, ale tytuł ponoć mocny.

Total Overdose - Oh My God!!!!!! Ciągle polowałem na tę grę i już kilka razy miałem ją zakupić, ale jakoś nie wyszło :P

Zapowiada się ciekawie.

PS: Total Overdose będzie jedną z nielicznych gier z CD-A w jakie zagram :D Ostatnią taką był Street Racing Syndicte, a wcześniej Splinter Cell (i BloodRayne) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Kurcze! Choć nie kupuje co numer CDA {no choć teksty ma dobre to nie lubie tej "fanbojowej" i "atyfanowej" "wojny" wokoło CDA, no i ciągle cierpię na chroniczny brak pieniędzy} to ten numer kupuje na 1000%, CDA rusza z kopyta w nowym roku właśnie te gierki chciałem zakupić {No oprócz Dead to Rights II ale to normalne że CDA czaszami dorzuci jakąś "kaszankę"} ciekawe co będzie jeszcze w samym numerze. Czekam z niećierpliwośćią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem czy w ogóle pieniądze na to tracić...jeszczę sięnad zakupem zastanowię :D
Chociaż Total Overdrose podobno dobre, więc mam dylemat ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom coś mi się wydaje, że zagram wkońcu w jakaś gre którą dodali do CDA. Przeważnie w żadna nie grałem bo same lipniutkie dawali lub nie w moim guście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 19:05, ProChaoS napisał:

Nom coś mi się wydaje, że zagram wkońcu w jakaś gre którą dodali do CDA. Przeważnie w żadna
nie grałem bo same lipniutkie dawali lub nie w moim guście.


No z tym lipniutkie to bez przesady (chociaz zdarzaja sie kfiatki w stylu euro cops- ale to raczej jako bonus). Moze zostan przy "nie w moim guscie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się