kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

W sumie to wydaje mi się, że standardzik będzie, wpierw konsole potem konwersja na PC.
_________________________________________________________________________

-----> Piciambeer

W sumie i tak mi już zwisa co dadzą (chyba, że Sid Meier`s Civilization 3 - to co innego :P) bo i tak większość ich gier mi nie chodzi.
Zresztą wstępniaki pisze MacAbra, tak mi się zdaje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 14:16, Łeber napisał:

Na moje to w CDA najlepiej już niech nie dają gier :S Po co bulić kasę za gazetę z jakimiś
tam grami, których i tak nie zainstaluje. Wole już sobie poczytać samo CDA. I może koszt by
się obniżył do jakiś 10 zeta


W pełni się z Tobą zgadzam, pełniaki w ostatnich CDA to kompletny crap (nawet ich nie instalowałem - wystarczy że spojrzałem na screeny), jedyne co mnie zaciekawilo na płytce to bonusy. CDA trochę podupada, ale może jeszcze się pozbiera ;/ Kiedyś chętnie czytałem to CZASOPISMO, teraz to już nie to samo!! ;|Adrenalin - aaaaa, ruski nfs, co to ma byc?? Dangerous waters- łee!!! Liczy sie przeciez jakosc a nie ilosc!!! Czy nie mogliby dac jednej, ale za to dobrej gry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zgadzam się w 100% moim zdaniem to czasopismo, bo wychodzi co jakiś okres czasu jak mówi nazwa powinno nazywać się poprawniej miesięcznikiem, bo około co miesiąc.
A gazety trzymam w piwnicy pod ziemniaki =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2007 o 16:22, szerszeń45 napisał:

Zresztą wstępniaki pisze MacAbra, tak mi się zdaje ;-)


Zgadłeś. ja tam zawsze na początku chwytam za Ar, a następnie wstępniak:) Poza tym w aktualnym numerze jest napisane, że to Mac Abra pisze wstępniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 16:18, Piciambeer napisał:

Ja podejżewam, że w następnym numerze dadzą jakąś supergierkę. Nie dość, że we wstępniaku
Zibi coś tam pisze, że "postarają się to namacalnie udowodnić" [w sensie że niższa cena to
nie gorsze pełniaki] to w zapowiedzi "the Crossing" podpis jednego ze screenów sugeruje, że
o pełniaku z czerwca będzie głośno:) Oby:))


Możliwe ... Ciekawe jaką ... Chciałbym coś w stylu Hitman-a (np. Kontrakty), Thief-a(Deadly Shadows), czy Splinter Cell-a (Pandora Tommorow). Ciekawe czym uraczą nas redaktorzy z Wrocławia ... ;D Nis spekulujmy, przekonamy się za niecały miesiąc. Chociaż nawet jak dadzą jakiś hit to niektórzy i tak będą kręcić nosem. Dadzą TDU oni będą chcieli G III itd., itp. Wszystkim nigdy nie dogodzą ...
Oby tylko nie dali SWAT 4 bo wczoraj kupiłem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze czytam wstępniak po czym odpalam Cover DVD i rozpakowuję Bonusy by pobrechać z Na Luzie. Potem znów biorę się za pismo i wtedy już albo Na Luzie w piśmie lub AR, a potem co interesujące materiały jak leci. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 16:22, szerszeń45 napisał:

Zresztą wstępniaki pisze MacAbra, tak mi się zdaje ;-)


A zobacz podpisy pod wstępniakiem ;) Zibi ''Smuggler'' Bański tez tam występuje. Nie pomyślałeś że może razem piszą ??? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 16:26, kolektor napisał:

Oby tylko nie dali SWAT 4 bo wczoraj kupiłem ;D

No, swoją drogą mogliby dać SWAT''a 4. Slyszałem, że bardzo fajne gierka.
Poza tym może Juiced : szbycy i gniewni, albo Tony Hawk''s American Wasteland. Jednak napewno nie będzie ich w tym numerze, bo co dopiero weszły do EKN a tu już by w CDA były. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 16:30, Belmundo napisał:

On pisze czytaj w GameWalkerze

Czytałem, czytałem jak narzekał że w ostatni dzień deadline-u pisał do SPEC 01/07 ;D. Ale na pewno coś konsultują. Jakby tylko on pisał to nie było by podpisu naczelnego. Tak mi się przynajmniej wydaje - czy mam rację - nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 16:22, szerszeń45 napisał:

Zresztą wstępniaki pisze MacAbra, tak mi się zdaje ;-)

Zbigniew Bański i Jerzy Poprawa - czyli Zibi i Mac Abra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 16:34, Piciambeer napisał:

> Zresztą wstępniaki pisze MacAbra, tak mi się zdaje ;-)
Zbigniew Bański i Jerzy Poprawa - czyli Zibi i Mac Abra:)

A czy Zibi to czasem nie Smuggler ? :D. Przecie Smugi jest naczelnym - a w stopce redakcyjnej jest napisane że Zbigniew Bański jest naczelnym ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2007 o 16:41, kolektor napisał:

A czy Zibi to czasem nie Smuggler ? :D. Przecie Smugi jest naczelnym - a w stopce redakcyjnej
jest napisane że Zbigniew Bański jest naczelnym ;D

No akurat tak sie sklada ze zibi to smuggler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, temat - rzeka....
Zacznijmy od tego, że SMG nie jest naczelnym. Zibi jest naczelnym, to prawda. Kim jest Smug nie wiadomo.

Moim zdaniem nie ma co się rozwodzić kim jest Smuggler i tyle.
Smuggler to Smuggler. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 16:28, kolektor napisał:

A zobacz podpisy pod wstępniakiem ;) Zibi ''Smuggler'' Bański tez tam występuje. Nie pomyślałeś
że może razem piszą ??? ;D

Ta a do tego jeszcze korekta :P Przecież nanosi tam swoje poprawki. :P
Nie ważne już kto to pisze ;> ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie chciałem zerwać z czytaniem CDA (po 5 latach), ale po waszych postach chyba jutro polecę d kiosku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 16:43, Altair05 napisał:

> jest napisane że Zbigniew Bański jest naczelnym ;D
No akurat tak sie sklada ze zibi to smuggler.


Brawo, Sherlocku! Tysiące fanów głowiło się nad tym faktem przez 11 lat a TY nam to oznajmiłeś!
Nie ma co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 19:34, Lesz3yk napisał:

A ja właśnie chciałem zerwać z czytaniem CDA (po 5 latach), ale po waszych postach chyba jutro
polecę d kiosku :D

Z CDA nie da się zerwać ot tak, po prostu. Po tym dręczą ogromne wyrzuty sumienia, ma się drgawki i poczucie bycia gorszym od innych (czyt. czytających CDA). Oprócz tego pojawiają się objawy maniakalno-depresyjne, które mogą prowadzić do prób samobójczych.

A tak na serio: w Polsce nie ma prawdziwych alternatyw. Play, Click! to pisemka nie warte uwagi. Play sili się na młodzieżowy styl, a w Clicku! newsy są w środku pisma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 19:34, Lesz3yk napisał:

A ja właśnie chciałem zerwać z czytaniem CDA (po 5 latach), ale po waszych postach chyba jutro
polecę d kiosku :D

Nie zrywaj:

Jak zerwiesz z CDA stracisz kończyny dolne i sens życia:))
Jak nie zerwiesz stracisz tylko kolejne pieniądze;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie CDA wkurza a wiecie czym ? bo jak poczytałem o TDU to chce go kupić :( a mam za słabą karte graficzną ale dzięki konkursowi mogę ją zdobyć albo jeśli dostane czerwony pasek :] JA CHCE TDU :)
CdA RzĄdZi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się