kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2006 o 11:44, ko?nik napisał:

Tnij cytaty!
A ja jestem za, a nie przeciw CDA :D Bardzo mi pasuje .


No i takich ludzi powinno być więcej gratulacje dla tego pana
Ale bardziej wryaź swój szacunek do CDA :D chętnie się dowiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za cd action mimo ze niektore rzeczy w nim mi sie nie podobają. Ah te idiotyczne podpisy pod obrazkami. Ale za to cda to najwieksze czasopismo o grach, najlepsze gry i w miare dobra cena. pozdro dla fanow i antyfanow cda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 12:02, citekmaniak napisał:

ja jestem za cd action mimo ze niektore rzeczy w nim mi sie nie podobają. Ah te idiotyczne
podpisy pod obrazkami. Ale za to cda to najwieksze czasopismo o grach, najlepsze gry i w miare
dobra cena. pozdro dla fanow i antyfanow cda


Mówiłem :D nie każdy jest doskonały :D a ja pozdrowie Fanów a AFanów nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż ściągam CEP 2.0 by pograć w NWN1 w necie na serwerach musze lecieć by nie blokować ściągania do zobaczenia Fani i NieFani CDA oraz wrzyscy użytkownicy GRAM.PL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Offtopic: Skończyłem ściągać :D
End

A więc mam chwile czasu by poruszyć temat o CDA...
Co myślicie o grach dodawanych do CDA?
Bo ja uwarzam że są dobre a wręcz booskie :D jeszcze nie spotkałem nigdy pisma które by mu dorównało :D
A więc co myślicie o grach w CDA? Ja lece do zobaczyska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie tylko kilka gier w ostatnich latach bylo dobrych. Mozna je policzyć na palcach jednej dłoni. Suffering, XR, Chrome, seria Hitman i tyle. Lipa, ale nie dla gier kupuje CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 22:53, Carl92 napisał:

Project Snowblind wcale nie ma wirusa to po prostu fałszywy alarm. Nawet na stronie CDA jest
ogloszenie o fałszywych alarmach wykrytych w Project Snowblind.



aha dzieki carl92 chociaz mi kasuje plik z gra mam najnowszego nortona i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D niezauwarzyłem że temat ma 100 stron :D duuużo no cóż po szkole i napisze wam co myśli pewien kolo o Antyfanach

Mail
OD: ****@onet.pl
DO:******@gmail.com
Temat: Antyfani? Bleeeeeeee.....
Treść:
Wiesz ja uważam że Antyfani mają w sobie takie wewnętrzne fuuj :D...No dobra koniec żartów nie rozumiem ich no rozumiem Pełne wersje się im nie podobają...Ale żeby o tym pisać maile do CDA są chyba zje****...Nie podobają im się gry to niech nie kupują CDA...Ja naprzykład kupuje CDA dla gier,dla poczytania, i by się pośmiać (Na Luzie)...A co ty myślisz o nich? Marcin

I tu ma on racje zgadzam się bo poco pisać że nie są dobre gry? A mi się każda gra np. z CDA podoba...Też kupuje CDA dla gier itd.

Zaraz wam cioś zapodam śmiesznego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 17:54, k0rnas napisał:

Przydały by się jakieś przecieki do nowego numeru, jestem ciekawy jak CDA zacznie Nowy Rok
:>


Mogli by zmienić szatę graficzną, bo ta mi się już przejadła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam nadal lezka sie w oku kreci na wspomnienie SS czy Resetu. Ale CDA zawsze kupowalem rownolegle z tamtymi. To byly 3 pisma, ktore po prostu trzeba bylo miec w dniu wydania i juz :). Dobrze, ze CDA sie utrzymalo i, co najwazniejsze, chlopaki trzymaja forme. Wiadomo- sa wzloty i upadki ale to wciaz zdecydowanie najlepsze w Polsce pismo o grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się