kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2006 o 17:01, Indrid Cold napisał:

insider cdp w srodku daje tez do myslenia kogo cda bedzie dobrze opisywac


DŻIZAAAASS!! jak czytam podobną bzdurę, to aż mnie skręca! dorośnij, chłopcze..

w KAŻDYM piśmie są jakieś reklamy - a Insider to właśnie reklama. umieszczona tam, bo CD P za to zapłacił . nie ma to żadnego wpływu na oceny gier - bo po prostu te wydawane przez CD P są w większości co najmniej dobre...
w CDA są także reklamy polskich gier typowo budżetowych (te shity za 9.90 kupowane w kioskach Ruchu) - a czy kiedykolwiek zauważyłeś, żeby gra z tej serii dostała ocenę powyżej 3 ? oni też płacą za reklamę - a recenzję mają gorsze niż złe - więc to, że w CDA ukazuje sie Insider o niczym nie świadczy...
jestem pewien, że gdyby Cenega szarpnęła sie na taki swój Insider, to i tak nie zmieniłoby to spojrzenia redaktorów na ich maaarne polonizacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 16:50, Indrid Cold napisał:

2. marvel ultimate alliance - gra dostala bardzo wysoka ale po wszystkich argumentach recenzenta
mozna wnioskowac ze jest to to samo jak xmen legents 2 z drobniutkimi zmianami kosmetycznymi.


Grałeś w obie te gry? Ja grałem, o ile X-men był bardzo fajny, to Marvel Ultimate Alliance jest swietny i baaaardzo wciagajacy. Zaczalem od razu poza pierwszym ukonczeniu gry przechodzic po raz drugi gre, nie dokonczylem, gothic 3 przyjechal.

Dnia 20.12.2006 o 16:50, Indrid Cold napisał:

3. nwn2 z kieprawa grafika dostaje 9 !! znajde w poprzednich numerach kilkanascie rpzykladow w ktorych slaba
grafika zanizyla znacznie ocene calosci.


No bo jezeli grafika to najwazniejszy element gry i nie sprawia sie dobrze to ocene na ogol sie przez to obniza, NWN2 nie mial byc kolejnym wydarzeniem "graficznym" tylko kolejnym swietnym RPG w świecie FR.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 17:08, Azrathel napisał:


> insider cdp w srodku daje tez do myslenia kogo cda bedzie dobrze opisywac

DŻIZAAAASS!! jak czytam podobną bzdurę, to aż mnie skręca! dorośnij, chłopcze..

w KAŻDYM piśmie są jakieś reklamy - a Insider to właśnie reklama. umieszczona tam, bo CD P
za to zapłacił . nie ma to żadnego wpływu na oceny gier - bo po prostu te wydawane przez
CD P są w większości co najmniej dobre...
w CDA są także reklamy polskich gier typowo budżetowych (te shity za 9.90 kupowane w kioskach
Ruchu) - a czy kiedykolwiek zauważyłeś, żeby gra z tej serii dostała ocenę powyżej 3
? oni też płacą za reklamę - a recenzję mają gorsze niż złe - więc to, że w CDA ukazuje sie
Insider o niczym nie świadczy...
jestem pewien, że gdyby Cenega szarpnęła sie na taki swój Insider, to i tak nie zmieniłoby
to spojrzenia redaktorów na ich maaarne polonizacje...

sam dorosnij chlopaczku. a co ma piernik do wiatraka? co ma jednostronowa reklama pudelka do kilkukartkowej gazetki w ktorej cdp przedstawia enter matrix jako mega hicior ponadczasowy. nie pamietam gazety w ktorej dostalbym pisemko dodawane do pelnych wersji gier danego wydawcy, a juz napewno na numer przedgwiazdkowy. slabe polonizacje cenegi? ostatnio wiekszosc jest niezla, a silent hunter 3 jest wybitny. to cdp daje ostatnio same wtopy polonizacyjne. przez nich musze sprowadzac aoe3 z dodatkiem przeplacone z zachodu, odpierniczyli tlumaczenie m2tw, gry dla doroslych udziecinniaja jak np. swat 4 albo jada na latwizne kracajac 50 odzywek do 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 17:26, Mistic napisał:

> 2. marvel ultimate alliance - gra dostala bardzo wysoka ale po wszystkich argumentach
recenzenta
> mozna wnioskowac ze jest to to samo jak xmen legents 2 z drobniutkimi zmianami kosmetycznymi.


Grałeś w obie te gry? Ja grałem, o ile X-men był bardzo fajny, to Marvel Ultimate Alliance
jest swietny i baaaardzo wciagajacy. Zaczalem od razu poza pierwszym ukonczeniu gry przechodzic
po raz drugi gre, nie dokonczylem, gothic 3 przyjechal.

przeszlem 2 razy xmen legends 2 i wiem ze nie jest to gra wybitna, wrecz momentami nuzaca. a recenzja marvel ua pokazuej ze jest albo dla ludzi ktorzy nie grali w xmenl2 albo ze autor w nia nei gral bo wychwala wszystko to co jest wtorne dla serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2006 o 17:26, Mistic napisał:

No bo jezeli grafika to najwazniejszy element gry i nie sprawia sie dobrze to ocene na ogol
sie przez to obniza, NWN2 nie mial byc kolejnym wydarzeniem "graficznym" tylko kolejnym swietnym
RPG w świecie FR.



co to znacyz ze grafika ejst najwazniejszym elementem gry bo ja nei rozumiem. grafika jest i albo przeszkadza albo mozna ja podziwiac a skoro wymieniono ja to musi troche wadzic co troche nie pasuje do oceny 9/10 ktora oznacza gre - wydarzenie roku ,najlepsza w swojej klasie w danym 12miesieczniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2006 o 17:27, Indrid Cold napisał:

sam dorosnij chlopaczku. a co ma piernik do wiatraka? co ma jednostronowa reklama pudelka do
kilkukartkowej gazetki w ktorej cdp przedstawia enter matrix jako mega hicior ponadczasowy.
nie pamietam gazety w ktorej dostalbym pisemko dodawane do pelnych wersji gier danego wydawcy,
a juz napewno na numer przedgwiazdkowy.

Słuchaj... oni zapłacili za umieszczenie tej swojej gazetki,kapujesz? Mogą wypisywać tam co chcą, pod warunkiem że nie narusza to kodeksu karnego...jakby Cenedze zależało,to też mogłaby sobie taką sprawić.
Przynajmniej jedno sensowne zdanie napisałeś... tak, to CDP wychwala Enter the matrix...nie CDA.
>slabe polonizacje cenegi? ostatnio wiekszosc jest niezla,

Dnia 20.12.2006 o 17:27, Indrid Cold napisał:

a silent hunter 3 jest wybitny. to cdp daje ostatnio same wtopy polonizacyjne.

Zaraz,zaraz... to w końcu kogo gry w CDA dostają lepsze oceny?
Przeczysz samemu sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 17:05, Darkstar181 napisał:


> insider cdp w srodku daje tez do myslenia kogo cda bedzie dobrze opisywac
Jak już to co a nie kogo. Osób tam nie opisują.
I wcale nie jest tak ze gry CDP zgarniają najwyższe noty. Taki Scarface dostał 7/10:)
Poza tym oceny są subiektywne.

kogo nie co, bo chodzi o dystrybutora gier. scarface to tytul ktory jest ale jakby go nie bylo to by nikt nie plakal, nie jest asem w rekawie danego dystrybutora jak np. medieval2 total war ktorego pierwsza wersja nie pozwala stoczyc walki ze sloniami spowodu zwisow i ogolem jest bardzo ulomna a dostala BARDZO wysoka note.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli chcesz mnie powalic jak boksera na ringu to chociaz walcz jak bokser i dawaj argumenty porzadne a nie probujesz wykrecac na sile moje argumenty przeciw mnie. i juz drugi raz nie chwytasz o co mi chodzi co daje 2 strajki bejsbolowe, jeszcze raz jesie walniesz i przestane z toba pisac. gdzie napisalem ze odnosnie polonizacji cytuje recenzje cda? to sa moje prywatne zdania bo z tego co wiem to cda wszystko to ocenila na bdb a cenedze za far cry pl przyczepila metke husteczkowego spolszczacza i tak ciagnie sie to smrodem mimo ze fc to juz historia a nawet poprawiona wersja.

odnosnie gazetki to widze ze zarowno w temacie "co mnei drazni w cda" i "cda" sa sami fani cda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli chcesz mnie powalic jak boksera na ringu to chociaz walcz jak bokser i dawaj argumenty porzadne a nie probujesz wykrecac na sile moje argumenty przeciw mnie. i juz drugi raz nie chwytasz o co mi chodzi co daje 2 strajki bejsbolowe, jeszcze raz jesie walniesz i przestane z toba pisac. gdzie napisalem ze odnosnie polonizacji cytuje recenzje cda? to sa moje prywatne zdania bo z tego co wiem to cda wszystko to ocenila na bdb a cenedze za far cry pl przyczepila metke husteczkowego spolszczacza i tak ciagnie sie to smrodem mimo ze fc to juz historia a nawet poprawiona wersja.

odnosnie gazetki to widze ze zarowno w temacie "co mnei drazni w cda" i "cda" sa sami fani cda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>jeszcze raz jesie walniesz i przestane

Dnia 20.12.2006 o 17:54, Indrid Cold napisał:

z toba pisac.

Myślisz że mi na tym zależy? Sorry,ale nie sprawia mi to przyjemności,nie obrażę się jak przestaniesz odpowiadać na moje posty:)
>bo z tego co wiem to cda wszystko to ocenila na bdb a cenedze za far cry pl przyczepila

Dnia 20.12.2006 o 17:54, Indrid Cold napisał:

metke husteczkowego spolszczacza i tak ciagnie sie to smrodem mimo ze fc to juz historia a
nawet poprawiona wersja.

Zależy które spolszczenie. Do Far Cry robiona bodajże aż 3... pierwsza była totalną porażką.

Dnia 20.12.2006 o 17:54, Indrid Cold napisał:

odnosnie gazetki to widze ze zarowno w temacie "co mnei drazni w cda" i "cda" sa sami fani
cda.

To chyba dobrze że fani CDA mimo wszystko widzą w nim wady? :) No bo skoro fani wypisują w temacie "co mnie drażni w CDA" swoje uwagi, to znaczy że nie są ślepi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 18:06, BzyQacz napisał:

Taa... A w nowym numerze będzie Dead to Rights 2 PL... Przeciek rozwiązany.


Fajnie... Cytuję część recenzji z www.gry.wp.pl
"Przyznam się bez bicia, że do Dead to Rights II podszedłem z równie wielkim dystansem, jak do ostatnio przypalonego schaboszczaka. Więcej – już po dość krótkich oględzinach wiedziałem, że jednego i drugiego nie sposób przetrawić w całości. I nie oszukujmy się – Dead to Rights II jest biedniejszy niż afgański uchodźca. Gra ma co prawda pewne plusy, jednak na tle ogółu stają się one niemal niewidoczne. A szkoda, bo DtRII mógł być ciekawą alternatywą np. dla Max Payne’a. Tak zaś mamy drętwą strzelankę, od której wieje zarówno nudą, jak i pewną amatorszczyzną. Najgorsze jest jednak to, że nie do takich stwierdzeń przyzwyczaili nas goście z Namco, twórcy m.in. serii Tekken oraz Ridge Racer!"
Tak w ogóle to czemu zamiast tego nie mogli dać Max Payn''a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 18:53, BzyQacz napisał:

Heh, licencja, panie, licencja... A ta na MP na pewno dużo kosztuje... Zresztą Rockstar swoich
gierek tanio nie opycha.


No to chociaż GTA III :D Od dawna chciałem sobie kupić, ale już nie ma w produkcji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 19:00, BzyQacz napisał:

Taa, jeden już rozwiązany. Jednym z pełniaków będzie Dead To Rights II PL.


Nawet fajna brutalna giera , coś podobnego do Max Payne , policjant i jego pies rozwalają Mafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się