kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2007 o 15:17, reykan napisał:

Też tak sądzę, brakuje jakiejś strzelanki z prawdziwego zdarzenia, np. Punishera.


Chyba żartujesz. Punisher to jednak za brutalna gra by dodać ją do gaze... czasopisma ;D Może i jest niezła - nie wiem - nie grałem. Ale tam jednak znaczek PEGI +18 jest jak najbardziej na miejscu. Wolałbym jakiegoś porządnego FPS. I właśnie o to chodzi. Każdy oczekuje innych gier - zawsze ktoś będzie narzekał. A redakcja nie jest w stanie wszystkich pogodzić (choć do końca nie wiem czy to redakcja odpowiada za dodawane pełniaki, czy czasem nie wydawca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 15:21, lisek -medival2 napisał:

Masz racje.Przeszłem całego punishera i uważam że to zaje***** gra.

Ja jeszcze nie grałem ale jak mówicie że jest zaj........to musze spróbowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Punisher jest za brutalny i dając go do czasopisma dla młodzieży była by to przesada.
Jak macie chrapkę na Punishera (bo to świetna gra TPP) To kupcie sobie w XKN za 19zł:) Oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 15:28, lisek -medival2 napisał:

Jeśli lubisz bezmyślne, brutalne zabijanie to ci sie napewno spodoba.Chociaż jeśli lubisz FPSa
w kturym trzeba pomyśleć to raczej nie prubuj.

Ja własnie lubie FPS-y w których trza pomyślec np.Devastation

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, ze w Punisherze dość często trzeba myśleć sam w niego gram ostatnio i nie raz miałem problemy co zrobić dalej. Żeby przejść dalej trzeba też umiejętnie przesłuchiwać wrogów. Ta gra to nie samo wyżynanie wrogów. Koniec offtopa od tego jest inny temat. Jak już mówiłem w CDA nie ma szans, że się pojawi. Jak coś oryginał kosztuje tyle 19zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 15:23, kolektor napisał:

> Też tak sądzę, brakuje jakiejś strzelanki z prawdziwego zdarzenia, np. Punishera.

Chyba żartujesz. Punisher to jednak za brutalna gra by dodać ją do gaze... czasopisma ;D Może
i jest niezła - nie wiem - nie grałem. Ale tam jednak znaczek PEGI +18 jest jak najbardziej
na miejscu. Wolałbym jakiegoś porządnego FPS. I właśnie o to chodzi. Każdy oczekuje innych
gier - zawsze ktoś będzie narzekał. A redakcja nie jest w stanie wszystkich pogodzić (choć
do końca nie wiem czy to redakcja odpowiada za dodawane pełniaki, czy czasem nie wydawca).


Ale taki Total Overdose nie jest brutalny, choć dostał znaczek 18+. Podobnie było z Hitmanem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2007 o 15:52, reykan napisał:

Ale taki Total Overdose nie jest brutalny, choć dostał znaczek 18+. Podobnie było z Hitmanem...

Total Overdose nie brutalny?Ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 16:00, Ktomasz2 napisał:


> Ale taki Total Overdose nie jest brutalny, choć dostał znaczek 18+. Podobnie było z Hitmanem...

Total Overdose nie brutalny?Ciekawe.


Chodzi mi o to, że dla CDA Punisher jest za brutalny, ale Total Overdose już nie, choć mają po 18+, a dali tylko Total Overdose''a. Tym bardziej, że teraz Punisher wydaje się po prostu tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 16:02, reykan napisał:

>
> > Ale taki Total Overdose nie jest brutalny, choć dostał znaczek 18+. Podobnie było
z Hitmanem...
>
> Total Overdose nie brutalny?Ciekawe.

Chodzi mi o to, że dla CDA Punisher jest za brutalny, ale Total Overdose już nie, choć mają
po 18+, a dali tylko Total Overdose''a. Tym bardziej, że teraz Punisher wydaje się po prostu
tańszy.

Co ma do tego że gra jest tańsza czy dadzą ją do CDA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 16:02, reykan napisał:

Chodzi mi o to, że dla CDA Punisher jest za brutalny, ale Total Overdose już nie, choć mają
po 18+, a dali tylko Total Overdose''a. Tym bardziej, że teraz Punisher wydaje się po prostu
tańszy.


Za brutalny?? A gdzie byłeś gdy dodali takie rzeźnie jak m.in. The Suffering, Blair Witch Project czy choćby legendarny Resident Evil 3?

Poprostu może nie chcą dawać Punisher''a ze względu na jego prymitywność i raczej mało wyrafinowany charakter rozgrywki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 16:08, Skrytobójca napisał:

> >
> > > Ale taki Total Overdose nie jest brutalny, choć dostał znaczek 18+. Podobnie
było
> z Hitmanem...
> >
> > Total Overdose nie brutalny?Ciekawe.
>
> Chodzi mi o to, że dla CDA Punisher jest za brutalny, ale Total Overdose już nie, choć
mają
> po 18+, a dali tylko Total Overdose''a. Tym bardziej, że teraz Punisher wydaje się po
prostu
> tańszy.
Co ma do tego że gra jest tańsza czy dadzą ją do CDA ?


No wiesz chodzi o to, że mogliby ją umieścić nawet jako bonus, taki relaksator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 16:09, xDeuSx napisał:

> Chodzi mi o to, że dla CDA Punisher jest za brutalny, ale Total Overdose już nie, choć
mają
> po 18+, a dali tylko Total Overdose''a. Tym bardziej, że teraz Punisher wydaje się po
prostu
> tańszy.

Za brutalny?? A gdzie byłeś gdy dodali takie rzeźnie jak m.in. The Suffering, Blair Witch Project
czy choćby legendarny Resident Evil 3?

Poprostu może nie chcą dawać Punisher''a ze względu na jego prymitywność i raczej mało wyrafinowany
charakter rozgrywki...


No zgodzę się, że to nie jest zbyt poważna gra, mająca wiele wad, ale chodzi o potraktowanie jej jako przerywnika między poważniejszymi produkcjami. Ja bym w nią bez końca nie grał, bo to dość bezmyślna rzeźnia, ale myślę, że zdobyłaby sporą popularność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff... ale miałem dziś historię- czytałem sobie wczoraj CDA i zapomniałem je wziąśc do swojego pokoju i zostawiłem je na stole w salonie. W ostatniej chwili udało mi się odzyskać Cda bo moja siostra wychodziła właśnie z makulaturą do szkoły. Po prostu ktoś włożył nowe CDA do makulatury. Zdzierstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2007 o 16:02, reykan napisał:

Chodzi mi o to, że dla CDA Punisher jest za brutalny, ale Total Overdose już nie, choć mają
po 18+, a dali tylko Total Overdose''a. Tym bardziej, że teraz Punisher wydaje się po prostu
tańszy.


Co ty porównujesz ... Tam chodzisz i zabijasz. A tu masz takie tortury że szok ... W TO chodzisz i strzelasz. W Hitmanie najbrutalniejsze co możesz zrobić to myk ze struną (garotą). A tam możesz robić właściwie wszystko, wszystkim ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 16:15, kolektor napisał:


> Chodzi mi o to, że dla CDA Punisher jest za brutalny, ale Total Overdose już nie, choć
mają
> po 18+, a dali tylko Total Overdose''a. Tym bardziej, że teraz Punisher wydaje się po
prostu
> tańszy.

Co ty porównujesz ... Tam chodzisz i zabijasz. A tu masz takie tortury że szok ... W TO chodzisz
i strzelasz. W Hitmanie najbrutalniejsze co możesz zrobić to myk ze struną (garotą). A tam
możesz robić właściwie wszystko, wszystkim ...


To prawda, że PUnisher jest bardzo brutalny, momentami wręcz obrzydliwy. Chodzi mi po prostu o to, że w CDA nie ma przecież tylko gier dla dzieci. A Hitman... cóż, Hitman się zmienia i wydaje się coraz chłodniejszym zabójcą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 16:12, reykan napisał:

ale myślę, że zdobyłaby sporą popularność...


Zależy wśród której grupy graczy.
Fani rozpierduchy sięgnęli by po nią bez wachania, ale ci fani to jakieś 5% czytelników CDA.
Sam raczej bym się nie skusił :P Mam do przejścia S.T.A.L.K.E.R.-a, Test Drive''a a dla przyjemności pykam jeszcze w Diablo i Gothic''a 3.

Poza tym o czym my tu dyskutujemy? Jest tyle świetnych gier, które znajdą się jeszcze na coverze. Jeśli wśród nich zabraknie "Karatora" nic takiego się nie stani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się