kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Jak nieraz patrzę jakie tam są głupie listy to się nie dziwię, że zaraz zobaczę taką odpowiedź smugga... :)
Co do tej dyslekcji to napewno nie naśmiewa sie z kogoś kto popełnił jeden błąd w liście. Bluzga tylko takich, którzy popełniają rażące błędy, albo występujące masowo. Tak wogólę to ja mistrzem ortografii nie jestem, ale jakbym wysyłał list do AR do byłby on napewno przemyślany i sprawdziłbym w słowniku wszystkie błędy.
Z Twojego posta wynika, że antyfani nie kupują CDA. Hmmm... tak więc od kogo przychodzi większość listów zamieszczonych na łamach AR. Właśnie od nich... i powiem więcej, gdyby tak wszystkie zamieszczali to co miesiąc pewnie mogliby tymi listami wypełnić całe AR, tylko po co marnować strony dla takich listów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jak tam sobie uważasz ale znajdź teraz czasopismo traktujące o grach komputerowych, które jest

Dnia 13.05.2007 o 20:32, grand10pelu napisał:

lepsze od CDA. Ciężko znaleźć co??? Dlatego CDA nadal jest popularne:).

Według mnie CDA to nadal najlepsze czasopismo o grach komputerowych w Polsce.
W niektórych kwestiach dorównuje mu Click, też lubię go poczytać. I cena jest atrakcyjna... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 20:42, kuko7 napisał:

Jak nieraz patrzę jakie tam są głupie listy to się nie dziwię, że zaraz zobaczę taką odpowiedź
smugga... :)
Co do tej dyslekcji to napewno nie naśmiewa sie z kogoś kto popełnił jeden błąd w liście. Bluzga
tylko takich, którzy popełniają rażące błędy, albo występujące masowo. Tak wogólę to ja mistrzem
ortografii nie jestem, ale jakbym wysyłał list do AR do byłby on napewno przemyślany i sprawdziłbym
w słowniku wszystkie błędy.
Z Twojego posta wynika, że antyfani nie kupują CDA. Hmmm... tak więc od kogo przychodzi większość
listów zamieszczonych na łamach AR. Właśnie od nich... i powiem więcej, gdyby tak wszystkie
zamieszczali to co miesiąc pewnie mogliby tymi listami wypełnić całe AR, tylko po co marnować
strony dla takich listów? :)


Legendarne pytanie chyba, skad antyfani maja CDA jak go nie kupuja?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 20:45, NuGGet napisał:

Legendarne pytanie chyba, skad antyfani maja CDA jak go nie kupuja?:P

Nie wiem co o tym sądzicie, ale wydaje mi się, że conajmniej połowa z tych pseudo antyfanów jest zwykłymi dzieciakami, którzy sobie tylko myślą - "Ooo... jak by teraz pojechać smugglerowi?". Tak naprawdę to lubią CDA, bo niby po co by je kupowali? Tylko dla AR... napewno nie. Nie wiem, może chcą się jakoś wywyższyć z tego szarego tłumu? Popisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 20:50, kuko7 napisał:

> Legendarne pytanie chyba, skad antyfani maja CDA jak go nie kupuja?:P
Nie wiem co o tym sądzicie, ale wydaje mi się, że conajmniej połowa z tych pseudo antyfanów
jest zwykłymi dzieciakami, którzy sobie tylko myślą - "Ooo... jak by teraz pojechać smugglerowi?".
Tak naprawdę to lubią CDA, bo niby po co by je kupowali? Tylko dla AR... napewno nie. Nie wiem,
może chcą się jakoś wywyższyć z tego szarego tłumu? Popisać?


Na pewno popisy:P Mysla pewnie "O jak mnie zbluzga Smugg to bede krolem w przedszkolu":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 20:50, kuko7 napisał:

> Legendarne pytanie chyba, skad antyfani maja CDA jak go nie kupuja?:P
Nie wiem co o tym sądzicie, ale wydaje mi się, że conajmniej połowa z tych pseudo antyfanów
jest zwykłymi dzieciakami, którzy sobie tylko myślą - "Ooo... jak by teraz pojechać smugglerowi?".
Tak naprawdę to lubią CDA, bo niby po co by je kupowali? Tylko dla AR... napewno nie. Nie wiem,
może chcą się jakoś wywyższyć z tego szarego tłumu? Popisać?

I całość pseudo fanów .... podobnie tylko odwrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2007 o 20:32, grand10pelu napisał:

Jak tam sobie uważasz ale znajdź teraz czasopismo traktujące o grach komputerowych, które jest
lepsze od CDA. Ciężko znaleźć co??? Dlatego CDA nadal jest popularne:).

niby.Jednak chyba przestane kuupować cda i przerzuce sie na jakies inne czasopismo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2007 o 20:51, NuGGet napisał:

Na pewno popisy:P Mysla pewnie "O jak mnie zbluzga Smugg to bede krolem w przedszkolu":P

tia.A jaka to przyjemność czy zaszczyt być zbluzganym przez smugglera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 21:51, Altair05 napisał:


> Na pewno popisy:P Mysla pewnie "O jak mnie zbluzga Smugg to bede krolem w przedszkolu":P

>
tia.A jaka to przyjemność czy zaszczyt być zbluzganym przez smugglera?


Nie wiem:P Ale dla antyfanow chyba wielka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2007 o 21:52, NuGGet napisał:

Nie wiem:P Ale dla antyfanow chyba wielka:P

hehe no spoko jak lubią być bluzgani to niech będą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś lamus napisał że znalazł CDA na śmietniku u kolegi, a wy ciągle się tym podniecacie i mówicie że antyfani są głupi...

Czy na tym świecie można nie lubić CDA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 21:58, Skrytobójca napisał:

Jakiś lamus napisał że znalazł CDA na śmietniku u kolegi, a wy ciągle się tym podniecacie i
mówicie że antyfani są głupi...

Czy na tym świecie można nie lubić CDA ?

gusta są rózne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 21:54, Altair05 napisał:


> Nie wiem:P Ale dla antyfanow chyba wielka:P
hehe no spoko jak lubią być bluzgani to niech będą:P

Ale to już się robi nudne. Antyfani powinni być umieszczani tylko w SwS. No chyba że jakiś napisze naprawdę mądrego maila i poda rozsądne argumenty. Reszta powinna być znacznie bardziej poważna lub śmieszna (chodzi mi o kulturalny humor). Ja już przestaję śmiać się z ortografii lub głupoty piszących ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2007 o 22:02, kolektor napisał:

Ale to już się robi nudne. Antyfani powinni być umieszczani tylko w SwS. No chyba że jakiś
napisze naprawdę mądrego maila i poda rozsądne argumenty. Reszta powinna być znacznie bardziej
poważna lub śmieszna (chodzi mi o kulturalny humor). Ja już przestaję śmiać się z ortografii
lub głupoty piszących ...

szansa na napisanie mądrego maila w przypadku antyfanów jest znikoma.JA to aż dziwie się smugglerowi że zniża się do ich poziomu i odpowiada na ich fatalne listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 22:03, Ecko09 napisał:

Ja się w ogóle nie śmieje z ortografii ludzi umieszczanych w AR.

Niektórzy w ar piszą tak fatalnie że nie należy się z nich śmiać tylko raczej nad nimi płakać że takimi analfabetami są..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zaczynam dziwić, że publikują to w CDA i marnują miejsce. Czyżby już nikt nie wysyłał mądrych listów to wciskają te bluzgi? Ne widziałem starych numerów CDA ale tam podobno ludzie byli normalni(czyt.mili kulturalni) Teraz to byle na siebie uwagę zwrócić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 22:05, Altair05 napisał:

szansa na napisanie mądrego maila w przypadku antyfanów jest znikoma.JA to aż dziwie się
smugglerowi że zniża się do ich poziomu i odpowiada na ich fatalne listy.


Ale Smugg w ostatnim CDA dobrze napisał, że publikowanie listów antyfanów jest potrzebne żeby wszyscy, którzy je czytają nie myśleli od razu, że są "elita"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym właśnie mówię ( a właściwie piszę ;D). powinni drukować listy bardziej ''na poziomie'' niż ten chłam antyfanów. Na pewno dostają od fanów wiele mądrych i śmiesznych listów ... A tak jak napisałem. List antyfana niech wydrukują wtedy, gdy ma coś mądrego do napisania. Ten bełkot większości antyfanów już mnie znudził ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 22:10, kolektor napisał:

O tym właśnie mówię ( a właściwie piszę ;D). powinni drukować listy bardziej ''na poziomie''
niż ten chłam antyfanów. Na pewno dostają od fanów wiele mądrych i śmiesznych listów ... A
tak jak napisałem. List antyfana niech wydrukują wtedy, gdy ma coś mądrego do napisania. Ten
bełkot większości antyfanów już mnie znudził ...

Mnie także.Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się