kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2007 o 12:34, Draxvoxdor napisał:

Fajnie jak by dali jakieś mmorpgi ale nie na trialu.

Taaaa, WoWa od razu;) Przez najbliższy co najmniej rok żadne czasopismo nie da MMORPGa full... Jeśli w ogóle kiedyś jakieś da. To taka specyficzna cecha takich gier, że zarabia się przez sprzedane pudełka (GW) lub abonament... Czy jakiś koncern na to pójdzie? Ale byłoby ciekawie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 12:52, Adolf1941 napisał:

Wydaje mi się, że jeszcze dobry był Deus Ex i Trójeczka Toney''ego była dobra.

W Deus EX-a nie grałem. Tony Hawk''s Pro Skater 3 rzeczywiście był świetny ... Do tej pory gram xD.
Do hitów w CDA oczywiście trzeba zaliczyć też Gothica, Hitman-a 2, Splinter Cell. Swoją drogą to mogliby dodać Hitman: Kontrakty xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 12:52, Adolf1941 napisał:

Wydaje mi się, że jeszcze dobry był Deus Ex i Trójeczka Toney''ego była dobra.


Przecież Deus Ex już był dodany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 20:08, legenda27 napisał:

> Wydaje mi się, że jeszcze dobry był Deus Ex i Trójeczka Toney''ego była dobra.


Przecież Deus Ex już był dodany!

Wiemy. Piszemy że był jedną z najlepszych gier dodanych do CDA. Przeczytaj dokładnie ;)
Zapomniałem dodać - świetną grą dodaną do CDA była też strategia - Codename: Panzers Phase 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sa mmo darmowe, które wystarczy ściągnąć. Niby nic strasznego ale weś i ściągaj powyżej 1GB. Przykładem tego jest np. Shadowbane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to podaobała się gra Total Overdose. ten klimat i fabuła... Grafika nie była za dobra, ale nie można mieć wszystkiego naraz. A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2007 o 20:12, kolektor napisał:

Wiemy. Piszemy że był jedną z najlepszych gier dodanych do CDA. Przeczytaj dokładnie ;)
Zapomniałem dodać - świetną grą dodaną do CDA była też strategia - Codename: Panzers Phase
1


Ajć..... Sorrki ........ Nie przeczytałem....... Nie będę wymieniać, bo wszystkie gry dodane do CDA były super..... (no prawie)...... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 20:16, Crozz napisał:

Mnie to podaobała się gra Total Overdose. ten klimat i fabuła... Grafika nie była za dobra,
ale nie można mieć wszystkiego naraz. A szkoda.

Mnie niestety nie poszedł ... Ale jak wymienię kompa to na pewno pyknę i wymienię się z wami wrażeniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 20:21, kolektor napisał:

Mnie niestety nie poszedł ...

Że co?!!! Ja mam kompletnego złoma i chodził bez problemu. Po jakimś czasie wywaliłem bo mi sie grafika nie podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 20:27, Draxvoxdor napisał:

> Mnie niestety nie poszedł ...
Że co?!!! Ja mam kompletnego złoma i chodził bez problemu. Po jakimś czasie wywaliłem bo mi
sie grafika nie podobała.

Nie poszedł mi przez procka - Duron 800. Nie ma technologii SSE. Już nie mogę z nim wytrzymać. Na szczęście na przełomie czerwca i lipca wymieniam sprzęt ... To będzie poważny upgrade ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 20:27, Draxvoxdor napisał:

> Mnie niestety nie poszedł ...
Że co?!!! Ja mam kompletnego złoma i chodził bez problemu. Po jakimś czasie wywaliłem bo mi
sie grafika nie podobała.

Mnie tam też bez zarzutu hulała. Dość powiedzieć, że ładowało się ok. 8 sekund, a Gothic I ładuje mi się ok. minuty:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 20:12, Draxvoxdor napisał:

Sa mmo darmowe, które wystarczy ściągnąć. Niby nic strasznego ale weś i ściągaj powyżej 1GB.
Przykładem tego jest np. Shadowbane.


Jednak umieszczenie ich na coverze wymaga zgody producenta, a to już nie jest tak darmowe jak Ci się wydaje - przecież Ground Control I jest darmowy i miał swojego czasu zostać umieszczony na coverze, jednak SMG poinformował, że akcja jednak się nie udała. Podobnie było z FEAR Combat, jednak ten już został umieszczony. :-)

P.S
Tak sobie wyobraziłem napis na CDEkszonie: Pełne Wersje - Tibia. hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 12:37, s2nto napisał:

P.S
Tak sobie wyobraziłem napis na CDEkszonie: Pełne Wersje - Tibia. hehe :D

OMG to byłby rzeczywiście nokaut dla konkurencji światowej xD Ale co najważniejsze - ET dali!! I to się liczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2007 o 12:37, s2nto napisał:

Tak sobie wyobraziłem napis na CDEkszonie: Pełne Wersje - Tibia. hehe :D

Prędzej WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 12:37, s2nto napisał:

Jednak umieszczenie ich na coverze wymaga zgody producenta, a to już nie jest tak darmowe jak
Ci się wydaje - przecież Ground Control I jest darmowy i miał swojego czasu zostać umieszczony
na coverze, jednak SMG poinformował, że akcja jednak się nie udała. Podobnie było z FEAR Combat,
jednak ten już został umieszczony. :-)

Ja bardzo dobrze wiem że to wymaga zgody producenta, oraz dania mu sałaty. Ale czasami sie trafi tak, że nie jest to aż takie drogie.

Dnia 24.05.2007 o 12:37, s2nto napisał:

Tak sobie wyobraziłem napis na CDEkszonie: Pełne Wersje - Tibia. hehe :D

Bez przesady, nie obrażaj cda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 20:30, Draxvoxdor napisał:

> Jednak umieszczenie ich na coverze wymaga zgody producenta, a to już nie jest tak darmowe
jak
> Ci się wydaje - przecież Ground Control I jest darmowy i miał swojego czasu zostać umieszczony

> na coverze, jednak SMG poinformował, że akcja jednak się nie udała. Podobnie było z FEAR
Combat,
> jednak ten już został umieszczony. :-)
Ja bardzo dobrze wiem że to wymaga zgody producenta, oraz dania mu sałaty. Ale czasami sie
trafi tak, że nie jest to aż takie drogie.
> Tak sobie wyobraziłem napis na CDEkszonie: Pełne Wersje - Tibia. hehe :D
Bez przesady, nie obrażaj cda...

Zgodnie z najnowszymi trendami ( przypodobanie się coraz to młodszej części widowni) to w niezbyt odległym czasie tak będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 13:17, Piciambeer napisał:

OMG to byłby rzeczywiście nokaut dla konkurencji światowej xD Ale co najważniejsze - ET dali!!
I to się liczy:D


Jako zapchajdziurę... ET można było przecież ściągnąć z neta zupełnie za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 13:17, Piciambeer napisał:

OMG to byłby rzeczywiście nokaut dla konkurencji światowej xD Ale co najważniejsze - ET dali!!
I to się liczy:D


A w którym numerze CDA dali ET ? Bo bym sobie od kumpla pożyczył płytę z grą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 10:12, BassteQ napisał:

> OMG to byłby rzeczywiście nokaut dla konkurencji światowej xD Ale co najważniejsze - ET
dali!!
> I to się liczy:D

A w którym numerze CDA dali ET ? Bo bym sobie od kumpla pożyczył płytę z grą. :)


Dokładnie nie pamiętam, ale w 2003 roku.
Po co pożyczać? Ściągnij sobie, ET jest darmowe i niewiele waży ( ok. 300 mb ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2007 o 10:20, xDeuSx napisał:

Dokładnie nie pamiętam, ale w 2003 roku.
Po co pożyczać? Ściągnij sobie, ET jest darmowe i niewiele waży ( ok. 300 mb ).


O, dzięki za odpowiedź :-) Kumpel mieszka koło mnie , więc szybciej będzie jak od Niego pożyczę hehehe :) I fajnie, że nie dużo zajmuje na HDD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się